I LIGA MĘŻCZYZN - Śląska Liga Unihokeja

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. Pionier Masters 10 9 0 0 0 1 90-29 27
2. Fusy 10 8 0 1 0 1 83-28 26
3. UKS Kokociniec 67 Katowice 10 7 0 0 1 2 88-38 22
4. AKS Politechnika Wrocławska 10 5 0 0 2 3 49-39 17
5. UKS 06 Południe Katowice 10 5 0 0 1 4 54-41 16
6. Saint Sinners Oświęcim 10 4 0 1 0 5 47-41 14
7. Zagłębie Sosnowiec 10 4 0 1 0 5 53-56 14
8. AZS Warszawa 10 3 0 0 1 6 41-58 10
9. Miners Tychy 10 1 0 2 0 7 30-91 7
10. Śl. TZN Katowice 10 2 0 0 1 7 32-77 7
11. Bruins Rybnik 10 1 0 1 0 8 36-105 5

1 kolejka2017-03-18   Śl. TZN Katowice - Fusy 1-8 (0-5,1-3,0-0)
2017-03-18   Saint Sinners Oświęcim - UKS Kokociniec 67 Katowice 3-10 (0-6,3-4,0-0)
2017-03-18   AKS Politechnika Wrocławska - UKS 06 Południe Katowice 8-6 (4-3,4-3,0-0)
2017-03-18   Bruins Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 0-11 (0-1,0-10,0-0)
2017-03-18   Miners Tychy - Pionier Masters 1-13 (1-6,0-7,0-0)

2 kolejka2017-04-29   Zagłębie Sosnowiec - UKS 06 Południe Katowice 4-3 (1-1,2-2,0-0) (3-2) kar.
2017-04-29   AZS Warszawa - Miners Tychy 1-2 (1-0,0-1,0-0) (0-1) kar.
2017-04-29   UKS 06 Południe Katowice - Bruins Rybnik 10-4 (5-2,5-2,0-0)
2017-04-29   Saint Sinners Oświęcim - AZS Warszawa 5-1 (2-1,3-0,0-0)
2017-04-29   Bruins Rybnik - Fusy 2-17 (2-9,0-8,0-0)

3 kolejka2017-04-29   Pionier Masters - Saint Sinners Oświęcim 5-4 (3-4,2-0,0-0)
2017-04-29   Fusy - AKS Politechnika Wrocławska 3-2 (2-1,1-1,0-0)
2017-04-29   Śl. TZN Katowice - Pionier Masters 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower
2017-04-29   AKS Politechnika Wrocławska - UKS Kokociniec 67 Katowice 8-4 (4-2,4-2,0-0)
2017-04-29   UKS Kokociniec 67 Katowice - Śl. TZN Katowice 19-4 (10-2,9-2,0-0)

4 kolejka2017-05-14   UKS 06 Południe Katowice - Fusy 2-3 (1-0,1-3,0-0)
2017-05-14   Miners Tychy - Saint Sinners Oświęcim 1-4 (1-2,0-2,0-0)
2017-05-14   Fusy - Zagłębie Sosnowiec 6-4 (3-1,3-3,0-0)
2017-05-14   Śl. TZN Katowice - Miners Tychy 3-4 (2-0,1-3,0-0) (2-3) kar.
2017-05-14   Zagłębie Sosnowiec - UKS Kokociniec 67 Katowice 1-6 (0-2,1-4,0-0)

5 kolejka2017-05-14   AZS Warszawa - Śl. TZN Katowice 3-5 (2-3,1-2,0-0)
2017-05-14   UKS Kokociniec 67 Katowice - Bruins Rybnik 8-4 (5-2,3-2,0-0)
2017-05-14   AKS Politechnika Wrocławska - AZS Warszawa 3-0 (2-0,1-0,0-0)
2017-05-14   Bruins Rybnik - Pionier Masters 1-17 (0-9,1-8,0-0)
2017-05-14   Pionier Masters - AKS Politechnika Wrocławska 8-3 (6-1,2-2,0-0)

6 kolejka2017-10-08   Fusy - UKS Kokociniec 67 Katowice 4-3 (2-1,1-2,0-0) (2-1) kar.
2017-10-08   Saint Sinners Oświęcim - Śl. TZN Katowice 7-0 (3-0,4-0,0-0)
2017-10-08   UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS 06 Południe Katowice 3-2 (1-1,2-1,0-0)
2017-10-08   AKS Politechnika Wrocławska - Saint Sinners Oświęcim 3-4 (3-1,0-2,0-0) (2-3) kar.
2017-10-08   UKS 06 Południe Katowice - Pionier Masters 1-6 (0-4,1-2,0-0)

7 kolejka2017-10-08   Miners Tychy - AKS Politechnika Wrocławska 1-5 (1-4,0-1,0-0)
2017-10-08   Pionier Masters - Zagłębie Sosnowiec 16-4 (9-1,7-3,0-0)
2017-10-08   Bruins Rybnik - Miners Tychy 7-10 (3-1,4-9,0-0)
2017-10-08   Zagłębie Sosnowiec - AZS Warszawa 6-8 (3-3,3-5,0-0)
2017-10-08   AZS Warszawa - Bruins Rybnik 13-1 (6-0,7-1,0-0)

8 kolejka2017-11-26   Pionier Masters - Fusy 4-9 (1-3,3-6,0-0)
2017-11-26   AZS Warszawa - UKS Kokociniec 67 Katowice 4-17 (0-0,2-7,2-10)
2017-11-26   Fusy - Miners Tychy 25-3 (11-2,14-1,0-0)
2017-11-26   UKS 06 Południe Katowice - AZS Warszawa 7-4 (3-2,4-2,0-0)
2017-11-26   Miners Tychy - Zagłębie Sosnowiec 4-7 (2-3,2-4,0-0)

9 kolejka2017-11-26   Saint Sinners Oświęcim - UKS 06 Południe Katowice 5-6 (1-4,4-2,0-0)
2017-11-26   Zagłębie Sosnowiec - Śl. TZN Katowice 8-6 (5-1,3-5,0-0)
2017-11-26   Bruins Rybnik - Saint Sinners Oświęcim 8-7 (2-3,6-4,0-0)
2017-11-26   Śl. TZN Katowice - AKS Politechnika Wrocławska 2-12 (1-8,1-4,0-0)
2017-11-26   AKS Politechnika Wrocławska - Bruins Rybnik 3-4 (2-1,1-2,0-0) (0-1) kar.

10 kolejka2017-12-10   Bruins Rybnik - Śl. TZN Katowice 5-9 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   Zagłębie Sosnowiec - AKS Politechnika Wrocławska 7-2 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   Śl. TZN Katowice - UKS 06 Południe Katowice 2-6 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   Saint Sinners Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 5-1 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   UKS 06 Południe Katowice - Miners Tychy 11-2 (0-0,0-0,0-0)

11 kolejka2017-12-10   Fusy - Saint Sinners Oświęcim 6-3 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   Miners Tychy - UKS Kokociniec 67 Katowice 2-15 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   AZS Warszawa - Fusy 4-2 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   UKS Kokociniec 67 Katowice - Pionier Masters 3-6 (0-0,0-0,0-0)
2017-12-10   Pionier Masters - AZS Warszawa 10-3 (0-0,0-0,0-0)
Ćwierćfinały - 14 stycznia 2018 - hala Szopienice
Półfinały - 25 lutego 2018 - hala Szopienice
WIELKI FINAŁ - termin do ustalenia


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5240443