MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH2012-05-23

W  Elblągu w ubiegły czwartek (tj. 17 maja) odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców.


Dziewczęta

Wyniki Grupy „A”

Gim. Żabi Róg - Gim. Nr 5 Elbląg  4 : 0

Gim. Żabi Róg - Gim. Płoskinia 4 ; 0

Gim. Żabi Róg- Gim. Nr 23 Olsztyn 5 : 0

Gim. Nr 5 Elbląg - Gim. Płoskinia 2 : 0

Gim. Nr 5 Elbląg - Gim. Nr 23 Olsztyn  5 : 0

Gim. Płoskinia - Gim. Nr 23 Olsztyn 2 : 1


Tabela Grupy „A”

1. Gim. Żabi Róg 

2. Gim. Nr 5 Elbląg

3. Gim. Płoskinia 

4. Gim. Nr 23 Olsztyn  


Wyniki Grupy „B”

Gim. Orzysz - Gim. Nr 3 Elbląg 0 : 3

Gim. Orzysz - Gim. Dobry 1 : 3

Gim. Orzysz - Gim. Nr 13 Olsztyn 0 : 2

Gim. Nr 3 Elbląg - Gim. Dobry 0 : 0

Gim. Nr 3 Elbląg - Gim. nr 13 Olsztyn 2 : 0

Gim. Dobry - Gim. Nr 13 Olsztyn 3 : 2


Tabela Grupy „B”

1. Gim. Nr 3 Elbląg

2. Gim. Dobry

3. Gim. Nr 13 Olsztyn

4. Gim. Orzysz 

Wyniki gier półfinałowych

Gim. Żabi Róg - Gim. Dobry  5 : 1

Gim. Nr 5 Elbląg - Gim. Nr 3 Elbląg  4 : 3

Mecze o miejsca

o miejsca 7-8

Gim. Nr 23 Olsztyn  - Gim. Orzysz  2 : 0

o miejsca 5-6

Gim. Płoskinia - Gim. Nr 13 Olsztyn 2 : 1

o miejsce 3-4

Gim. Dobry - Gim. Nr 3 Elbląg  0 : 3

o miejsce 1-2

Gim. Żabi Róg - Gim. Nr 5 Elbląg 5 : 0


Kolejność końcowa:

1. Gimnazjum Żabi Róg

2. Gimnazjum Nr 5 Elbląg

3. Gimnazjum Nr 3 Elbląg

4. Gimnazjum Dobry

5. Gimnazjum Płoskinia

6. Gimnazjum Nr 13 Olsztyn

7. Gimnazjum Nr 23 Olsztyn

8. Gimnazjum Orzysz


___________________________________________________________________________________________


Chłopcy

Wyniki Grupy „A”

Gim. Nr 2 Elbląg - Gim. Młynary 0 : 2

Gim. Nr 2 Elbląg - Gim. Płoskinia 0 ; 4

Gim. Nr 2 Elbląg - Gim. Nr 23 Olsztyn 0 : 0

Gim. Nr 2 Elbląg - Gim. Nr 1 Pasłęk 0 : 5

Gim. Młynary - Gim. Płoskinia 3 : 0

Gim. Młynary - Gim. Nr 23 Olsztyn  5 : 0

Gim. Młynary - Gim. Nr 1 Pasłęk  0 : 0

Gim. Płoskinia - Gim. Nr 23 Olsztyn 1 : 0

Gim. Płoskinia - Gim. Nr 1 Pasłęk 3 : 1

Gim. Nr 23 Olsztyn - Gim. Nr 1 Pasłęk 1 : 4


Tabela Grupy „A”

1. Gim. Młynary 

2. Gim. Płoskinia 

3. Gim. Nr 1 Pasłęk

4. Gim. Nr 2 Elbląg  

Gim. Nr 23 Olsztyn  - dyskwalifikacja za opuszczenie miejsca rozgrywek.


Wyniki Grupy „B”

Gim. Orzysz - Gim. Nr 1 Braniewo  2 : 0

Gim. Orzysz - Gim. Nr 9 Olsztyn  6 : 1

Gim. Orzysz - Gim. Nr 9 Elbląg  2 : 0

Gim. Nr 1 Braniewo- Gim. Nr 9 Olsztyn  3 : 2

Gim. Nr 1 Braniewo - Gim. nr 9  Elbląg 1 : 0

Gim. Nr 9 Olsztyn - Gim. Nr 9 Elbląg 0 : 0


Tabela Grupy „B”

1. Gim. Orzysz 

2. Gim. Nr 1 Braniewo 

3. Gim. Nr 9 Elbląg

4. Gim. Nr 9 Olsztyn 


Wyniki gier półfinałowych

Gim. Orzysz - Gim. Płoskinia  3 : 2

Gim. Nr 1 Braniewo - Gim. Młynary 1 : 2

Mecze o miejsca

o miejsca 7-8

Gim. Nr 23 Olsztyn  - Gim. Nr 2 Elbląg 0 : 3

o miejsca 5-6

Gim. Nr 9 Elbląg - Gim. Nr 1 Pasłęk 0 : 3

o miejsce 3-4

Gim. Płoskinia  - Gim. Nr 1 Braniewo 5 : 2

o miejsce 1-2

Gim. Orzysz - Gim. Młynary 1 : 0


Kolejność końcowa:

1. Gimnazjum Orzysz

2. Gimnazjum Młynary

3. Gimnazjum Płoskinia

4. Gimnazjum Nr 1 Braniewo

5. Gimnazjum Nr 1 Pasłęk

6. Gimnazjum Nr 9 Elbląg

7. Gimnazjum Nr 9 Olsztyn

8. Gimnazjum Nr 2 Elbląg

Gimnazjum Nr 23 Olsztyn – dyskwalifikacja


Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zespoły otrzymały puchary a zawodniczki medale . Nagrody wręczali: Jacek Krzekotowski – Wiceprzewodniczący W-M SZS, Janusz Pająk – Członek Prezydium W-M SZS , Wiceprzewodniczący ESZS


źródło: www.wama-sport.pl

dodał: Kacper Tyczkowski



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483600