CHAMPIONS CUP - DZIEŃ II2012-10-04

Dzień II – Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu pomiędzy Herbadent Praha 11 SJM – IKSU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11:00. Kibicuj razem z naszym portalem najlepszym klubom świata.  W dniu wczorajszym IKSU rozgromiło Łotyszki z RSU aż 11-1 i w dniu dzisiejszym kończą rozgrywki w fazie grupowej.


Herbadent Praha 11 SJM (Czechy) – IKSU (Szwecja) 6-9 (1-1,4-5,1-3)

57:54' 6-9 Emma Hellberg - Iza Rydfjäll
56:32' 6-8 Iza Rydfjäll - Sara Wilhelmsson
55:31' 6-7 Tereza Urbánková - Anet Jarolímová
44:58' 5-7 Elin Tjärnström - Emelie Wibron


36:43' 5-6 Barbora Sádková - Eliska Krupnova
36:26' 4-6 Dominika Stéglová -Anet Jarolímová
34:12' 3-6 Martina Capková
31:15' 2-6 Frida Eriksson - Emma Hellberg
29:06' 2min Andrea Gidlund
27:31' 2-5 Anet Jarolímová - Dominika Stéglová
26:28' 1-5 Elin Tjärnström - Josefina Eiremo
25:02' 1-4 Emelie Wibron - Victoria Wikström
23:51' 2min Eliska Krupnova
21:57' 1-3 Frida Eriksson - Sara Wilhelmsson
20:28' 1-2 Julia Nordin - Iza Rydfjäll

15:36' 2min Martina Kleinová (uderzanie)
15:36' Wikström Victoria (niewykorzystany rzut karny)
10:29' 1-1 Dominika Stéglová - Tereza Urbánková
03:27' 2min Nikola Sramkova (uderzanie)
01:25' 0-1 Julia Nordin - Jenny Gustafsson

IKSU:
Jonsson Linnea, Andersson Therese, Eiremo Josefina, Tjärnström Elin, Gidlund Andrea, Ekblom Susanne, Norström Frida, Fjellstedt Cornelia, Wahlström Evelina, Eriksson Frida, Hellberg Emma, Wikström Victoria, Gustafsson Jenny, Wibron Emelie, Wilhelmsson Sara, Rydfjäll Iza, Nordin Julia, Rydfjäll Frida 
Ławka trenerska: Sjöström Johan (Head Coach), Hugosson-Wallgren Tomas (Coach), Eriksson Nils-Gunnar (Material Keeper), Bergman Frida (Physiotherapist)


Herbadent:
Krupnova Eliska, Jarolímová Anet, Skorepova Martina, Jílková Kristýna, Sádková Barbora, Klímová Magdalena, Billá Denisa, Urbánková Tereza, Sramkova Nikola, Theodosisová Pavla, Horejsova Marketa, Capková Martina, Cepek Zizkova Magdalena, Stéglová Dominika, Honkysova Katerina, Velcicka Jana, Kleinová Martina, Sukova Lenka, Novakova Alexandra
Ławka trenerska: Steglová Markéta (Coach), Kysel Jirí (Coach), Slováková Alena (Coach), Frühauf Jan (Physiotherapist), Mares Jakub (Team Manager)



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7168083