REPUBLIC CUP 2012 - DZIEŃ I2012-06-15
W dniu dzisiejszym (15 czerwca) rozegrany został pierwszy dzień turnieju Republic Cup 2012. W turnieju udział biorą Polskie drużyny. Przedstawiamy komplet wyników z pierwszego dnia zmagań.

Mężczyźni:
DFA Nitra - KS Madex Górale Nowy Targ 0-5 (walkower)

Jadberg Pionier Tychy - S.K. P.E:M.A. Opava 0-15
0-1 03:36 - Karel Boželník (Ondřej Terchovan)
0-2 08:27 - Dzierža Marek (Matěj Halámek)
0-3 09:37 - Matěj Halámek (Tomáš Solný)
0-4 12:43 - Dzierža Marek (Jakub Kučera)
0-5 13:00 - Karel Boželník (Ondřej Terchovan)
0-6 14:13 - Karel Boželník (Jan Mazur)
0-8 15:21 - Matěj Halámek (Dzierža Marek)
0-8 15:56 - Dzierža Marek (Matěj Halámek)
0-9 17:33 - Matěj Halámek (Dzierža Marek)
0-10 24:17 - Karel Boželník (Jan Mazur)
0-11 26:16 - Kocur Jakub (Tomáš Solný)
0-12 30:57 - Matěj Halámek (Tomáš Solný)
0-13 32:39 - Matěj Halámek (Dzierža Marek)
0-14 33:14 - Jan Mazur (Ondřej Terchovan)
0-15 37:31 - Jakub Krátký (Matěj Halámek)

1.MVIL Ostrava - KS Madex Górale Nowy Targ 3-4
0-1 00:47 - Piotr Kostela (Patryk Wronka)
1-1 08:20 - Matěj Víťa (Augustýn Dave)
2-1 12:30 - Machálek Filip (Stejskal Peter)
2-2 18:40 - Sebastian Kwak (Patryk Wronka)2
2-3 18:57 - Dominik Siaśkiewicz
2-4 26:54 - Piotr Kostela (Dominik Siaśkiewicz)
3-4 34:36 - Dombrovský Míša (Stejskal Peter)

Jadberg Pionier Tychy - 1.Letka Sokol Ostrava Poruba 1-6
0-1 10:38 - Mrázek Jan (Toman Lukáš)
0-2 17:07 - Krupa Martin (Toman Lukáš)
1-2 17:33 - Piechociński Krzysiek (Wójcikowski Przemek)
1-3 18:58 - Mec Tomáš (Mrázek Jan)
1-4 24:28 - Toman Lukáš (Krupa Martin)
1-5 26:16 - Mezihorák Marek
1-6 33:38 - Toman Lukáš

lp
drużyna
mecze
W
R
P
BR
PKT
1
KS Madex Górale Nowy Targ
2
2
0
0
9-3
6
2
1.MVIL Ostrava
3
2
0
1
14-8
6
3
FBC Cesky Tesin
2
1
0
1
9-6
3
4
DFA Nitra
3
0
0
3
0-15
0



lp
drużyna
mecze
W
R
P
BR
PKT
1
1.Letka Sokol Ostrava Poruba
2
2
0
0
9-2
6
2
S.K. P.E:M.A. Opava
2
1
0
1
18-4
3
3
1. SC WOOW Vítkovice Mustang
2
1
0
1
5-6
3
4
Jadberg Pionier Tychy
2
0
0
2
1-21
0


Kobiety:
FBC ČPP Remedicum Ostrava - MMKS Podhale Nowy Targ 3-8
0-1 00:32 - Krzystyniak Magdalena
0-2 03:48 - Krzystyniak Magdalena (Piekarczyk Karolina)
0-3 12:25 - Fuła Katarzyna (Krzystyniak Magdalena)
0-4 16:30 - Krzystyniak Magdalena (Bujak Karolina)
1-4 20:50 - Fleischmannová Monika (Wirthová Hana)
1-5 21:40 - Fuła Katarzyna (Krzystyniak Magdalena)
2-5 23:24 - Závodná Martina (Metzová Romana)
3-5 25:02 - Fleischmannová Monika (Metzová Romana)
3-6 28:52 - Piekarczyk Karolina
3-7 31:30 - Krzystyniak Magdalena (Lech Sabina)
3-8 38:07 - Fuła Katarzyna (Bryniarska Marzena)


MMKS Podhale Nowy Targ - Pinksta 0-6
0-1 03:26 - Jarolímová Anet
0-2 10:11 - Jarolímová Anet
0-3 23:45 - Sádková Barča (Černá Nikola)
0-4 32:22 - Čapková Martina
0-5 37:26 - Sádková Barča (Jarolímová Anet)
0-6 37:49 - Jarolímová Anet (Kleinová Martina)
lp
drużyna
mecze
W
R
P
BR
PKT
1
Pinksta
2
2
0
0
15-1
6
2
MMKS Podhale Nowy Targ
2
1
0
1
8-9
3
3
FBC ČPP Remedicum Ostrava
2
1
0
1
7-11
3
4
Zlínského kraje 96-97
2
0
0
2
4-13
0

Juniorzy:
FBC ČPP Remedicum Ostrava B - Olimpia Łochów 2-6
0-1 02:30 - Maciej Baran (Truszkowski Mateusz)
0-2 10:42 - Miszczuk Karol (Skura Michał)
0-3 14:15 - Wierzchołowski Kacper
0-4 16:34 - Szymczak Adam
0-5 18:44 - Grotkowski Cezary (Maciej Baran)
1-5 23:15 - Blokesch Norbert (Krahulec Daniel)
1-6 27:30 - Skura Dawid
2-6 35:02 - Krahulec Daniel

Bulldogs Brno - Olimpia Łochów 6-1
1-0 00:54 - Mendrek Jakub (Jalový Lukáš)
1-1 06:36 - Szymczak Adam (Wierzchołowski Kacper)
2-1 08:55 - Fuchs Marek (Mendrek Jakub)
3-1 13:58 - Smíšek David
4-1 25:59 - Útrata Radek (Hrazdíra David)
5-1 26:31 - Mendrek Jakub (Fuchs Marek)
6-1 37:59 - Mendrek Jakub (Grábl Jan)
lp
drużyna
mecze
W
R
P
BR
PKT
1
FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Old boys
2
2
0
0
15-1
6
2
Bulldogs Brno
1
1
0
0
6-1
3
3
Fbk Horní Suchá
2
1
0
1
4-13
3
4
Olimpia Łochów
2
1
0
1
7-8
3
5
FBC ČPP Remedicum Ostrava B
3
0
0
3
4-24
0


dodał: Patryk Kaczmarek
źródło: www.republiccup.cz


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7533252