Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. Zagłębie Sosnowiec 9 8 0 0 0 1 63-29 24
2. Pionier Masters 9 7 0 0 0 2 71-35 21
3. Cookies Tychy 9 6 0 1 0 2 63-31 20
4. UKS Kokociniec 67 Katowice 9 6 0 0 0 3 64-26 18
5. Bad Lions Katowice 9 5 0 0 0 4 32-29 15
6. UKS 06 Południe Katowice 9 4 0 0 1 4 44-40 13
7. Saint Sinners Oświęcim 9 4 0 0 0 5 35-59 12
8. UKS Gladiator 23 Katowice 9 2 0 0 0 7 25-67 6
9. Miners Tychy 9 2 0 0 0 7 29-37 6
10. Bruins Rybnik 9 0 0 0 0 9 16-89 0

0 kolejka2016-11-26   Bad Lions Katowice - Zagłębie Sosnowiec Mecz o miejsca 5-8
2016-11-26   UKS 06 Południe Katowice - Saint Sinners Oświęcim Mecz o miejsca 5-8
2016-11-26   Saint Sinners Oświęcim - UKS 06 Południe Katowice Mecz o miejsca 5-8
2016-11-26   Zagłębie Sosnowiec - Bad Lions Katowice Mecz o miejsca 5-8
2016-11-26   UKS Kokociniec 67 Katowice - Miners Tychy Mecz o miejsca 1-4
2016-11-26   Miners Tychy - UKS Kokociniec 67 Katowice Mecz o miejsca 1-4
2016-11-25   Cookies Tychy - Pionier Masters Mecz o miejsca 1-4
2016-11-26   Pionier Masters - Cookies Tychy Mecz o miejsca 1-4
2016-10-08   Zagłębie Sosnowiec - Pionier Masters 10-2 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   Cookies Tychy - UKS 06 Południe Katowice 5-5 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   UKS Kokociniec 67 Katowice - Bad Lions Katowice 9-1 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   Bad Lions Katowice - UKS Kokociniec 67 Katowice 2-3 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   UKS 06 Południe Katowice - Cookies Tychy 1-3 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   Saint Sinners Oświęcim - Pionier Masters 1-5 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał
2016-10-08   Miners Tychy - Zagłębie Sosnowiec 4-2 (0-0,0-0,0-0) Ćwierćfinał

1 kolejka2016-03-12   UKS Kokociniec 67 Katowice - Zagłębie Sosnowiec 3-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-03-12   UKS 06 Południe Katowice - Bruins Rybnik 8-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-03-12   Bad Lions Katowice - UKS Gladiator 23 Katowice 1-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-03-12   Pionier Masters - Saint Sinners Oświęcim 8-6 (0-0,0-0,0-0)
2016-03-12   Cookies Tychy - Miners Tychy 5-2 (0-0,0-0,0-0)

2 kolejka2016-04-17   Saint Sinners Oświęcim - UKS Gladiator 23 Katowice 5-4 (3-1,2-3,0-0)
2016-04-17   Bruins Rybnik - Bad Lions Katowice 3-7 (0-4,3-3,0-0)
2016-04-17   Zagłębie Sosnowiec - UKS 06 Południe Katowice 7-5 (4-5,3-0,0-0)
2016-04-17   Miners Tychy - UKS Kokociniec 67 Katowice 1-4 (1-1,0-3,0-0)
2016-04-17   Pionier Masters - Cookies Tychy 3-4 (2-2,1-2,0-0)

3 kolejka2016-04-17   Cookies Tychy - Saint Sinners Oświęcim 12-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-04-17   UKS Kokociniec 67 Katowice - Pionier Masters 4-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-04-17   UKS 06 Południe Katowice - Miners Tychy 4-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-04-17   Bad Lions Katowice - Zagłębie Sosnowiec 0-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-04-17   UKS Gladiator 23 Katowice - Bruins Rybnik 7-2 (0-0,0-0,0-0)

4 kolejka2016-05-07   Cookies Tychy - UKS Kokociniec 67 Katowice 5-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   UKS Kokociniec 67 Katowice - Saint Sinners Oświęcim 10-0 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   UKS 06 Południe Katowice - Cookies Tychy 6-7 (0-0,0-0,0-0) (0-1) dogr.
2016-05-07   Saint Sinners Oświęcim - Bruins Rybnik 4-0 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   Pionier Masters - UKS 06 Południe Katowice 3-4 (0-0,0-0,0-0)

5 kolejka2016-05-07   Bruins Rybnik - Zagłębie Sosnowiec 0-11 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   Bad Lions Katowice - Pionier Masters 5-7 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   Zagłębie Sosnowiec - UKS Gladiator 23 Katowice 8-1 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   Miners Tychy - Bad Lions Katowice 2-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-05-07   UKS Gladiator 23 Katowice - Miners Tychy 1-4 (0-0,0-0,0-0)

6 kolejka2016-06-25   UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS 06 Południe Katowice 5-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-06-25   UKS 06 Południe Katowice - Saint Sinners Oświęcim 3-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-06-25   Bad Lions Katowice - UKS Kokociniec 67 Katowice 2-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-06-25   Saint Sinners Oświęcim - Zagłębie Sosnowiec 3-12 (0-0,0-0,0-0)
2016-06-25   Cookies Tychy - Bad Lions Katowice 2-3 (0-0,0-0,0-0)

7 kolejka2016-08-27   UKS Gladiator 23 Katowice - Cookies Tychy 0-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-08-27   Zagłębie Sosnowiec - Miners Tychy 6-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-08-27   Miners Tychy - Bruins Rybnik 7-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-08-27   Bruins Rybnik - Pionier Masters 1-16 (0-0,0-0,0-0)

8 kolejka2016-09-25   UKS 06 Południe Katowice - Bad Lions Katowice 2-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Bad Lions Katowice - Saint Sinners Oświęcim 6-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   UKS Gladiator 23 Katowice - UKS 06 Południe Katowice 4-9 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Saint Sinners Oświęcim - Miners Tychy 5-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   UKS Kokociniec 67 Katowice - UKS Gladiator 23 Katowice 18-3 (0-0,0-0,0-0)

9 kolejka2016-09-25   Miners Tychy - Pionier Masters 4-7 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Bruins Rybnik - UKS Kokociniec 67 Katowice 3-13 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Pionier Masters - Zagłębie Sosnowiec 7-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Cookies Tychy - Bruins Rybnik 16-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-09-25   Zagłębie Sosnowiec - Cookies Tychy 8-7 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-04   Pionier Masters - UKS Gladiator 23 Katowice 15-2 (0-0,0-0,0-0)


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4398616