I Liga Mężczyzn (Opalenicka Liga)

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R RZ RP P Bramki Pkt
1. Kala-Izolacje Toruń 13 8 2 0 0 3 51-26 26
2. MKS Spartanie I Opalenica 8 7 0 0 0 1 32-9 21
3. Unihokej Brójce Team 8 6 2 0 0 0 36-11 20
4. UKS Absolwent Siedlec 11 6 0 0 0 5 34-32 18
5. Krokodyle Floorball Poznań 11 5 0 0 0 6 34-36 15
6. Vikings Nowy Tomyśl 11 4 3 0 0 4 40-40 15
7. Horyzont Kołaczkowo 9 4 0 0 0 5 35-26 12
8. MKS Spartanie II Opalenica 10 3 1 0 0 6 19-37 10
9. ZS Adama Wodziczki w Mosinie 9 3 0 0 0 6 24-35 9
10. Floorball Team Kotlin 10 0 0 0 0 10 4-57 0

0 kolejka0000-00-00   MKS Spartanie I Opalenica - MKS Spartanie II Opalenica 5-1 (0-0,0-0,0-0)
0000-00-00   MKS Spartanie II Opalenica - MKS Spartanie I Opalenica 1-5 (0-0,0-0,0-0)

1 kolejka2016-10-09   UKS Absolwent Siedlec - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 3-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Kala-Izolacje Toruń - Krokodyle Floorball Poznań 8-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Horyzont Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec 3-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Kala-Izolacje Toruń - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 2-1 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Horyzont Kołaczkowo - Unihokej Brójce Team 1-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   UKS Absolwent Siedlec - Vikings Nowy Tomyśl 1-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   ZS Adama Wodziczki w Mosinie - Unihokej Brójce Team 0-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Krokodyle Floorball Poznań - Vikings Nowy Tomyśl 7-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-10-09   Kala-Izolacje Toruń - Horyzont Kołaczkowo 1-4 (1-2,0-2,0-0)

2 kolejka2016-11-05   Kala-Izolacje Toruń - MKS Spartanie I Opalenica 2-5 (1-1,1-4,0-0)
2016-11-05   ZS Adama Wodziczki w Mosinie - Krokodyle Floorball Poznań 0-7 (0-2,0-5,0-0)
2016-11-05   Horyzont Kołaczkowo - MKS Spartanie I Opalenica 2-3 (2-2,0-1,0-0)
2016-11-05   Kala-Izolacje Toruń - Unihokej Brójce Team 3-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-11-05   Horyzont Kołaczkowo - Krokodyle Floorball Poznań 2-6 (1-1,1-5,0-0)
2016-11-05   Unihokej Brójce Team - Vikings Nowy Tomyśl 1-1 (1-0,0-1,0-0)
2016-11-05   Kala-Izolacje Toruń - MKS Spartanie II Opalenica 4-0 (0-0,0-0,0-0)
2016-11-05   ZS Adama Wodziczki w Mosinie - Vikings Nowy Tomyśl 9-5 (0-0,0-0,0-0)
2016-11-05   Horyzont Kołaczkowo - MKS Spartanie II Opalenica 6-0 (0-0,0-0,0-0)
2016-11-05   Unihokej Brójce Team - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 5-2 (0-0,0-0,0-0)

3 kolejka2016-12-10   Unihokej Brójce Team - MKS Spartanie II Opalenica 9-1 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Kala-Izolacje Toruń - Vikings Nowy Tomyśl 4-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Krokodyle Floorball Poznań - MKS Spartanie II Opalenica 6-0 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Krokodyle Floorball Poznań - MKS Spartanie II Opalenica 0-6 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Horyzont Kołaczkowo - UKS Absolwent Siedlec 2-4 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Kala-Izolacje Toruń - Floorball Team Kotlin 7-1 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Horyzont Kołaczkowo - Vikings Nowy Tomyśl 5-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec 1-2 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Horyzont Kołaczkowo - Floorball Team Kotlin 10-3 (0-0,0-0,0-0)
2016-12-10   Krokodyle Floorball Poznań - MKS Spartanie I Opalenica 1-4 (0-0,0-0,0-0)

4 kolejka2017-01-21   UKS Absolwent Siedlec - Unihokej Brójce Team 3-6 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   Krokodyle Floorball Poznań - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 4-1 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   Floorball Team Kotlin - Unihokej Brójce Team 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower
2017-01-21   UKS Absolwent Siedlec - Krokodyle Floorball Poznań 2-0 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   MKS Spartanie II Opalenica - Vikings Nowy Tomyśl 2-2 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   Floorball Team Kotlin - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower
2017-01-21   Kala-Izolacje Toruń - ZS Adama Wodziczki w Mosinie 5-2 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   MKS Spartanie I Opalenica - Vikings Nowy Tomyśl 4-0 (0-0,0-0,0-0)
2017-01-21   Kala-Izolacje Toruń - UKS Absolwent Siedlec 4-2 (0-0,0-0,0-0)
0000-00-00   Kala-Izolacje Toruń - Floorball Team Kotlin 5-0 (0-0,0-0,0-0)
0000-00-00   Floorball Team Kotlin - Kala-Izolacje Toruń 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower

5 kolejka2017-01-27   UKS Absolwent Siedlec - Vikings Nowy Tomyśl 6-7 (0-0,0-0,0-0) Siedlec
0000-00-00   Krokodyle Floorball Poznań - Vikings Nowy Tomyśl 1-6 (0-0,0-0,0-0)
0000-00-00   Vikings Nowy Tomyśl - Floorball Team Kotlin 5-0 (0-0,0-0,0-0) walkower
0000-00-00   Floorball Team Kotlin - MKS Spartanie II Opalenica 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower
0000-00-00   UKS Absolwent Siedlec - MKS Spartanie I Opalenica 2-1 (0-0,0-0,0-0)
0000-00-00   Floorball Team Kotlin - UKS Absolwent Siedlec 0-5 (0-0,0-0,0-0) walkower
0000-00-00   MKS Spartanie I Opalenica - Floorball Team Kotlin 5-0 (0-0,0-0,0-0) walkower
0000-00-00   Krokodyle Floorball Poznań - MKS Spartanie II Opalenica 0-3 (0-0,0-0,0-0)
Po 2 kolejkach: 

TOP 5 - punktacja kanadyjska
1. Eryk Jakubowski - Horyzont Kołaczkowo - 9pkt (5 bramek - 4 asysty)
2. Tomasz Ratajczak - ZS Adama Wodziczki w Mosinie - 8 pkt (7 bramek - 1 asysta)
3. Przemysław Ptaszyński - Horyzont Kołaczkowo - 8pkt (6 bramek - 2 asysty)
4. Jakub Barłóg - Unihokej Team Brójce - 8pkt (6 bramek - 2 asysty)
5. Adrian Popławski - FC Kala-Izolacje Toruń - 7pkt (5 bramek - 2 asysty)


TOP 5 - strzelców
1. Tomasz Ratajczak - ZS Adama Wodziczki w Mosinie - 7 bramek
2. Jakub Barłóg - Unihokej Team Brójce - 6 bramki
3. Przemysław Ptarszyński - Horyzont Kołaczkowo - 6  bramki
4. Dawid Olejniczak - Unihokej Team Brójce - 5 bramek 
5. Mateusz Rupa - Flash Of Ball Nowy Tomyśl - 5 bramek 

TOP 5 - asystujacych
1. Tomasz Szablewski - Unihokej Brójce Team - 4 asysty
2. Eryk Jakubowski - Horyzont Kołaczkowo - 4 asysty
3. Mateusz Palczak - Unihokej Brójce Team - 3 asysty 
4. Dariusz Adamczyk - Krokodyle Poznań - 3 asysty
5. Janusz Figiel - Flash Of Ball Nowy Tomyśl - 3 asysty 



  • Mistrz Ligi awansuje do Turnieju Mistrzów, gdzie powalczy o awans do Ekstraligi Mężczyzn na sezon 2017/2018. W przypadku, gdyż Mistrz ligi gra już w Ekstralidze Mężczyzn wówczas prawo gry w Turnieju Mistrzów ma Wice Mistrz Ligi.


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 4300276