6 KOLEJKA TYPERA WYSTARTOWAŁA2011-10-26
Nieuchronnie zbliża się ostatnia kolejka w tym miesiącu, a co za tym idzie pierwsze historyczne ogłoszenie zwycięzcy w naszym konkursie. Dla najlepszego typera października czeka kij BLAST Concave B... ale ale, nie tak szybko :)
Przygotowaliśmy małe schody do finału miesiąca. Tak jak obiecywaliśmy nie będzie łatwo. Oprócz spotkań klasyków w PLUnihokeja którym niewątpliwie będą nowotarskie derby pomiędzy Góralami i Szarotką będziecie musieli rozgryźć jak wytypować wyniki ze spotkań Grzesia Hrubieszów z tyskim Pionierem. Lidera grupy A ekstraligi seniorów i jak dotąd niepokonanej drużyny MUKS Zielonka, która zmierzy się na wyjeździe z nieobliczalną Ósemką Wejherowo. Ze spotkań ekstraligi kobiet wybraliśmy mecze Absolwenta Siedlec - Multi 75 Killers Kraków, oraz kolejne Derby Nowego Targu w których zmierzą się drużyny Podhala  i Szarotki.
Aby jeszcze wyżej podnieść poprzeczkę do wytypowania prawidłowego wyniku mamy możliwość obstawienia kilku spotkań jak dla nas mało znanych i mało popularnych lig europejskich. Mowa o ligach z Słowenii, Francji, Niemiec, Węgier i Szwecji.

Przypominamy również, że do zabawy można dołączyć się w każdej chwili. Życzymy trafnych typowań i miłej zabawy.

TYPER - kliknij >>>


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7474588