MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH2012-05-23
W  Elblągu w ubiegły czwartek (tj. 17 maja) odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego szkół podstawowych dziewcząt i chłopców.

Dziewczęta

Grupa „A”

SP Żabi Róg - SP Nr 18 Elbląg  3 : 0

SP Żabi Róg - SP Młynary  2 : 0

SP Żabi Róg - SP Chruściel  2 : 2

SP Żabi Róg  - SP Skarlin 3 : 0

SP Nr 18 Elbląg   - SP Młynary 2 : 0

SP Nr 18 Elbląg  - SP Chruściel  0 : 5

SP Nr 18 Elbląg  - SP Skarlin 0 : 1

SP Młynary  - SP Chruściel  0 : 6

SP Młynary - SP Skarlin 0 : 2

SP Chruściel - SP Skarlin 2 : 0


Tabela Grupy „A”

1. SP Chruściel

2. SP Żabi Róg 

3. SP Skarlin   

4. SP Nr 18 Elbląg 

5. SP Młynary 


Grupa „B”

SP Orzysz - SP Godkowo 0 : 2

SP Orzysz- SP Nr 15 Elbląg 1 : 0

SP Orzysz- SP Nr 25 Olsztyn 3 : 1

SP Orzysz -  SP Płoskinia 0 : 2

SP Godkowo -  SP Nr 15 Elbląg 2 : 0

SP Godkowo - SP Nr 25 Olsztyn 5 : 0

SP Godkowo - SP Płoskinia  1 : 2

SP Nr 15Elbląg - SP Nr 25 Olsztyn 1 : 1

SP Nr 15 Elbląg - SP Płoskinia 0 : 0

SP Nr 25 Olsztyn  - SP Płoskinia  0 : 3


Tabela Grupy „B”

1. SP Płoskinia 

2. SP Godkowo 

3. SP Orzysz

4. SP Nr 15 Elbląg 

5. SP Nr 25 Olsztyn


Wyniki spotkań półfinałowych

SP Chruściel  - SP Godkowo 1 : 2

SP Żabi Róg - SP Płoskinia 2 : 0


Mecze o miejsca

o miejsca 9-10

SP Młynary - SP Nr 25 Olsztyn  3 : 0

o miejsca 7- 8

SP Nr 18 Elbląg - SP Nr 15 Elbląg 0 : 3

o miejsca 5-6

SP Skarlin - SP Orzysz 0 : 2

o miejsca 3-4

SP Chruściel  - SP Płoskinia  0 : 2

o miejsca 1-2

SP Godkowo - SP Żabi Róg 1 : 0


Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Godkowo

2. Szkoła Podstawowa  Żabi Róg

3. Szkoła Podstawowa Płoskinia

4. Szkoła Podstawowa Chruściel

5. Szkoła Podstawowa  Orzysz

6. Szkoła Podstawowa Skarlin

7. Szkoła Podstawowa  Nr 15 Elbląg

8. Szkoła Podstawowa Nr 18 Elbląg

9. Szkoła Podstawowa  Młynary

10. Szkoła Podstawowa  Nr 25 Elbląg


___________________________________________________________________________________________


Chłopcy

Grupa „A”

SP Godkowo - SP Żabi Róg  0 : 1

SP Godkowo - SP Płoskinia  0 : 0

SP Godkowo - SP Jegłownik  1 : 0

SP Godkowo - SP Skarlin  0 : 0

SP Żabi Róg - SP Płoskinia  1 : 0

SP Żabi Róg - SP Jegłownik  1 : 1

SP Żabi Róg - SP Skarlin  1 : 0

SP Płoskinia - SP Jegłownik  3 : 1

SP Płoskinia - SP Skarlin  1 : 2

SP Jegłownik - SP Skarlin  0 : 2


Tabela Grupy „A”

1. SP Żabi Róg 

2. SP Skarlin 

3. SP Płoskinia 

4. SP Godkowo 

5. SP Jegłownik 


Grupa „B”

SP Orzysz  - SP Nr 22 Olsztyn  4 : 0

SP Orzysz- SP Nr 18 Elbląg 6 : 0

SP Orzysz- SP Młynary 5 : 0

SP Orzysz -  SP Chruściel 1 : 0

SP Nr 22 Olsztyn -  SP Nr 18 Elbląg  0 : 0

SP Nr 22 Olsztyn - SP Młynary  0 : 1

SP Nr 22 Olsztyn - SP Chruściel  0 : 3

SP Nr 18 Elbląg - SP Młynary  0 : 1

SP Nr 18 Elbląg - SP Chruściel  0 : 4

SP Młynary - SP Chruściel  2 : 1

Tabela Grupy „B”

1. SP Orzysz

2. SP Młynary

3. SP Chruściel 

4. SP Nr 22 Olsztyn

5. SP Nr 18 Elbląg


Wyniki spotkań półfinałowych

SP Żabi Róg - SP Młynary 3 : 0

SP Skarlin - SP Orzysz 0 : 3

Mecze o miejsca

o miejsca 9-10

SP Jegłownik -  SP Nr 18 Elbląg  3 : 0

o miejsca 7- 8

SP Godkowo - SP Nr 22 Olsztyn 3 : 0

o miejsca 5-6

SP Płoskinia - SP Chruściel  3 : 2

o miejsca 3-4

SP Młynary - SP Skarlin 0 : 1

o miejsca 1-2

SP Żabi Róg - SP Orzysz 1 : 2


Kolejność końcowa:

1. Szkoła Podstawowa Orzysz

2. Szkoła Podstawowa  Żabi Róg

3. Szkoła Podstawowa Skarlin

4. Szkoła Podstawowa Młynary

5. Szkoła Podstawowa Płoskinia

6. Szkoła Podstawowa Chruściel

7. Szkoła Podstawowa  Godkowo

8. Szkoła Podstawowa Nr 22 Olsztyn

9. Szkoła Podstawowa Jegłownik

10. Szkoła Podstawowa  Nr 18 Elbląg


źródło: www.wama-sport.pl

dodał: Kacper Tyczkowski




POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7366612