MŁODZICY: POZNALIŚMY NOWEGO MISTRZA POLSKI!2012-05-06
Orlęta Warszawa Mistrzem Polski sezonu 2011/2012. W meczu o złoto pokonali Fenomena Babimost 1-3 dzięki czemu zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu z trzy punktową przewagą nad Vice Mistrzem Polski Fenomenem Babimost, natomiast brązowe medale powędrowały do zawodników z Zielonki.
Poz.
Drużyna
Mecze
Z
R
P
Bramki
Pkt
               
1.
 UKS Orlęta Warszawa 4 4 0 0 19-6 12
2.
 UKS Fenomen Babimost 4 3 0 1 24-4 9
3.  UKS Bankówka Zielonka 4 1 0 3 11-18 3
4.  UKS Wiatr Ludźmierz 4 1 0 3 10-18 3
5.
 UKS Floorball Gorzów Wlkp. 4 1 0 3 12-30 3


28-29 kwiecień 2012:

(1) Orlęta Warszawa - Floorball Gorzów 8-2 (1-1,4-1,3-0)
(2) Fenomen Babimost - Bankówka Zielonka 7-0 (2-0,3-0,2-0)
(3) Floorball Gorzów - Wiatr Ludźmierz 6-3 (0-1,2-1,4-1)
(4) Bankówka Zielonka - Orlęta Warszawa 1-3 (0-0,0-0,1-3)
(5) Wiatr Ludźmierz - Fenomen Babimost 1-6 (1-2,0-2,0-2)
(6) Bankówka Zielonka - Floorball Gorzów 9-4 (1-3,4-0,4-1)
(7) Orlęta Warszawa - Wiatr Ludźmierz 5-2 (1-1,3-0,1-1)
(8) Floorball Gorzów - Fenomen Babimost 0-10 (0-3,0-3,0-4)
(9) Wiatr Ludźmierz - Bankówka Zielonka 4-1 (0-0,2-1,2-0)
(10) Fenomen Babimost - Orlęta Warszawa 1-3 (0-1,1-0,0-2)
  1. Organizator - Polski Związek Unihokeja, UKS Fenomen,
  2. Sędziowie - p. Piotr Wojciechowski, p. Mateusz Sosnowski, p. Tomasz Lutomirski,
  3. Sekretarz zawodów - p. Marika Adamczyk,
  4. Opieka medyczna - p. Martina De Serio,
  5. Obsługa medialna i zdjęcia - p. Leszek Łopuszański,
  6. All stars finałów:
    Najlepszy Bramkarz    -        Piątek Łukasz              Fenomen Babimost
    Najlepszy Obrońca      -        Malajka Damian                   Fenomen Babimost

    Najlepszy Obrońca      -        Gałązka Kacper           Orlęta Warszawa
    Najlepszy Środkowy    -        Malajka Wojciech        Fenomen Babimost
    Najlepszy Napastnik    -        Kalinowski Bartłomiej Orlęta Warszawa
    Najlepszy Napastnik    -        Widurski Daniel           Wiatr Ludźmierz

    MVP  Mistrzostw Polski        -        Malajka Wojciech        Fenomen Babimost

 

Klasyfikacja na Najlepszego Strzelca Mistrzostw Polski:

  1. Malajka Wojciech               Fenomen Babimost                11     bramek
  2. Kalinowski Bartłomiej          Orlęta Warszawa                    7
  3. Gałązka Kacper                  Orlęta Warszawa                    6
  4. Szefner Dawid                  Fenomen Babimost                 6
  5. Widurski Daniel                  Wiatr Ludźmierz                     6
  6. Bojko Wojciech                 Floorball Gorzów Wlkp.            6
  7. Panek Filip                        Floorball Gorzów Wlkp.            5
  8. Baran Damian                   Orlęta Warszawa                     4       bramki
  9. Starosta Emil                    Fenomen Babimost                 4
  10. Dmochowski Patryk           Bankówka Zielonka                 3

Klasyfikacja na Najlepszego Zawodnika Mistrzostw Polski

  1. Malajka Wojciech               Fenomen Babimost                13     punktów
  2. Kalinowski Bartłomiej          Orlęta Warszawa                    10
  3. Gałązka Kacper                  Orlęta Warszawa                    10
  4. Szefner Dawid                   Fenomen Babimost                8
  5. Bojko Wojciech                 Floorball Gorzów Wlkp.            8
  6. Widurski Daniel                  Wiatr Ludźmierz                     7
  7. Panek Filip                        Floorball Gorzów Wlkp.            7
  8. Starosta Emil                    Fenomen Babimost                 7
  9. Baran Damian                   Orlęta Warszawa                     6

Zaproszeni goście na uroczystość zakończenia mistrzostw:

  1. p. Krzysztof Zawadzki – Przewodniczący WGiD w PZU
  2. p. Ireneusz Plechan – Starosta Powiatu Zielonogórskiego
  3. p. Bernard Radny – Burmistrz Miasta i Gminy Babimost
  4. p. Zbigniew Woziński – Zastępca Burmistrza MiG Babimost
  5. p. Sławomira Scheer – Specjalista ds. współpracy transgranicznej w CSiR w Babimoście
  6. p. Jarosław Malajka – sponsor
  7. p. Grzegorz Gról – Prezes UKS Fenomen

Nagrody ufundowali:

  1. Polski Związek Unihokeja - puchary i medale
  2. Burmistrz Babimostu – p. Bernard Radny - nagrody dla Najlepszych Zawodników meczów
  3. Zastępca burmistrza – p. Zbigniew Woziński - nagrody dla Najlepszych Zawodników meczów
  4. Specjalista ds. współpracy transgranicznej  w CSiR w Babimoście – p. Sławomira Scheer - upominki dla sędziów
  5. Starosta powiatu zielonogórskiego – p. Ireneusz Plechan - nagroda indywidualna
  6. Swedwood Poland - nagrody rzeczowe dla Najlepszych Zawodników i MVP
  7. Jarosław Malajka - statuetki dla Najlepszych Zawodników
  8. Prezes UKS Fenomen Babimost – p. Grzegorz Gról - nagroda dla MVP

         Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrekcji CSiR w Babimoście za bezpłatne użyczenie hali i nagłośnienia oraz obsługi technicznej hali za nieocenioną pomoc przy organizacji mistrzostw.

Komunikat sporządził

 Marek Przygocki


źródło -  www.pzunihokeja.pl



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484134