PORTAL FLORBALKI.PL MA JUŻ ROK!2012-09-10

Rok temu wystartował portal florbalki.pl. Był to ciekawy i pracowity okres dla naszego zespołu ze względu na obfitość w wydarzenia w Polsce i na świecie. Staraliśmy się je relacjonować. Pisaliśmy o Mistrzostwach Świata w których startowały nasze Reprezentacje narodowe, o rozgrywkach Polskiej Ligi Unihokeja. Bardzo aktywnie działa nasz czat, na którym wypowiadają się nasi czytelnicy. Daliśmy Wam możliwość udziału w licznych konkursach z nagrodami. W licznym gronie bawiliśmy się w lidze typera, gdzie obstawialiście wyniki z meczów.

Wszystko to co do tej pory zrobiliśmy nie miało by sensu gdyby nie WY, ta strona istnieje dzięki wam drodzy czytelnicy :) Mamy nadzieję, że dalej będziecie nas odwiedzać tak często jak dotychczas, być może zachęcą Was do tego serie artykułów które wkrótce wprowadzimy... no ale nie uprzedzajmy faktów :)

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym dzięki którym ten portal funkcjonuje - Patrykowi, Kacprowi, Kamilowi i wszystkim tym, którzy pomagali redagować ten serwis. Dziękuję Wam wszystkim :)

Mamy też dla Was niespodziankę. Na nasze pierwsze urodziny wprowadziliśmy promocję na kije w naszym sklepie www.florbalki.pl. Przez najbliższy tydzień (do 17 września) obowiązywać będzie rabat od 20% na kije do unihokeja.

Marcin Kozic
 

Kacper Tyczkowski
Ja jako pasjonat oraz gracz unihokeja śledziłem działalność portalu florbalki.pl, który wypełniał pustkę w internecie dotyczącej unihokeja i nawet nie przypuszczałem, że dołączę do zespołu redakcyjnego. W lutym 2012r. jednak tak się stało, że dołączyłem do naszego zespołu. Od tego czasu napisałem wiele artykułów oraz przeprowadziłem kilka wywiadów, które mam nadzieje się podobały. :)
Jak wygląda praca na portalu? Świetnie, gdyż jest to praca z takimi samymi zapaleńcami jak ja. Wszyscy redaktorzy ze sobą współpracują. Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania naszego serwisu. ;)
 

Patryk Kaczmarek
Kolejny rok to kolejne wyzwanie dla naszego portalu. Mam nadzieje, że wszyscy staniemy na wysokości zadania i pokażemy, że jesteśmy NAJLEPSZYM PORTALEM O UNIHOKEJU W POLSCE! Szczególne podziękowania przez ten cały rok należą się Marcinowi Kozicowi, który zaproponował mi pracę dla florbalki.pl
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich trenerów, zawodników, zawodniczki oraz naszych redaktorów i życzę udanego nowego sezonu 2012/2013.

Kamil Zawistowski
Podsumowując rok wspólnej pracy stwierdzam, że jesteśmy na dobrej drodze do stania się jednym z najlepszych portali o unihokeju. Dobra atmosfera w redakcji, każdy każdemu pomaga. Mimo swoich prywatnych spraw każdy z nas znajduje te kilka chwil do napisania artykułu. Myślę, że to co robimy jest dobre i warte przeczytania. Minął pierwszy rok, tak więc zapraszam na kolejny i kolejny, mam nadzieję, że będzie ich jeszcze wiele. :)

 

Jeśli jeszcze nie znalazłeś nas na Facebooku, to polub nas: KLIK >>>

SONDA

Minął rok funkcjonowania portalu florbalki.pl. Jak nas oceniasz?

Bardzo dobrze
Dobrze
Ani dobrze, ani źle
Źle
Bardzo źle


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7420168