WORLD UNIVERSITY FLOORBALL CHAMPIONSHIPS 2012 - DZIEŃ I2012-05-23
Uniwersjadę czas zacząć. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z dwóch pierwszych meczy Mężczyzn podczas Uniwersjady, która odbywa się w Czechach. Na początek mamy dla wszystkich kibiców unihokeja mecze pomiędzy  Japonia i Słowacją  oraz Austrią  - Belgia.  Kibicuj razem z nami.

Austria - Belgia 3-9 (1-0,1-3,1-6)
sędziowie:Ondrej Vasicek, Jiri Dolansky (Czechy)
Arena: Tartan Arena
Najlepsi Zawodnicy:

17:04 1-0 Stefan - Staduer - Helmut Koloini

22:17 2-0 Michael Seiser
23:21 Thomas Ghilain (niewykorzystany rzut karny)
23:21 2min Karim Abderrahmani
31:34 2-1 Tomas De Lange
32.42 2-2 Thomas Ghilain - Frederic De Brauw   
36.17 2-3 Michael Jonsson - Thomas Ghilain

40:25 2 min Cédric Verbeken
45.00 2-4 Yenthe Roelandt -  Bram Van der Perre
47:51 2-5 Thomas Ghilain - Ilias Claeys
49:34 2 min Tomas De Lange
50:26 3-5 Benjamin Sailer -  Simon Neugebauer
51:10 3-6 Tom Bourguignon - Servaas Rumbaut
52:34 3-7 Thomas Ghilain       
54:59 3-8 Kristof Cooreman  - Michael Jonsson
57:42 3-9 Bram Van der Perre -  Cedric De Proft

Austria:
Bergmann Benjamin,  Winkelhofer Bernhard, Abderrahmani Karim, Lehner Reinhard, Neuhaus Raffael, Mally Valentin, Sailer Benjamin, Koloini Helmut, Neugebauer Simon, Gsellman Matthias, Biedermann Armin, Seebacher Thomas, Stauder Stefan, Seiser Michael,  Leopold Florian, autschnig Marc, Scherer Felix Ławka Trenerska: Wyss Renato, Wibmer Thomas

Belgia:
De Brauw Frederic, Jonsson Michael, Verbeken Cédric, Van der Perre Bram, Claeys Ilias, De Lange Tomas, Ghilain Thomas, Cooreman Kristof,  De Proft Cedric,  Roelandt Yenthe,  Ghilain Tim,  Rumbaut Servaas, Bourguignon Tom,  Borms Jotan,  Michiels Maarten , Van Stappen Dieter Ławka Trenerska: Borg Daniel

Japonia - Słowacja 2-17 (1-7,1-5,0-5)
Sędziowie:Andrew Lewis, Anssi Silvo (Finlandia)
Arena: Sparta Arena
Najlepsi Zawodnicy: Miyashita Junya (Japonia), Novák Matej (Słowacja)

00:05 0-1 Richard Seris - Peter Klapita
00:38 2 min Peter Dudovic
03:52 0-2 Michal Hrin - Roman Radil   
04:37 0-3 Marek Kabát - Marek Bulko   
07:18 0-4 Marek Bulko - Peter Klapita   
07:48 1-4 Taro Kimura - Junya Miyashita
07:59 1-5 Tomás Máder - Patrik Paulikovic   
08:41 1-6 Matej Novák - Michal Hrin   
15:02 1-7 Matej Novák -  Martin Sikorjak   

26:49 2 min Michal Cachan
28:24 1-8 Matej Novák -  Roman Radil
29:39 2 min Marek Kabát
29:41 2-8 Akira Kato - Junya Miyashita
30:17 2 min Patrik Paulikovic
33:54 2 min Peter Klapita
33:57 2 min Kohhei Mori
35:41 2-9 Roman Radil -  Lukás Rezanina
38:10 2-10 Richard Seris - Lukás Rezanina 
39:10 2-11 Roman Radil - Matej Novák
39:24 2-12 Dávid Benedig  - Tomás Máder  

41:47 2-13 Matej Novák - Michal Hrin
42:20 2-14 Tomás Máder - Václav Komacka
48:42 2 min Michal Cachan
50:31 2 min Yasuhito Kimura
51:27 2-15 Marek Bulko - Patrik Paulikovic
54:07 2-16 Richard Seris - Marek Kabát
58:20 2-17 Lukás Rezanina - Marek Kabát

Japonia:
Yagyu Kota, Ota Toshikazu, Iwasaki Eitai, Nakayama Terunobu, Suzuki Yuta, Kimura Taro, Miyashita Junya, Ishikawa Kazuho,  Ubukata Taketo, Mori Kohhei,  Matsumura Hiroka, Terada Syogo, Saito Hidehiro, Mitsui Gai, Kato Akira, Wakamatsu Masato, Kimura Yasuhito, Higuchi Kenta Ławka Trenerska: Yoshino Takanobu,Chiba Sayaka

Słowacja:
Komacka Václav, Dudovic Peter, Klapita Peter, Bulko Marek, Paulikovic Patrik, Kabát Marek, Radil Roman, Rezanina Lukás, Novák Matej, Sikorjak Martin, Benedig Dávid,  Seris Richard, Hrin Michal, Máder Tomás,  Cachan Michal, Varga Peter, Mészáros Gabriel Ławka Trenerska: Dudovic Jura, Hotovcin Marek, Petruska Tomás

dodał: patrykunihoc
źródło: www.floorball.org


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7366549