WFC U19: Norwegia - Polska2012-05-02
Zapraszamy na relacje z drugiego meczu Polek na Mistrzostwach Świata Kobiet do lat 19, które odbywają się w Słowackiej miejscowości Nitra. Naszymi dzisiejszymi przeciwniczkami będzie reprezentacja Norwegi, która wczoraj poległa z Finlandią 2-15. START 14:15. KIBICUJ RAZEM Z NAMI!!!

Norwegia - Polska
3-5 (0-1,2-2,1-2)
Sędziowie: Roland Brandle, Remo Niedermann

Dziękujemy za to, że byliście z nami i zapraszamy na jutrzejsze relacje w naszym portalu. :)

Najlepsze zawodniczki:

Polska: Justyna Krzywak
Norwegia: Hardang Carina

60:00' - Koniec meczu. Zasłużenie wygrywamy mecz wynikiem 3-5 :) Zapraszamy do galerii :)
59:59' - Sekundę przed końcem strzelamy bramkę która daje nam zwycięstwo!!! Maja Stenka !!!
59:27' - Norweżki strzelają bramkę kontaktową.
59:20' - Polska strzela do pustej bramki!!! I prowadzimy dwiema bramkami!!! Katarzyna rogala strzelcem czwartej bramki.
59:07' - Minuta do końca!!!
58:20' - Norweżki zdejmują bramkarza
57:40' - Polska gra uważnie w obronie, gdy tylko przejmie piłkę próbuje przemieścić się z nią na połowę przeciwniczek
55:51' - Do końca 4 minuty, prowadzimy 1 bramką, czy uda nam się utrzymać tą przewagę do końca.?
52:35' - Musimy grać bardzo ostrożnie grac w obronie, Norweżki za wszelką cenę chcą odrobić jedno bramkową stratę.
51:23' - Spotkanie ogląda 171 widzów.
51:23' - Czas dla Norwegii.
50:02' - Danuta zniesiona z boiska i wznawiamy grę.
50:02' - Na boisku leży Danuta Kedziora, oby to nie było nic poważnego.
48:21' - Kara dla Stenki, może scenariusz z poprzedniej tercji się powtórzy i to my strzelimy bramkę. ;)
47:46' - Tak jak podczas drugiej tercji oddajemy dużo strzałów, lecz większość jest niecelna.
46:19' - Jedna z naszych zawodniczek oddaje mocny strzał ale wędruje on ponad bramką
43:47' - Żadna z drużyn bez żadnej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki.
40:00' - Rozpoczyna się trzecia, ostatnia tercja spotkania.

40:00' - W tej tercji Trębacz obroniła 13 strzałów, a w poprzedniej 8, co daję razem 21 strzałów. Dla porównania  bramkarka z Norwegii obroniła przez dwie części spotkania 17 strzałów.
40:00' - Kończy się II Tercja. Prowadzimy 2-3, oby tak dalej. ;)
39:09' - Mamy bardzo dużo szczęścia Norweżki nie potrafią trafić dla leżącej Trębacz.
37:57' - Strzelamy bramkę w osłabieniu, brawo dziewczyny!!! Strzelcem bramki Justyna Krzywak, asystowała Katarzyna Chełstowska.
37:13' - I mamy pierwszą karę w tym meczu, szkoda tylko że dla nas. 2 minuty kary dla Nogi Weroniki za uderzanie.
36:16' - Norweżki coraz bardziej grają ''rzucaną piłką''.
34:17' - Taaak jest !! Polska doprowadza do remisu. Strzelcem drugiej bramki dla Polski Danuta Kędziora, asystowała Weronika Noga
34:11' - Oddajemy dużo strzałów lecz niestety nie celne.
31:36' - Norweżki przycisnęły, ale szczęście było po naszej stronie.
27:08' - Teraz to my musimy gonić Norweżki.
25:33' - Tracimy drugą bramkę, piłka wpada do bramki Justyna po raz drugi. ;(
24:35' - Tracimy prowadzenie, Justyna Trębacz po raz pierwszy wyjmuję piłkę z bramki.
24:04' - Oglądamy wyrównany mecz, ciągle przenosimy się z pod jednej bramki, pod drugą.
22:04' - Za nami 2 minuty drugiej tercji.
20:01' - Rozpoczyna się II odsłona meczu.

20:00' - Koniec pierwszej tercji. Wygrywamy 0-1 i trzeba pochwalić Polki za to, że nie poddały się po wczorajszej porażce.
17:26' - Oby ta bramka dodała Polkom wiary w swoje możliwości.
16:05' - Gooooollll.... Mocny strzał z ''zawinięcia'' Stenki i bramkarka z Norwegi bez szans, przy bramce asystowała Sandra Bartkowska. Prowadzimy 0-1
14:00' - Ponownie bardzo dobrze Justyna, nie daje się zaskoczyć.
12:52' - Trzeba pochwalić naszą bramkarkę Justynę Trębacz, ponieważ pokazuje, że zna się na swoim fachu.
11:42' - Gramy dziś w białych strojach, natomiast Norweżki w Czerwonych.
10:51' - Gramy bardzo dobrze w obronie, bez większych błędów.
09:33' - Za nami juz prawie 10 minut gry i Polki prezentują się lepiej niż wczoraj.
08:21' - Seria strzałów wykonana przez nasze przeciwniczki, ale na szczęście bez powodzenia.
06:35' - Dobre przejęcie piłki w środku boiska przez Justynę Krzywak, ale ta blokowana przez obrończynię nie trafia w bramkę.
04:32' - Mocny strzał naszej obrończyni, ale bramkarka z Norwegii pewnie go wyłapuje.
02:42' - Polki grają wysokim pressingiem.
00:58' - Polska gra zdecydowanie odważniej niż wczoraj
00:00' - Rozpoczyna się mecz, pierwsze wznowienie dla Norwegii.

14:14h - Norwegia - Ekholt Thea Kristine, Mia Andersen, Carina Hardang, Sunniva Hermansen, Camilla Vike, Heidi Homble
14:13h - Polska - Justyna Trębacz, Weronika Noga, Katarzyna Chełstowska, Sandra Bartkowska, Justyna Krzywak, Maja Stenka
14:12h - Przed rozpoczęciem meczu, przedstawienie pierwszych formacji obu drużyn
14:10h - Za nami hymny obu państw. Zaraz rozpocznie sie mecz.

Składy:

Norwegia: Biesth Susann, Hoel Viktoria, Andersen Mia, Odergarden Sarah, Svendrsrud Maiken, Bergsmark Camilla, Brangting Stine, Sveen Olsen Marie, Hardang Carina, Homble Heidi, Jorgensen Karina, Eriksen Kine, Hindrum Ida, Hermansen Sunniva, Bergsaker Adeleide, Ghosh Ingrid, Streate Kimberly, Vike Camilla Melbo Amelie, Ekholt The Kristine | Sztab Szkoleniowy: Ronnmark Kristi Wiker, Fagersens Inger-Lise, Christensen Frida, Linden Marten, Solen Stig Magen, Rod Eline

Polska: Kedziora Danuta, Bartkowska Sandra, Kidoń Elżbieta, Rogala Katarzyna, Szychta Anna, Chełstowska Katarzyna, Kraus Monika, Stenka Maja, Ząbczyk Weronika, Kubowicz Anna, Szamruchiewicz Paulina, Kozanecka Agnieszka, Bujak Karolina, Dunaj Klaudia, Grzelak Paulina, Chleba Joanna, Trębacz Justyna, Noga Weronika, Krzywak Justyna, Mrugała Izabela | Sztab Szkoleniowy: Ludwichowski Paweł, Guzyński Paweł, Ludwichowski Piotr, Pawlik Magdalena