O stronie

Serwis florbalki.pl powstał z myślą o tym, by prezentować rzetelną, spójną a przede wszystkim na czas informację jakiej szuka każdy fan unihokeja.

Chcemy zapełnić tą pustkę na jaką trafia każdy polski użytkownik Internetu, szukając informacji o wynikach meczów, oraz wszelkiej maści wieści z świata unihokeja. Pragniemy działać dla wszystkich tych, którzy interesują się unihokejem, a którzy nie mają gdzie i jak zaspokajać swojej pasji oraz hobby. W naszych założeniach jest, by zgrupować i zebrać w jednym miejscu całą esencje.

Spośród wszystkich sportów na ziemi floorball jest i będzie dla nas najlepszy. Dlatego też nasz serwis tworzą przede wszystkim ludzie, w których oczach ani na chwilę nie gaśnie pasja do ażurowej piłeczki, którzy pragną dzielić się i tworzyć dla innych tym co uwielbiają najbardziej. W naszym ściśle i starannie wyselekcjonowanym zespole znajdują się fachowcy od tworzenia oraz administracji serwisów internetowych, dziennikarstwa, marketingu, public relations, reklamy.

W naszym serwisie można również pobawić się w całkowicie bezpłatną internetową grę-zabawę sportową z cennymi nagrodami. Typer florbalki.pl polega na typowaniu wyników z kilku meczy unihokejowych proponowanych przez organizatora. Za poprawne typowanie przyznajemy punkty, które liczone są do ogólnego rankingu.

UWAGA!

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu redakcyjnego, lub od czasu do czasu napisać artykuł do serwisu koniecznie napisz do nas.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7542678