KONSULTACJE KADRY JUNIOREK W CZERWCU2012-05-28
Trenerzy kadry narodowej juniorek U19 i U17 powołali zawodniczki na konsultacje w dniach 15-17.06.2012 w Gdyni.   

Terminarz 

15 czerwiec  2012 r. -/piątek/ -   przyjazd zawodniczek do Gdańska, 

                                              przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 16.30 

                                              kolacja, treningi 

16 - 17 czerwiec  2012r. - /sobota, niedziela/- treningi 

17 czerwiec  2012 r. – ok.godz.14.00 wyjazd do domu  chopard happy sport fish replica

Treść powołania...

Oświadczenie rodziców...

Lista zawodniczek powołanych na zgrupowanie kadry juniorek U 19 i U 17 w Gdyni w dniach 15-17.06.2012 :

KADRA U19

Lp.

Imię i nazwisko

Data urodzenia

Klub

1

Anna Szychta

1995

ENERGA Olimpia Osowa

2

Laura Łącka

1996

 

3

Karolina Damps

1996

 

4

Eliza Zakrzewska

1995

 

5

Marta Chudyszewicz

1995

 

6

Klaudia Szelzchen

1996

PKS MOS Zbąszyń

7

Wiktoria Młodystach

1996

 

8

Aleksandra Piskorska

1996

 

9

Patrycja Koza

1995

 

10

Karolina Grzelec

1996

UKS Orlęta Warszawa

11

Zosia Sobkowicz

1996

 

12

Paula Stecka

1995

UKS Maratończyk Płociczno

13

Justyna Trębacz

1996

PUKS Trzebinia

14

Karolina Rozmus

1996

 

15

Klaudia Rozmus

1996

 

16

Anita Jeleńska

1996

 

17

Magdalena Krawczyk

1996

UKS Błyskawica Niechanowo

18

Katarzyna Kasprzyk

1996

 

19

Paulina Mikołajczak

1996

 

20

Ewelina Mrożek

1996

UKS Wiatr Ludźmierz

21

Izabela Skiba

1996

 

22

Justyna Ulman

1996

 

23

Katarzyna Truty

1996

 

24

Justyna Krzywak

1995

MLUKS Jedynka Trzebiatów

25

Marta Niewiadomska

1995

 

26

Agata Kownacka

1995

 

27

Dominika Mazur

1996

 

28

Aleksandra Łopyta

1996

 

29

Justyna Jarecka

1996

 

30

Dominika Chlebowska

1995

UKS Absolwent Siedlec

31

Patrycja Rybczyńska

1995

KS Dzikie Gęsi

32

Zuzanna Zawisza

1996

 

33

Justyna Włodarczyk

1995

Ambra Ołtażew

34

Joanna Olejniczak

1996

 

35

Klaudia Gera

1995

UKS 85 Mokotów Warszawa

36

Dominika Powązka

1996

 

37

Patrycja Marclewska

1995

 

38

Marlena Łagowska

1995

 

39

Sandra Szyc

1996

UKS Ósemka Wejherowo

40

Joanna Czerwicka

1996

 

41

Angelika Lessnau

1995

 

42

Marta Joskowska

1995

 

43

Weronika Szymikowska

1995

 

44

Iwona Kędziora

1996

UKS Junior Kębłowo

45

Daria Rogozińska

1995

 

46

Kaja Sikorska

1996

LUKS Nolet Żabi Róg

47

Adrianna Otręba

1996

 

48

Paulina Borowicka

1995

 

49

Klaudia Dunaj

1995

Multi 75 Killers Kraków

50

Magda Fountoukidis

1995

 

51

Dominika Chlebowska

1995

UKS Absolwent Siedlec

52

Abigael Szeremeta

1995

UKS Gródek

53

Aneta Petelska

1995

 

54

Anna Podlipni

1995

MMKS Podhale N.Targ

55

Lech Zuzanna

1995

 

56

Justyna Florczak

1995

 

57

Adrianna Lasyk

1995

 

58

Aleksandra Florek

1996

 

59

Magdalena Mamak

1996

 

60

Karolina Łojek

1996

 

61

Paulina Młynarczyk

1996

 

62

Karolina Rogala

1996

WSU Wierzchowo

63

Kamila Kędzierska

1996

 

64

Angelika Pabian

1996

 

65

Dagmara Zadrożna

1997

UKS Orlęta Warszawa

66

Adrianna Gowin

1997

UKS 85 Mokotów Warszawa


źródło: www.pzunihokeja.pl



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7168321