ELIMINACJE DO EUROFLOORBALL CUP 2012 KOBIET: FC Outlaws - UC Face Off2012-08-31
W pierwszym meczu eliminacji do EuroFloorball Cup 2012 kobiet zmierzyły się : duński FC Outlaws oraz holenderski UC Face Off.  To był zupełnie inny mecz niż ten w eliminacjach mężczyzn. Gra przez cały mecz była bardzo wyrównana i zakończył się on wynikiem 5:3 dla FC Outlaws.

Zespół z Holandii rozpoczął bardzo mocno i przez pierwsze 5 minut mieli prawię 100% posiadania piłki. Drużyna FC Outlaws, który jest bardzo młodym zespołem wyglądał na zestresowanego. Wyjątkiem była ich bramkarka który wspaniale zaczęła mecz i kilkukrotnie ratowała swój zespół przed utratą bramki.

Już 14 sekund po rozpoczęciu drugiej tercji gospodarze objęli prowadzenie. Wkrótce po tym oba zespoły zostały ukarane karami i gra toczyła się 4vs4. Mistrz Holandii okazał się lepszy w tej fazie gry i strzelił bramkę na 1:1. W 44 minucie duńska zawodniczka dostała 2-minutową karę. Przeciwniczki to szybko wykorzystały i nie całą minute później było 1:2 ale 3 minuty później znowu był remis i do końca meczu zapowiadała się zacięta walka.

Kilka minut później kolejną karę dostała zawodniczka z FC Outlaws i ponownie wykorzystały to przeciwniczki. Wtedy obudzili się kibicie z Danii i niesione ich dopingiem zawodniczki gospodarzy strzeliły przeciwniczkom jeszcze 3 bramki i ustanowiły wynik na 5:3