Juniorzy młodsi - FINAŁ

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. UKS Fenomen Babimost 5 4 1 0 0 0 22-8 13
2. UKS Orlęta Warszawa 5 2 1 0 0 2 17-12 7
3. UKS Floorball Gorzów Wlkp. 5 2 1 0 0 2 18-20 7
4. UKS Bankówka Zielonka 5 2 1 0 0 2 20-22 7
5. UKS Aligator Chwarzno Gdynia 5 2 1 0 0 2 20-16 7
6. UKS Refleks Gorzyce Wielkie 5 0 1 0 0 4 9-28 1
Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. ULKS Olimpia Łochów 5 4 1 0 0 0 41-17 13
2. UKS Błyskawica Niechanowo 5 4 0 0 0 1 27-11 12
3. ULKS Józefina 5 3 1 0 0 1 29-15 10
4. UKS Feniks Kramarzyny 5 2 0 0 0 3 26-18 6
5. UKS Absolwent Siedlec 5 1 0 0 0 4 14-36 3
6. UKS Orły Glinianka 5 0 0 0 0 5 4-44 0

1 kolejka2017-04-01   UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 7-2 (1-1,1-1,5-0)
2017-04-01   UKS Orlęta Warszawa - UKS Refleks Gorzyce Wielkie 7-1 (6-0,1-0,0-1)
2017-04-01   UKS Fenomen Babimost - UKS Bankówka Zielonka 6-1 (2-0,2-1,2-0)
2017-04-01   UKS Orlęta Warszawa - UKS Aligator Chwarzno Gdynia 4-1 (2-0,0-1,2-0)
2017-04-01   UKS Bankówka Zielonka - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4-5 (1-1,1-0,2-4)
2017-04-01   UKS Refleks Gorzyce Wielkie - UKS Fenomen Babimost 0-6 (0-0,0-3,0-3)
2017-04-01   UKS Bankówka Zielonka - UKS Orlęta Warszawa 5-2 (1-0,3-2,1-0)
2017-04-01   UKS Refleks Gorzyce Wielkie - UKS Aligator Chwarzno Gdynia 2-5 (1-3,0-0,1-2)
2017-04-01   UKS Fenomen Babimost - UKS Floorball Gorzów Wlkp. 5-3 (1-1,2-2,2-0)
2017-04-02   UKS Refleks Gorzyce Wielkie - UKS Bankówka Zielonka 4-4 (1-2,1-1,2-1)
2017-04-02   UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Orlęta Warszawa 2-2 (1-1,0-1,1-0)
2017-04-02   UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Fenomen Babimost 2-2 (0-1,1-0,1-1)
2017-04-02   UKS Floorball Gorzów Wlkp. - UKS Refleks Gorzyce Wielkie 6-2 (3-0,1-2,2-0)
2017-04-02   UKS Aligator Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka 5-6 (0-2,0-1,5-3)
2017-04-02   UKS Fenomen Babimost - UKS Orlęta Warszawa 3-2 (0-0,2-1,1-1)

2 kolejka2017-04-01   UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Feniks Kramarzyny 5-1 (2-0,1-0,2-1)
2017-04-01   ULKS Olimpia Łochów - ULKS Józefina 5-5 (2-1,2-1,1-3)
2017-04-01   UKS Absolwent Siedlec - UKS Orły Glinianka 6-2 (3-0,1-1,2-1)
2017-04-01   ULKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 6-5 (1-2,0-3,5-0)
2017-04-01   UKS Orły Glinianka - UKS Feniks Kramarzyny 0-9 (0-2,0-3,0-4)
2017-04-01   ULKS Józefina - UKS Absolwent Siedlec 9-1 (3-1,3-0,3-0)
2017-04-01   UKS Orły Glinianka - ULKS Olimpia Łochów 0-16 (0-4,0-8,0-4)
2017-04-01   ULKS Józefina - UKS Błyskawica Niechanowo 1-6 (0-3,0-1,1-2)
2017-04-01   UKS Absolwent Siedlec - UKS Feniks Kramarzyny 1-11 (1-3,0-5,0-3)
2017-04-02   ULKS Józefina - UKS Orły Glinianka 7-1 (2-0,2-1,3-0)
2017-04-02   UKS Feniks Kramarzyny - ULKS Olimpia Łochów 3-5 (2-3,1-1,0-1)
2017-04-02   UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Absolwent Siedlec 5-2 (1-1,3-0,1-1)
2017-04-02   UKS Feniks Kramarzyny - ULKS Józefina 2-7 (1-2,0-1,1-4)
2017-04-02   UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Orły Glinianka 6-1 (2-0,1-0,3-1)
2017-04-02   UKS Absolwent Siedlec - ULKS Olimpia Łochów 4-9 (2-2,1-4,1-3)
Finał A odbył się w Gdyni
Finał B odbył się w Łochowie


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4730674