EKSTRALIGA SENIOREK: ABSOLWENT SIEDLEC - PODHALE NOWY TARG2011-10-21
W dniach 15-16 października w Siedlcu odbyły się kolejne mecze Ekstraligi Seniorek. Tym razem Absolwent po raz pierwszy w sezonie podejmował przed własną publicznością MMKS Podhale Nowy Targ.

Nowotarżanki z Podhala do Siedlca wybrały się w 10  osobowym składzie.  Sobotnie spotkanie Nowotarżanki przegrały 4-1, ale zostawiły dużo zdrowia na boisku. Kontuzji kolana w sobotnim spotkaniu doznała Ewelina Bryniarska.

W niedzielnym spotkaniu zawodniczki Arkadiusza Pysza jeszcze bardziej przycisnęły zawodniczki Absolwenta Siedlec. Pierwsza tercja zakończyła się remisem 0-0. W 32 minucie padła pierwsza bramka w spotkaniu a zdobyła ją Mamak Magdalena po podaniu Justyny Florczak. Siedlczanką udało się doprowadzić do remisu w samej końcówce drugiej tercji bramkę zdobyła  Rzepa Martyna po podaniu Koszeli Natalii.  MMKS ponownie wyszedł na prowadzenie w 43 minucie a na listę strzelców wpisała się Karolina Piekarczyk. Absolwentki długo nie mogły wyrównać. Bramkarka MMKS miała dużo szczęścia w tym spotkaniu. Trzy razy na bramkę rywalek uderzała Dutkiewicz Karolina i trzy razy piłeczka uderzyła w słupek. Wyrównanie padło dopiero w 59 minucie gdyż bramkę dającą szanse na wygraną strzeliła Pietrzyńska Joanna. W regulaminowym czasie padł wynik 2-2 i o zwycięstwie miała decydować dogrywka, lecz i ona nie przyniosła rozstrzygnięcia. O tym kto zdobędzie jeden punkt  a kto dwa punkty miały decydować rzuty karne, więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki Absolwenta i to one pokonały Nowotarżanki 3-2 i dwa punkty zostały w Siedlcu.

Skróty spotkań:

UKS Absolwent Siedlec - MMKS Podhale Nowy Targ 4-1 (2-0,0-1,2-0)

Marzena Bryniarska (Podhale Nowy Targ)

UKS Absolwent Siedlec - MMKS Podhale Nowy Targ 3-2 (0-0,1-1,1-1) dogrywka 0:0, karne 4:3

01:19 2min Piwecka Anna (uderzanie)
06:09 2min Dutkiewicz Karolina (odpychanie)
13:03 2min Kozanecka Agnieszka (uderzanie)
14:55 2min Bryniarska Marzena (uderzanie)

UKS Absolwent Siedlec:
Kędziora Agnieszka (bramkarz), Pietrzyńska Joanna, Stachowiak Marta, Kidoń Paulina, Koszela Natalia, Pawlik Magdalena, Rzepa Martyna, Kozanecka Agnieszka, Dutkiewicz Karolina (kapitan), Kuhnke Magdalena (bramkarz), Orkisz Natalia, Kaczmarczyk Patrycja, Kidoń Elżbieta, Koszela Klaudia, Jankowska Agata, Piwecka Agata, Żychlińska Agnieszka.
Trener: Magdalena Pawlik, Radosław Fribel

MMKS Podhale Nowy Targ:
Guzik Katarzyna (bramkarz), Bryniarska Ewelina, Dębska Paulina, Piekarczyk Karolina (kapitan), Grynia Aneta, Bryniarska Marzena, Podlipni Anna, Timek Agnieszka, Florczak Justyna, Mamak Magdalena.
Trener: Arkadiusz Pysz

Ekstraliga Seniorek: UKS Absolwent Siedlec - MMKS Podhale Nowy Targ 15-16.10.2011

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6411437