Reprezentacja: NIEMCY - POLSKA2012-09-09
Czas na rewanż. Już dziś od godziny 13:00 zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Niemcy - Polska. Wczorajsze spotkanie zakończyło się porażką Polaków 5-3. Jak będzie dziś? dowiemy się już za niespełna dwie godziny. Kibicuj razem z nami.

Mikulski Mattias - Polska

60:00' Koniec meczu. Polska przegrywa 11-2.
58:45' 2 min - Joel Gysin
58:45' Może teraz? Lepszej okazji niż gra w przewadze do końca meczu mieć nie będziemy.
57:53' Czy Polska jest wstanie jeszcze dziś coś strzelić?!
  55:18' - 11:2 - Sebastian Bernieck - Dominic Mucha
52:54' - Czas dla Polski.
52:54' - 10:2 - Erik Schuschwary - Sebastian Bernieck
52:54'  I mamy dwucyfrówkę.
51:32' Bardzo dobrze gra dzisiaj gracz szwedzkiej Storverty  Fredrik Holtz .
49:27' Dominic i Manuel Mucha w ataku na polską bramkę ale czujny Artur Kasperek.
44:35' Bardzo rzadko stwarzamy jakieś akcje pod bramką przeciwników.
44:04' - 9:2 Jonas Hoffman - Kristian Holtz
44:04' - Niemcy dobijają naszych reprezentantów.
42:34' -  8:2 - Jonas Hoffman - Fredrik Holtz
42:34' Widać, że Niemcy trenowali grę w przewadze bo szybko ją wykorzystują.
42:14' 2 min - Mattias Mikulski
60:00' Na ostatnią tercję szansę pokazania się dostanie dzisiaj drugi bramkarz naszych przeciwników Mike Dietz.
60:00' Rozpoczyna się ostatnia tercja spotkania. Miejmy nadzieję, że Polska się jeszcze obudzi.

40:00' - Kohler obronił w tej tercji 10 strzałów czyli o 3 mniej niż Bogdański grający od ubiegłego sezonu w MUKS Zielonka.
40:00' Koniec II tercji. Na tablicy wyświetla się wynik 7-2 dla naszych przeciwników.
38:00' Niemcy prezentują się dużo lepiej niż wczoraj i prowadzą w pełni zasłużenie.
37:13' - 7:2 - Fredrik Holtz - Kristian Holtz
37:13' I teraz braterczy duet strzela nam 7 bramkę.
33:58' - 6:2 - Sebastian Bernieck - Tim Bottcher
33:58' I ponownie Niemcy odskakują nam na 4 bramki.
30:18' - 5:2 - Piotr Kostela - Łukasz Adamczak
30:18' Zaczynamy odrabiać straty, a dokładnie robi to duet grający nacodzień w Danii.
29:43' - 5:1 - Fredrik Holtz - Manfred Berzl
 29:43' - Tracimy kolejną bramkę, po tym jak Fredrik Holtz wypatrzył lukę u źle ustawionego polskiego bramkarza.
28:16' - 4:1 - Jonnas Hofman - Manuel Mucha
28:16' Niestety tracimy bramkę.
26:53' Musimy teraz przez dwie minuty dać sobie radę w osłabieniu.
26:53' - 2 min Ligas Piotr
25:15' Za nami już 5 minut drugiej części meczu. Wynik bez zmian, 3-1.
21:26' Dobra akcja Niemców. Dominic Mucha zagrywa zza bramki do swojego brata Manuela ale ten mija się z piłką.
20:00' Obydwa zespołu już na boisku i sędzia rozpoczyna drugą tercję.

20:00' Bramkarz naszych przeciwników w pierwszej tercji tego spotkania obronił 10 strzałów, natomiast Maciej Bogdański 5.
20:00' Koniec pierwszej tercji
19:25'3-1 Dominic Mucha - Manuel Mucha
19:25' Tuż przed przerwą Niemcy odskakują ponownie na dwie bramki
17:32' 2-1 Artur Kasperek - Mattias Mikulski

17:32' Ładna akcja Mikulskiego i Kasperka ten ostatni zdobywa pierwsza bramkę dla Polski
16:23' 2 min Holtz Kristian (trzymanie)
16:23' Mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu Polacy przez dwie minuty w przewadze jednego zawodnika
11:50' Ładna akcja braci Holtz Fredrik do Kristiana lecz na posterunki Polscy obrońcy
10:30' 2-0
Schuschwary Erik - Müller Robert
10:30' Niestety tracimy drugą bramkę
10:00' Dziesięć minut za nami dalej 1-0 dla Niemiec
06:00' Szósta minuta meczu już za nami obydwa zespoły grają bardzo dobrze
02:34' 1-0 Ibold Ramon - Holtz Fredrik
02:34' No i niestety Maciej Bogdański pokonany po raz pierwszy w dzisiejszym spotkaniu
01:45' Polacy od samego początku meczu bardzo dobrze. Niemcy cały czas na swojej połowie
00:00' Zaczynamy spotkanie

12:27'
Obydwa zespoły już na parkiecie. Za chwile Hymny Narodowe
12:50'
Reprezentacja Polski spotkanie rozpocznie w następującym składzie w Bramce: Bogdański Maciej, na obronie: Artur Kasperek, Mattias Mikulsku, w środku Tomasz Gaicki, z przodu : Łukasz Chlebda oraz Michał Gaicki
12:45' Do rozpoczęcia meczu pozostało 15 minut.

Składy:

Niemcy:  Dietz Mike, Kohler Janek, Schmidt Patrick, Ackermann Lutz, Berzel Manfred, Böttcher Tim, Gysin Joël, Hühler Philipp, Ibold Ramon, Bernieck Sebastian, Borth Benjamin, Holtz Fredrik, Holtz Kristian, Hoffmann Jonas, Knothe Nils, Kujat Nicolas, Mucha Dominic, Mucha Manuel, Müller Robert, Schuschwary Erik.

Polska: Kwak Sebastian, Turwoń Mateusz, Pala Wojciech, Gaicki Tomasz, Gaicki Michał, Adamczak Łukasz, Augustyn Bartłomiej, Kasperek Artur, Kostela Piotr, Mikulski Mattias, Ligas Piotr, Chlebda Łukasz, Pawlik Jakub, Bogdański Maciej, Paweł Heyne, Kamil Kozieł
Trenerzy: Patric Johansson, Jacek Izdebski, Johny Karlsson

Dodali: Patryk Kaczmarek / Kacper Tyczkowski

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7420135