Galeria

V Kolejka I Ligi Mężczyzn (Opalenica) 04.02.2017
WFCQ2017 - POLSKA - WIELKA BRYTANIA 1.02.2017
LUCE BIELSKA LIGA UNIHOKEJA - 3 KOLEJKA (22.01.2017)
Ekstraliga Mężczyzn 1/8 Finału: UKS Fenomen Babimost - UKS Nowa Łódź (21.01.2017)
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja florbalki.pl w Kategorii Juniorek Młodszych (21.01.2017 - Kębłowo)
V Kolejka II Podhalańskiej Ligi Unihokeja (sezon 2016/2017)
3 TURNIEJ dla ABSOLWENTÓW z okazji 20-lecia U.K.S. KOTLIN
MIKOŁAJKOWY TURNIEJ UNIHOKEJA - ŁOCHÓW 17.12.2016
Mistrzostwa Świata Mężczyzn Ryga 2016: Dzień VI (08.12.2016)
Ekstraliga Seniorów: TLU TORUŃ - UKS Ósemka Wejherowo (12.11.2016r.) foto: Krzysztof Baran
III Kolejka 2 Podhalańskiej Ligi
FINAŁ FESTIWALU UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI
I LIGA MĘŻCZYZN - PODHALE - : V KOLEJKA
TURNIEJ UNIHOKEJA Z OKAZJI XX-LECIA UKS PRUS ŻARY
Wielkie Derby Wielkopolski Juniorów Starszych: UKS Absolwent Siedlec - UKS Junior Kębłowo (24.09.2016)
Krzysztof Malasiewicz
1 kolejka Tipsort Superligii
UNIHOKEJ NA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY DOLNY ŚLĄSK 2016 - 23.07.2016
AMŚ: Czechy - Polska (21.07.2016) foto: WUC Floorball 2016
Akademickie Mistrzostwa Świata Kobiet - Dzień I (19.07.2016)
BACHANALIOWY TURNIEJ UNIHOKEJA (21.05.2016, Zielona Góra)
Ekstraliga Kobiet: PKS MOS Zbąszyń - UKS Ambra Ożarów Mazowiecki ( mecz o 5 miejsce, Zbąszyń 21.05.2016)
SUPERFINAŁ 2016
Ekstraliga Kobiet: Mecz o brąz: MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Multi- 75 Killers Kraków
I PLEBISCYT florbalki.pl
WFC U19: Szwecja - Finlandia (Finał Mistrzostw Świata, 08.05.2016, KANADA)
WFC U19: Norwegia WU19 - Polska WU19
Finał II Ligi Seniorów - Rakoniewice 07.05.2016
WFC U19: Czechy WU19 - Polska WU19
Ceremonia Rozpoczęcia Siódmych Mistrzostw Świata Kobiet U19 - Kanada 2016
Ceremonia Zakończenia oraz wręczenia Medali Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Babimost 23-24.04.2016
SWISS WHEELY OPEN 2016
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, Babimost 23-24.04.2016 (foto: Leszek Łopuszyński)
Superfinále florbalu 2016 - autor: Milan Hospodka, Český florbal
SALIBANDY: Finał (09.04.2016)
Ekstraliga Kobiet: PKS MOS Zbąszyń - Junior Kębłowo, mecz o miejsca 5-8
Turniej o miejsca 5-7: UKS Ósemka Wejherowo - TKKF Jadberg Pionier Tychy
Finał B Mistrzostw Polski Juniorek Starszych. Kębłowo, 08-10.2016
Półfinał A - juniorzy starsi - Zielonka 1-3 kwietnia 2016
EKSTRALIGA MĘŻCZYZN: Fenomen Babimost - Ósemka Wejherowo (06-03-2016)
POLISH CUP 2016: POLSKA - NORWEGIA
POLISH CUP 2016 - DZIEŃ III
POLISH CUP 2016 - DZIEŃ II
POLISH CUP 2016 - DZIEŃ I
TRENING REPREZENTACJI POLSKI KOBIET U19 04.02.2015
TRENING REPREZENTACJI POLSKI KOBIET U19 03.02.2016
TRENING REPREZENTACJI POLSKI MĘŻCZYZN 02.02.2016
V Turniej Unihokeja o pamięci Darka Ciepieli o puchar Berrety
TRENING REPREZENTACJI POLSKI MĘŻCZYZN 31.01.2016
2 LIGA MĘŻCZYZN: Drugi Turniej (30.01.2016, Kębłowo) foto: Sławomir Kaźmierczak (www.wolsztyn.nowinylokalne.pl)
1 PÓŁFINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH - 16-17.01.2016
Terminarz I kolejki Opalenickiej Ligi Unihokeja
CHRISTAMS FLOORBALL CUP O PUCHAR KARPIA
UNIHOKEJ - UCZY, BAWI I WYCHOWUJE W KATOWICACH - 10.12.2015
WFC 2015: NIEMCY - POLSKA / foto: Piotr Ludwichowski
WCF2015 - POLSKA - Rosja foto: www.wfc2015.fi - ©Ville Vuorinen
WCF2015 - FINLANDIA - POLSKA foto: www.wfc2015.fi - ©Ville Vuorinen
Wielkopolska Liga Seniorów florbalki.pl / II Liga Mężczyzn - Siedlec. 05.12.2015
WCF2015 - POLSKA - NORWEGIA foto: flickr IFF
WCF2015 - POLSKA - SZWAJCARIA foto: flickr IFF
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2015
BĄDŹ ZDROWY I NIE ZAPOMINAJ O RUCHU - Katowice 20.11.2015
WOMEN\'S EURO FLOORBALL TOUR 2015
UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI - galeria
EKSTRALIGA SENIOREK: Jedynka Trzebiatów - Junior Kębłowo - 31.10.15r.
Turniej juniorów młodszych w Grzmiącej 24.10.2015
JUNIORKI MŁODSZE - GRUPA D
KONFERENCJA METODYCZNA - TYCHY 07.10.2015
Finał Klubowych Mistrzostw Świata: Falub - Willer-Ersigen (04.10.2015)
Belgia: Floorballteam Strijtem A vs Black Cobra\\\'s Gent
UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI - TURNIEJ W PARBUTACH - GALERIA
Ica Maxi Arena - nowa hala drużyny Małgorzaty Pazio
AGON PROJECT - ŁOTWA (18-20.09.2015)
5.POLISH OPEN (fot. Leszek Łopuszyński)
ELITE CUP - ceremonia zakończenia
ELITE CUP
TERMINARZ ROZGRYWEK LIGOWYCH CZ. 2
TERMINARZ ROZGRYWEK LIGOWYCH
FLORBALKOWE WAKACJE 2015 - podsumowanie obozu
CROX CUP 2015
florbalki TEAM - OSTRAVA CUP 2015
MISTRZOSTWA ŚWIATA - SZWECJA 2015 - DZIEŃ I
sezon 2014/2015: Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych - DZIEŃ II
24.04.2015 - Internationals Weekend - dzień pierwszy
sezon 2014/2015: Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych - DZIEŃ I
Finał Mistrzostw Polski Młodzików (foto: Leszek Łopuszyński) Zielonka 2015
Ekstraliga Seniorów
Maciej Zakrzewski - Wielka Brytania
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 2014/2015
Finał B Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych 2014/2015 - Kębłowo 28-29.03.2015
Finał Wielkopolski SPG w Unihokeja Chłopców w ramach XVI Licealiady
Finał Turnieju Mistrzostw Polski juniorek młodszych w unihokeju pod patronatem Burmistrza Orzysza Orzysz 28 – 29 marca 2015 r.
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI U19
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - KĘBŁOWO 13-15.03.2015
III Turniej Eliminacyjny w kategorii junior młodszy w grupie D - Gorzyce Wielkie 17.01.2015
III Turniej Eliminacyjny w kategorii junior młodszy w grupie C - Babimost 16.01.2015
III Turniej Eliminacyjny w kategorii juniorek młodszych w grupie B - Warszawa 10.01.2015
III Turniej Eliminacyjny w kategorii juniorek młodszych w grupie C - Babimost 10.01.2015
Turniej juniorów starszych - Grupa B - Babimost 3-4.01.2015
Turniej juniorek starszych - Grupa B - Trzebinia 3-4.01.2015
EKSTALIGA SENIORÓW 13-14.12.2014
MISTRZOSTWA POLSKI SZKÓŁ WYŻSZYCH W UNIHOKEJU MĘŻCZYZN
1 LIGA SENIORÓW: UKS Prus Żary vs UKS Multi 75 Killers Kraków
Esktraliga seniorów: TKKF Jadberg Pionier Tychy vs ULKS Olimpia Łochów
II turniej eliminacyjny juniorek młodszych
SZKOLNA LIGA UNIHOKEJA - ŁOCHÓW (I TURNIEJ)
DAMIAN BAŁUT DLA FLORBALKI.PL
WOJCIECH MALAJKA DLA FLORBALKI.PL
31.10.2014 Mecz towarzyski - FBC Ostrava seniorzy - POLSKA U19
Mecz towarzyski FBC Ostrava seniorzy - POLSKA U19
30.10.2014 Mecz towarzyski - TKKF Jadberg Pionier Tychy - Polska U19
JADBERG - nowości sezon 2014/2015
MOS Zbąszyń - Junior Kębłowo
Szarotka Nowy Targ - Multi 75 Killers Kraków
I TURNIEJ MŁODZICZKEK - grupa B - 25.10.2014 Nowy Targ
EKSTRALIGA SENIORÓW: WROCŁAW VS. TYCHY
IV MEMORIAŁ LIDII LIPIŃSKIEJ
Unihokej - uczy, bawi i wychowuje
PUCHAR EUROPY - UC Face Off - MUKS Zielonka
PUCHAR EUROPY - Tunet - Energa Olimpia
PUCHAR EUROPY: FBK Tvrdošín - Podhale Nowy Targ
PUCHAR EUROPY - Tunet IBK vs MUKS Zielonka
PUCHAR EUROPY - Energa Gdańsk vs Sveiva IB
PUCHAR EUROPY - MUKS Zielonka vs. Jogeva SK Tahe
PUCHAR EUROPY - Olimp Fryazino vs MMKS Podhale Nowy Targ
PUCHAR EUROPY - MMKS Podhale Nowy Targ v- Tunet IBK
PUCHAR EUROPY - FBK Tvrdošín - Energa Gdańsk
CHAMPIONS CUP 2014 - finał
Multi 75 Killers Kraków - SUS Travel Trzebiatów 4-5.10.2014
Energa Olimpia Osowa Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ - 04-05.10.2014
CHAMPIONS CUP 2014 - 3.10.2014
CHAMPIONS CUP 2014 - 2.10.2014
EKSTRALIGA SENIORÓW - Absolwent Siedlec - Pionier Tychy - 28.09.2014
1 TURNIEJ ELIMINACYJNY - JUNIORKI STARSZE grupa C
KOLEKCJA FATPIPE 2014/2015
STATYSTYKI MECZOWE
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET I MĘŻCZYZN - SINGAPUR 2014 - Dzień I (18.06.2014,, FOTO: WUFC2014)
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET I MĘŻCZYZN - SINGAPUR 2014 - Dzień I (18.06.2014)
Finał Mistrzostw Polski Młodzików w unihokeju Orzysz, 17-18 maja 2014 r.
XV WIELKOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Finał Mistrzostw Wielkopolski - Gimnazjada Dziewczyn (foto:Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji)
Finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - BABIMOST (Foto: Patryk Kaczmarek)
Ekstraliga Seniorek: PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo (09.05.2014, foto: Marcin Kaczmarek i Monika Lehman)
Mistrzostwa Świata Kobiet U19: FINAŁ: SZWECJA - FINLANDIA (04.05.2014, Zbąszyń)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 19: Dzień Czwarty (03.05.2014)
Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 19 - Dzień I
Ceremonia Otwarcia Mistrzostw Świata Kobiet do lat 19 Zbąszyń 29.04.2014 (foto: Marcin Kaczmarek)
Mistrzostwa Świata Kobiet U19: Zgrupowanie Reprezentacji Polski (foto: Paweł Ludwichowski)
Zakończenie Półfinału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych Kębłowo 26-27.04.2014 (foto: Marcin Kaczmarek)
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych Kębłowo - Dzień II (foto:Patryk Kaczmarek)
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych Kębłowo - Dzień I (foto: Patryk, Marcin Kaczmarek)
Kasia Pabis - wywiad
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK - NOWY TARG (12.04.2014) foto: Patrycja Fryźlewicz
FINAŁ A JUNIORÓW STARSZYCH: CEREMONIA ZAKOŃCZENIA foto: Paulina Wojtyra
FINAŁ A JUNIORÓW STARSZYCH: DZIEŃ II (12.04.2014, Zielonka) foto: Paulina Wojtyra
MMKS Podhale Nowy Targ - MLUKS Jedynka Trzebiatów (12.04.2014) foto: Maciej Zubek
FINAŁ SVENSKA SUPERLIGAN MĘŻCZYZN (12.04.2014) foto: Fredric Berggren
FINAŁ SVENSKA SUPERLIGAN KOBIET (12.04.2014) foto: Fredric Berggren
FINAŁ A JUNIORÓW STARSZYCH: DZIEŃ I (11.04.2014, Zielonka) foto: Paulina Wojtyra
ZAKOŃCZENIE FINAŁU A MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH foto: Piotr Karelus
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW: SZAROTKA NOWY TARG - GÓRALE NOWY TARG (05-06.04.2014) foto: Maciej Zubek
ZAKOŃCZENIE FINAŁU B MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH foto: Patryk Kaczmarek
FINA B JUNIOREK STARSZYCH: UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS AMBRA OŻARÓW MAZOWIECKI (06.04.2014) foto: Patryk Kaczamrek
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: UKS AMBRA OŻARÓW MAZOWIECKI - MMKS PODHALE NOWY TARG (05.04.2014) foto: Patryk Kaczmarek
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW - SIEDLEC DZIEŃ I (05.04.2014) foto: Leszek Łopuszyński
FINAŁ B: PODHALE NOWY TARG - JUNIOR KĘBŁOWO (04.04.2014 KĘBŁOWO) foto: Patryk Kaczmarek
I TURNIEJ UNIHOKEJA W RUMII
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH - DZIEŃ DRUGI
PÓŁFINAŁ EKSTRALIGI SENIOREK - MRZEŻYNO/NOWY TARG (29.03.2014r.)
5 KOLEJKA CZESKIEJ LIGI UNIHOKEJA NA WÓZKACH
ZAKOŃCZENIE PÓŁFINAŁU MP JUNIOREK STARSZYCH - MRZEŻYNO
Półfinały Mistrzostw Polski Seniorów - Pierwsze mecze
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - DZIEŃ TRZECI
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - KĘBŁOWO - DZIEŃ II
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - DZIEŃ DRUGI
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - KĘBŁOWO - DZIEŃ I
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH - DZIEŃ PIERWSZY
JUNIORKI STARSZE: Turniej Kwalifikacyjny UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Junior Kębłowo (16.03.2014/foto:Szymon Pyzowski)
JUNIORKI STARSZE: Turniej Kwalifikacyjny UKS Junior Kębłowo - KS Worwa Szarotka Nowy Targ (15.03.2014/foto:Szymon Pyzowski)
JUNIORKI STARSZE: Turniej Kwalifikacyjny KS Worwa Szarotka Nowy Targ - UKS Wiatr Ludźmierz (14.03.2014/foto:Szymon Pyzowski)
Finał rozgrywek juniorek młodszych Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w sezonie 2013/2014
Finał rozgrywek seniorów Wielkopolskiej Ligi Unihokeja - florbalki.pl w sezonie 2013/2014
Ćwierćfinał Ekstraligi Seniorek: MMKS Podhale Nowy Targ - UKS Junior Kębłowo (08.03.2014, foto: Maciej Zubek)
II i III Turniej ELiminacyjny Młodzików (01.03.2014 Siedlec - foto: Kaczmarek Patryk)
IV KOLEJKA POMORSKIEJ LIGI UNIHOKEJA
Ćwierćfinał Ekstraligi Seniorek: KS Worwa Szarotka Nowy Targ - PKS MOS Zbąszyń (22.02.2014, foto: Maciej Zubek)
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2013/2014 – florbalki.pl w kategorii młodziczek i młodzików
Ćwierćfinał Ekstraligi Seniorek: UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ (22.02.2014, foto: Patryk Kaczmarek)
Eliminacje Juniorów Młodszych: UKS Victoria Gułtowy - UKS Junior Kębłowo (foto: Patryk Kaczmarek)
IX Mistrzostwa Gminy Niechanowo 3-5.02.2014
Eliminacje Mistrzostw Świata Łochów 2014: Francja - Polska (01.02.014) foto: Kacper Tyczkowski
9. Polish Cup: Niemcy WU19 - Norwegia WU19 (foto: Patryk Kaczmarek)
9. Polish Cup: Niemcy WU19 - Szwajcaria WU19 (foto: Leszek Łopuszyński)
9. Polish Cup: Norwegia WU19 - SłowacjaWU19 (foto: Patryk Kaczmarek)
Eliminacje Mistrzostw Świata Łochów 2014: Finlandia - Polska (30.01.014)
Eliminacje Mistrzostw Świata: Polska - Rosja(29.01.2014 Łochów)
Eliminacje Mistrzostw Świata Mężczyzn - 30.01.2014
XI i XII kolejka Ekstraligi Seniorek
XIII i XIV kolejka Ekstraligi Seniorów
Ekstraliga Seniorek: MMKS Podhale Nowy Targ vs UKS Junior Kębłowo
V-lecie Wielkopolskiego Związku Unihokeja - Kostrzyn, 10.01.2014
WSU Wierzchowo - UKS Błyskawica Niechanowo 11-12.01.2014
VII i VIII Kolejka Rundy Zasadniczej Juniorów Starszych (11-12.01.2014)
Młodziczki: I Turniej Eliminacyjny (06.01.2014) Trzebinia
Juniorki Starsze: DERBY NOWEGO TARGU: KS Worwa Szarotka Nowy Targ - MMKS Podhale Nowy Targ (05.01.2014)
Juniorki Starsze: UKS Junior Kębłowo vs Energa Olimpia Osowa Gdańsk (05.01.2014)
ENERGA GDAŃSK - POLSKA WU19
EVELINA GARBARE DLA FLORBALKI.PL
JUNIORZY STARSI: ULKS JÓZEFINA - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW
TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DLA DZIECI W GDAŃSKU
MAREK CHOMNICKI
SZWEDKI MISTRZYNIAMI ŚWIATA!!!!
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ IX
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ VIII
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ VII
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ VI
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ V
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ IV
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ III
I Liga Seniorów: Politechnika Wrocław - Prus Żary
MISTRZOSTWA ŚWIATA CZECHY 2013 - DZIEŃ II
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET CZECHY 2013 - DZIEŃ I
WFC Czechy 2013: Pierwszy Trening Reprezentacji Polski
10-lecie UKS Błyskawica
Ekstraliga Seniorek: UKS Junior Kębłowo vs MLUKS Jedynka Trzebiatów
EKSTRALIGA SENIORÓW: TKKF JADBERG PIONIER TYCHY - ULKS OLIPMIA ŁOCHÓW - 01.12.2013
WYWIADY: SEBASTIAN STERNICKI DLA FLORBALKI.PL
UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy (30.11.2013 - I mecz)
BCC DZIECIOM - MIKOŁAJKI 2013
WORLD FLOORBALL CHAMPIONSHIPS 2013
UKS Absolwent Siedlec - TKKF Jadberg Pionier Tychy (23-24.11.2013)
KALENDARZ 2014
Makroregion Zachód w Unihokeja
WIELKIE DERBY: UKS ABSOLWENT SIEDLEC - UKS JUNIOR KĘBŁOWO (16-17.11.2013)
WSU Wierzchowo - Wyżyny Bydgoszcz 16-17.11.2013
Derby Nowego Targu: Szarotka Nowy Targ - Górale Nowy Targ
Ekstraliga Seniorek: Jedynka Trzebiatów - Energa Gdańsk 10.11.2013
Ekstraliga Seniorek: Jedynka Trzebiatów - Energa Gdańsk 09.11.2013
EURO FLOORBALL TOUR 1-3.11.2013
Polska - Węgry (foto Maciej Zubek)
Ekstraliga Seniorów: TKKF Jadberg Pionier Tychy - ULKS Józefina - 26.10.2013
Ekstraliga Seniorek: UKS Junior Kębłowo - KS Worwa Szarotka Nowy Targ (19.10.2013)
PIERWSZA KOLEJKA POMORSKIEJ LIGI UNIHOKEJA
WSU Wierzchowo/Jedynka Trzebiatów - FBC Panthers Liberec
WYWIAD EKSTRA Z KRZYSZTOFEM KULCZYCKIM
MLUKS Jedynka Trzebiatów - MMKS Podhale Nowy Targ foto: Adam Litwinowicz
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ UNIHOKEJA Z OKAZJI 15sto Lecia UKS GRZEŚ HRUBIESZÓW
MACIEJ ZAKRZEWSKI
Svenska Superligan - 1 kolejka
TAMPERE - PRZED IFF CHAMPIONS CUP
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI KOBIET U15 I U17 - DZIEŃ II
4. Polish Open 2013: Szwajcaria - Słowacja
4. Polish Open 2013: Polska - Słowacja fot. D. Haderek
Liga Czeska po 2 kolejkach - 2013-09-14
4. Polish Open 2013: Szwajcaria - Polska
Obóz Reprezentacji Polski Kobiet U17 i U15 - Dzień I
4. Polish Open 2013: Norwegia - Polska
ŁÓDŹ florbalki.pl CUP 2013
Przygotowania Juniora Kębłowo do sezonu
ZGRUPOWANIE KADRY U19 W GOTEBORGU
2.STREET FLOORBALL CUP SIEDLEC 24.08.2013
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Kobiet Zbąszyń 14-16.08.2013
Bogna Zielenkiewicz dla florbalki.pl
Tatu Väänänen dla florbalki.pl
FLORBALKOWE WAKACJE 2013 - wyróżnienia i nagrody
FLORBALKOWE WAKACJE 2013 - sweet focie :)
FLORBALKOWE WAKACJE 2013 - konkurs i trening
FLORBALKOWE WAKACJE 2012 - wspomnienie :)
Republic Cup 2013: Republic team International - TKKF Jadberg Pionier Tychy
REALSTICK 2013/2014
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW
WHEEL WOLF UNIHOKEJ TEAM - FBC ABAK REMEDICUM OSTRAVA
FINAŁ A MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - MRZEŻYNO - ZAKOŃCZENIE
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH
Finał MPJuniorek Młodszych - Mrzeżyno - Dzień II
III OTWARTY TURNIEJ UNIHOKEJA O PUCHAR KATOWIC
Finał MPJuniorek Młodszych - Mrzeżyno - Dzień I
Super Finał Ekstraligi: Wielki Finał Seniorek: Energa Gdańsk - Absolwent Siedlec
Super Finał Ekstraligi: Wielki Finał Seniorów: Górale Nowy Targ - MUKS Zielonka
Finał Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja w ramach XIV Gimnazjady SZS 2012/2013
Super Finał Seniorek mecz o 3 miejsce: MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka
Półfinał B Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja w kategorii chłopców szkół gimnazjalnych
FINAŁ WIELKOPOLSKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - CHŁOPCY
II MEMORIAŁ IZY STRZAŁKOWSKIEJ
WFC 2013 MU19: Australia - Polska (09.05.2013 Hamburg) foto: Elke Scholz
DZIEŃ I - FINAŁ A MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W BABIMOŚCIE (04.05.2013)
DZIEŃ II - FINAŁ A MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W BABIMOŚCIE (05.05.2013)
MŚ U19: Trening Reprezentacji Czech 06.05.2013
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - KĘBŁOWO
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH: Spartakus-Wyżyny-Sicienko-Bydgoszcz - UKS Junior Kębłowo (04.05.2013)
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH: UKS Błyskawica Niechanowo- Spartakus-Wyżyny-Sicienko-Bydgoszcz (04.05.2013
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH: UKS Junior Kębłowo - UKS Błyskawica Niechanowo (04.05.2013)
FILIP AUGUSTYNIAK DLA FLORBALKI.PL
SuperFinał AutoCont Extraliga 2013: Vitkovice vs Chodov - 20.4.2013
SANDRA BARTKOWSKA DLA FLORBALKI.PL
FINAŁ WOJEWÓDZKI GIMZNAZJADY - Dobra 18.04.2013
Justyna Krzywak dla florbalki.pl
Paulina Młynarczyk dla florbalki.pl
MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO Gimnazjada Chłopców
SUPERLIGA SZWEDZKA. IBF FALUN - IBK DALEN
Finał Extraligi Kobiet Czechy: Herbadent - 1.SC WOOW Vitkovcie
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK STARSZYCH GDAŃSK - DZIEŃ I
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI WIELKANOCNY TURNIEJ UNIHOKEJA
EMIL FILIPOWICZ DLA FLORBALKI.PL
MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO W KATEGORII DZIEWCZĄT Gimnazjum
SB-Pro - Classic foto: Mikko Hyvärinen (http://www.mikkohyvarinen.fi)
MŁODZICY: PÓŁFINAŁ A - MORĄG (13-14.04.2013)
KS DZIKIE GĘSI - ENERGA OSOWA OLIMPIA GDAŃSK - 13.04.2013
UKS NOWA ŁÓDŹ - ULKS JÓZEFINA
PÓŁFINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH - KĘBŁOWO
PÓŁFINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH MRZEŻYNO
PÓŁFINAŁ JUNIOREK STARSZYCH: PUKS TRZEBINIA - UKS JUNIOR KĘBŁOWO
PÓŁFINAŁ JUNIOREK STARSZYCH: UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS MARATOŃCZYK PŁOCICZNO
PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH - SIEDLEC - DZIEŃ III
WIELKIE DERBY: UKS ABSOLWENT SIEDLEC - UKS JUNIOR KĘBŁOWO (23.03.2013)
PÓŁFINAŁ JUNIOREK STARSZYCH: MMKS PODHALE NOWY TARG - UKS JUNIOR KĘBŁOWO
PÓŁFINAŁY JUNIORÓW STARSZYCH: UKS ABSOLWENT SIEDLEC - UKS VICTORIA GUŁTOWY - 22.03.2013 (foto. Leszek Łopuszyński)
PÓŁFINAŁY JUNIORÓW STARSZYCH: KS MADEX GÓRALE NOWY TARG - UKS JUNIOR KĘBŁOWO
MISTRZOSTWA REJONU LESZCZYŃSKIEGO - SIEDLEC 19.03.2013
MAŁGORZATA PAZIO - ENDRE IF
WIELKOPOLSKA AMATORSKA LIGA UNIHOKEJA - 16.03.2013 (Gorzyce Wielkie)
MUKS Zielonka - KS Worwa Szarotka Nowy Targ (16.03.13) foto: Aleksandra Sędek
PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH KĘBŁOWO (16-17.03.2013)
Półfinał juniorów młodszych Orzysz 16-17.03.2013
MAŁGORZATA PAZIO # 88 – ENDRE IF.
MŁODZICZKI: III turniej eliminacyjny - Morąg (09.03.13)
JUNIORZY STARSI: TURNIEJ KWALIFIKACYJNY - DZIEŃ I
JUNIORKI STARSZE: AMBRA OŁTARZEW MAZOWIECKI - NOLET ŻABI RÓG (02-03.03.2013)
I LIGA SENIORÓW: ORŁY SUWAŁKI - ULKS JÓZEFINA (02-03.03.2013)
MAJA STENKA DLA FLORBALKI.PL
Młodzicy - 23.02.2013 Gułtowy (foto: Leszek Łopuszyński)
WFCQ AOFC - Korea - DZIEŃ I (foto by: William Holmer, WFCQ 2013 AOFC LOC)
WFCQ AOFC - Korea - DZIEŃ I
GIMNAZJADA: MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO DZIEWCZĄT (foto. Leszek Łopuszyński)
III TURNIEJ ELIMINACYJNY JUNIOREK MŁODSZYCH GRUPA B - Zielonka 16.02.2013 foto: Aleksandra Malinowska
III TURNIEJ ELIMINACYJNY JUNIOREK MŁODSZYCH GRUPA C - KĘBŁOWO 16.02.2013
MICHAŁ SKURA - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW
GIMNAZJADA: MISTRZOSTWA GMINY SIEDLEC CHŁOPCÓW
GIMNAZJALNE MISTRZOSTWA SUWAŁK CHŁOPCÓW (12.02.2013)
JUNIORKI STARSZE: NOLET ŻABI RÓG - DZIKIE GESI ZIELONKA (9-10.02.2013) Foto: Aleksandra Malinowska
MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W KATEGORII DZIEWCZYN (foto: Leszek Łopuszyński)
Orzysz Cup 2013 (1-3 luty 2013)
8.POLISH CUP - POLSKA - NORWEGIA - 01.02.2013
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA - ALL STARS TEAM
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA - BABIMOST 30.01 - 03.02.2013
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI JUNIOREK
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI JUNIOREK (Kębłowo 03.02.2013) - Dzień III
ZGRUPOWANIE REPREZENTACJI POLSKI JUNIOREK (Kębłowo 01.02.2013) - Dzień I
ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET - DZIEŃ II
II TURNIEJ ELIMINACYJNY JUNIORÓW MŁODSZYCH - TYCHY 26.01.2013
WIECZORNY TRENING REPREZENTACJI POLSKI KOBIET (Babimost 28.01.2013) foto: Leszek Łopuszyński
EKSTRALIGA SENIOREK 26-27.01.2013
PORANNY TRENING REPREZENTACJI POLSKI KOBIET (Babimost 28.01.2013) foto: Leszek Łopuszyński
II TURNIEJ ELIMINACYJNY - JUNIORKI MŁODSZE GRUPA A - MRZEŻYNO 20.01.2013
JADBERG PIONIER TYCHY vs. MUKS ZIELONKA 12.01.2013
II turniej eliminacyjny juniorek młodszych grupy B - Wawa 19.01.2013.
KAROLINA DUTKIEWICZ
II TURNIEJ ELIMINACYJNY MŁODZIKÓW - 12.01.2013 Zielonka
III turniej eliminacyjny juniorów młodszych - grupa E (13.01.2013 Warszawa)
II TURNIEJ ELIMINACYJNY MŁODZIKÓW - 12.01.2013 SIEDLEC (foto: Leszek Łopuszyński)
FLORBALKI TEAM
SHOW DZIKICH GĘSI ZIELONKA
VII i VIII Kolejka Juniorów Starszych (5-6.01.2013) foto Leszek Łopuszyński
SZYMON PIRECKI DLA FLORBALKI.PL
PLEBISCYTY, KONKURSY, WYRÓŻNIENIA 2012
ALA CHEŁSTOWSKA DLA FLORBALKI.PL
UKS NOWA ŁÓDŹ - ULKS JÓZEFINA DZIEKANÓW - 15.12.2012
Fotorelacja z Finału Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - 08.12.2012
Goeteborg 2012 - kadra U 19 foto:Piotr Ludwichowski
Warberg - POLSKA WU19
KAMIL DUBLIŃSKI - UKS JEDYNKA ORZYSZ
WFC 20123: NORWEGIA - POLSKA
UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS MARATOŃCZYK PŁOCICZNO 02.12.2012
DAWID SKURA - ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW
KIJE DO UNIHOKEJA - sklep.florbalki.pl
Finał Mistrzostw Wielkopolski w Unihokeja Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2012 w kategorii młodzików
PAVEL SEMENOV
FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ CHŁOPCÓW ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH (WOJ. PODLASKIE)
RAFAŁ FIJAŁKOWSKI - UKS Nowa Łódź
UKS MARATOŃCZYK PŁOCICZNO
RAFAŁ FLIEGNER - UKS ABSOLWENT SIEDLEC
ERYK MALAJKA (FENOMEN BABIMOST) DLA FLORBALKI.PL
#17 DANIEL ROGOZINSKI - UKS JUNIOR KĘBŁOWO
II kolejka Pomorskiej Ligi Unihokeja - 11.11.2012
III i IV kolejka Juniorów Starszych 10-11.11.2012 (foto: Leszek Łopuszyński)
Juniorzy Młodsi: I turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski Siedlec 09.11.2012 (foto. Leszek Łopuszyński)
FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ DZIEWCZĄT ZE SZKÓŁ PODSTAWOWCH - woj. Podlaskie (foto: Marek Dziatkowski)
Reprezentacja Polski: 4 Nations Tournament - Women - Lilienthal Niemcy (02-04.11.2012) foto: Artur Kopciuch
Juniorzy Młodsi: I Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski 04.11.2012 Kębłowo (foto: Patryk Kaczmarek)
Juniorki Starsze: PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo (28.10.2012) foto: Patryk Kaczmarek
Ekstraliga Seniorów: UKS Absolwent Siedlec - JADBERG Pionier Tychy (28.10.2012) foto:Dominika Chlebowska/Leszek Łopuszyński
Ekstraliga Seniorów: UKS Absolwent Siedlec - UKS Multi 75 Killers Kraków (27.10.2012) foto: Leszek Łopuszyński
Juniorki Starsze: PKS MOS Zbąszyń - UKS Junior Kębłowo (27.10.2012) foto: Marcin Kaczmarek
Juniorzy Starsi: Fenomen Babimost - Junior Kębłowo (21.10.2012) foto: Leszek Łopuszyński
Ekstraliga Seniorek: UKS Absolwent Siedlec - MLUKS Jedynka Trzebiatów (21.10.2012) foto: Leszek Łopuszyński
Juniorzy Starsi: Fenomen Babimost - Junior Kębłowo (21.10.2012) foto: Patryk Kaczmarek
Juniorzy Starsi: Fenomen Babimost - Junior Kębłowo (20.10.2012) foto: Patryk Kaczmarek
Puchar Europy Kobiet: Energa Olimpia Osowa v Sveiva
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligi Unihokeja w gr 1 juniorów i juniorek 29.09.2012
II Memoriał Lidii Lipińskiej
CHAMPIONS CUP - Finał: IBK Dalen - Storvreta IBK
CHAMPIONS CUP - DZIEŃ I
Herbadent Praha 11 SJM (Czechy) – IKSU (Szwecja)
Weekendowe Zgrupowanie Dzikich Gęsi
STUPAVA CUP 2012
ENERGA OLIMPIA OSOWA GDAŃSK SEZON 2012/2013
I Memoriał Lidii Lipińskiej
SSL: 1 kolejka
SSL: Jönköping IK - Warberg IC
SSL: Warberg IC - Storvreta IBK
Jarocin Floorball Festival 2012
Staropramen Cup 2012
GOSIA PAZIO W NOWYM KLUBIE
SPARING: Łochów vs. Józefina 08.09.2012r.
WORLD FLOORBALL CHAMPIONSHIPS QUALIFICATION MEN U19 - DZIEŃ I
MECZ SPARINGOWY TKKF JADBERG PIONIER TYCHY - POLSKA U19 - 30.08.2012
ELIMINACJE DO EUROFLOORBALL CUP 2012 KOBIET: FC Outlaws - UC Face Off
X3M BERLIN OPEN 2012
Svenska Superligan: Trening Storvrata IKB
STREET FLOORBALL CUP 2012
CZECH OPEN - DZIEŃ I (źródło:www.czechopen.cz)
Sparing: Szwecja - Karlstad IBF
Mattias Mikulski
Turniej Seniorów - Uniejów 07.06.2012r.
PRAGUE GAMES 2012 - FINAŁ
PRZYGOTOWANIA DO SEZONU - PIONIER TYCHY
HOKEJ NA PARKIECIE 23.06.2012
REPUBLIC CUP FINAŁ MEN
JUNIOR REPUBLIC CUP 2012
XIX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL UNIHOKEJA - GIMNAZJADA CHŁOPACY
European Championships Electric Wheelchair 2012
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI W KATEGORII MŁODZICZKI 02.06.2012
Turniej Szkół Zaprzyjaźnionych w Unihokeja - 30.05.2012
WUFC 2012 KOBIETY: CZECHY MISTRZEM ŚWIATA
WUFC 2012 MEN: MECZ O BRĄZOWY MEDAL
WUFC 2012 KOBIETY: DZIEŃ IV
FINAŁ B MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - BABIMOST
FINAŁ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH - MRZEŻYNO
WORLD UNIVERSITY FLOORBALL CHAMPIONSHIPS 2012 - DZIEŃ II
WORLD UNIVERSITY FLOORBALL CHAMPIONSHIPS 2012 - DZIEŃ I
PÓŁFINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH - Kębłowo (13.05.2012)
PÓŁFINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH: KĘBŁOWO (12.05.2012)
I MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W UNIHOKEJU - 28.04.2012
WFC U19: Mecz o I miejsce: Finlandia - Szwajcaria (źródło IFF)
WFC U19: Mecz o III Miejsce: Szwecja - Czechy (źródło IFF)
FINAŁ A: MŁODZICY
WFC U19 DYWIZJA A: FINLANDIA - SZWECJA (FOTO BY:IFF)
WFC U19: POLSKA
WIELKANOCNY TURNIEJ UNIHOKEJA - DZIEŃ DRUGI
WFC U19 DYWIZJA A: POLSKA - FINLANDIA (FOTO BY:IFF)
WFC U19 DYWIZJA A: SZWECJA - SŁOWACJA (FOTO BY:IFF)
WFC U19 DYWIZJA B: DZIEŃ III
TURNIEJ WIELKANOCNY - DZIEWCZĘTA
WFC U19: Norwegia - Polska
WFC U19: CZECHY - POLSKA
WFC U19: WĘGRY - SZWECJA (FOTO: IFF)
Płociczno Floorball Cup 2012
REPUBLIC FLOORBALL
LIELVARDE MISTRZEM ŁOTWY !
MUKS Zielonka – TKKF Jadberg Pionier Tychy 21.04.2012
Turniej o Puchar Mazur
Finał Ekstraligi Seniorów: KS Worwa Szarotka Nowy Targ - KS Madex Górale Nowy Targ (Zdjęcia Mateusz Leśniowski)
FINAŁ A JUNIORÓW STARSZYCH 13-15.04.2012 NOWY TARG
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: LUKS NOLET ŻABI RÓG - DZIKIE GĘSI ZIELONKA
FINAŁ A JUNIOREK STARSZYCH: MLUKS JEDYNKA TRZEBIATÓW - MMKS PODHALE NOWY TARG
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: MARATOŃCZYK PŁOCZICZNO - AMBRA OŻARÓW
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: DZIKIE GĘSI - AMRA OŻARÓW
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: LUKS NOLET ŻABI RÓG - UKS MARATOŃCZYK PŁOCICZNO
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: DZIKIE GĘSI ZIELONKA - MARATOŃCZYK PŁOCICZNO
FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH: AMBRA OŻARÓW - NOLET ŻABI RÓG
Ceremonia Otwarcia Finału B Juniorek Starszych
Krzysztof Kulczycki
Sparing: POLSKA WU19 - ENERGA GDAŃSK
FLORBALKOWE WAKACJE 2012
PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH - LOCHÓW
PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH - BABIMOST 01.04.2012
FINAŁ EKSTRALIGI: ABSOLWENT - ENERGA
PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH - BABIMOST
Trening Absolwenta Siedlec przed Finałem 30.03.2012 \\
Juniorki Starsze Półfinał
KS Górale Nowy Targ - KS Worwa Szarotka Nowy Targ 24.03.2012
Juniorki Starsze Półfinał
EKSTRALIGA SENIORÓW - JADBERG PIONIER TYCHY- MUKS ZIELONKA 24.03.2012
UKS ORŁY SUWAŁKI - UKS GRZEŚ HRUBIESZÓW
Morąg: Junior Kębłowo w Finale
PÓŁFINAŁ JS ZIELONKA : Podsumowanie
Półfinał A: Absolwen Siedlec - Junior Kębłowo
Półfinał A: Nolet Żabi Róg - Absolwent Siedlec
PÓŁFINAŁ A: WSU WIERZCHOWO - UKS JUNIOR KĘBŁOWO
PÓŁFINAŁ JS ZIELONKA: Szarotka NT - Olimpia Łochów
PÓŁFINAŁ JS ZIELONKA: MUKS Zielonka - Górale Nowy Targ
Półfinał: UKS Junior Kębłowo - LUKS Nolet Żabi Róg
MISTRZOSTWA SUWAŁK CHŁOPCÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
MISTRZOSTWA SUWAŁK DZIEWCZĄT SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ROZGRYWKI SZKOLNE: MISTRZOSTWA POWIATU WOLSZTYŃSKIEGO
Absolwent Siedlec-Dzikie Gęsi Zielonka 6-1.
JUNIOR KĘBŁOWO - JEDYNKA TRZEBIATÓW
UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Ósemka Wejherowo 18.02.2012
JUNIORZY MŁODSI GRUPA C (11.02.2012r.)
EKSTRALIGA SENIORÓW: UKS ÓSEMKA WEJHEROWO - JADBERG PIONIER TYCHY 11-12.02.2012
Rozgrywki Szkolne: Mistrzostwa Powiatu (Gimnazjada, Dziewczyny)
7.Polish Cup: Szwajcaria WU19 - Polska WU19
7. POLISH CUP - SZWAJCARIA vs POLSKA (Babimost 04.02.2012)
Olimpia Łochów vs. ULKS Józefina
Polish Cup 2012:Niemcy WU19 - Norwegia WU19
POLSKA - CZECHY Siedlec 03.02.2012
7. Polish Cup 2012 (Trening Kębłowo 01.02.2012)
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA (Wielka Brytania vs Polska 01.02.2012)
ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA SENIORÓW - SŁOWENIA - DZIEŃ I
Juniorzy Starsi: UKS Junior Kębłowo - UKS Absolwent Sielec 29.01.2012
Juniorki Starsze: Junior Kębłowo - Absolwent Siedlec 28.01.2012
DERBY: JUNIOR KĘBŁOWO - ABSOLWENT SIEDLEC 28.01.2012
EKSTRALIGA SENIORÓW - JADBERG PIONIER TYCHY- UKS ÓSEMKA WEJHEROWO 21.01.2012 (noltychy.pl)
EKSTRALIGA SENIORÓW - JADBERG PIONIER TYCHY- UKS ÓSEMKA WEJHEROWO 21.01.2012
Zielonka vs. Józefina 08.10.11r.
Mateusz Antoniak - reprezentant Polski
UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO (2 MECZ 14.01.2012)
UKS JUNIOR KĘBŁOWO - UKS BŁYSKAWICA NIECHANOWO (1 MECZ 14.01.2012)
FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET: SZWECJA 4-2 FINLANDIA 11.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: SZWAJCARIA - SZWECJA 10.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: DANIA - POLSKA 10.12.2011
Polska - Finlandia (MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 9.12.2011)
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - 08.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - 07.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - POLSKA - SZWAJCARIA
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - 06.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - 05.12.2011
WIELKOPOLSKA LIGA UNIHOKEJA florbalki.pl - FINAŁ JUNIORÓW - 03.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: AUSTRALIA - FINLANDIA 04.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: CZECHY - NORWEGIA 04.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: NIEMCY - ŁOTWA 04.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: SZWAJCARIA - ROSJA 04.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011: HOLANDIA - POLSKA 04.12.2011
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2009 - WSPOMNIENIE
SANOCKA LIGA UNIHOKEJA - 28.11.2011
WIELKOPOLSKA LIGA UNIHOKEJA florbalki.pl - FINAŁ JUNIOREK 26.11.2011
III FINAŁ MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W RAMACH LICEALIADY 2011/2012
MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET 2011 - PRZYGOTOWANIA
EKSTRALIGA SENIOREK: ABSOLWENT SIEDLEC - KS WORWA SZAROTKA NOWY TARG
Finały Wielkopolskiej Ligi Unihokeja 2011 florbalki.pl w kategorii młodzików - 20.11.2011
Dzielne Gołąbki z Ursusa
Juniorzy Starsi: ULKS Józefina - UKS Nowa Łódź 19-20.11.2011
Juniorzy Starsi: UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy (2mecz) 19.11.2011
Juniorzy Starsi: UKS Junior Kębłowo - UKS Victoria Gułtowy (1mecz) 19.11.2011
Juniorki Młodsze grupa B Kębłowo 12.11.2011
Unihok Team Sanok - UKS Multi 75 Killers Kraków 06.11.2011
JUNIORZY STARSI: Nowa Łódz - MUKS Zielonka 05-06.11.2011
POLACY W LIGACH ZAGRANICZNYCH - KLAUDIA JACZEWSKA
Jadberg Pionier Tychy - KS Madex Górale Nowy Targ 12.11.2011
ROZGRYWKI WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA 2011 - florbalki.pl - 05-06.11.2011
GWIAZDY NA FLORBALKI.PL - NIKLAS JIHDE
WIELKOPOLSKA LIGA UNIHOKEJA FLORBALKI.PL - KOŁACZKOWO 05.11.2011
GWIAZDY NA FLORBALKI.PL - TERO TIITU
EKSTRALIGA SENIORÓW: ABSOLWENT SIEDLEC - ORŁY SUWAŁKI 29.10.2011
WIELKOPOLSKA LIGA UNIHOKEJA FLORBALKI.PL - KĘBŁOWO 29.10.2011
EKSTRALIGA SENIOREK: ABSOLWENT SIEDLEC - MULTI KILLERS 75 KRAKÓW
Svenska Superligan (Szwecja)
Swiss Mobiliar League Herren 23.10.2011
Salibandyliiga - 24.10.2011
FORTUNA EXTRALIGA 23.10.2011
UKS Junior Kębłowo - UKS Maratończyk Płociczno 23.10.2011
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Victoria Gułtowy 22.10.2011
WIELKIE DERBY ABSOLWENT SIEDLEC - JUNIOR KĘBŁOWO 23.10.2011
ULKS Józefina - ULKS Olimpia Łochów 22.10.2011
WIELKIE DERBY ABSOLWENT SIEDLEC - JUNIOR KĘBŁOWO 22.10.2011
Ekstraliga Seniorek: UKS Absolwent Siedlec - MMKS Podhale Nowy Targ 15-16.10.2011
Licealiada w Unihokeja - Mistrzostwa Powiatu Gnieźnieńskiego 19.10.2011
Ekstraliga Seniorek: Dzikie Gęsi Zielonka vs UKS Gródek 15.10.2011
Ekstraliga Seniorów: UKS Absolwent Siedlec - UKS Ósemka Wejherowo 16.10.2011
II Turnej Eliminacyjny Młodzików LU Poznań 15.10.2011
Turniej Otwarcia Sezonu w Łodzi - 10-11.09.2011
II Turniej Eliminacyjny Wielkopolskiej Ligii Unihokeja 2011 - florbalki.pl - Gułtowy 22.10.2011


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4300291