SENIORSKIE DERBY NOWEGO TARGU2011-10-27
źródło: www.ksszarotka.pl
Nowotarskie derby przez wszystkich dobrze znane!!! 

To niesamowite widowisko i potężna dawka emocji, których dostarcza nam starcie dwóch najmocniejszych drużyn Ekstraklasy Polskiego Unihokeja. KS Worwa Szarotka Nowy Targ rozegra mecz ze swym odwiecznym rywalem KS Madeks Górale Nowy Targ. Ostatnie zmagania Szarotek z Góralami sięgają zeszłego sezonu, gdzie 11-krotny mistrz Polski uległ w finałowym spotkaniu. Pierwsze zwycięstwo nad potęgą, jaką tworzyła Szarotka, dało konkurentom możliwość przystąpienia  do międzynarodowego turnieju mistrzów. Niestety nowicjusze w Pucharze Europy nie sprawili swym kibicom większych niespodzianek.  Można powiedzieć, iż jako gospodarze turnieju, zajmując jedynie piąte miejsce wśród sześciu drużyn, bronili się dzielnie.

W przerwie między sezonowej przygotowania trwały nieustannie. Ciężkie treningi, godziny spędzone na sali i przelane poty, co zaprezentują nam drużyny dowiemy się już pod koniec miesiąca. Wszystko rozegra się dnia 29-30.10.2011 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 im Józefa Rajskiego, Os. Na Skarpie 11 w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców oraz miłośników unihokeja. Obydwu drużyną życzymy powodzenia. Do boju Szarotka!!!

Przedstawiamy opinie przedmeczowe zawodników KS Worwa Szarotka Nowy Targ:
Artur Kasperek:
W końcu doczekaliśmy się derbów nie tylko w finale. Mamy coś do udowodnienia sobie przede wszystkim po przegranych meczach finałowych w tamtym sezonie. Sam jestem ciekaw tych meczy bo po raz pierwszy odkąd gram nie wystąpimy w roli faworyta. Wiem jednak, że na pewno teraz nie zabraknie nam chęci zwycięstwa i motywacji.


źródło: www.ksszarotka.plPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7468392