REPUBLIC JEST Z NAMI!2012-04-27

REPUBLIC to marka fińska debiutująca na światowym rynku, specjalizuje się w produkcji kijów do unihokeja oraz akcesoriów związanych z tą dyscyplina sportu. REPUBLIC ma swoją sieć dystrybucyjną na całym świecie m.in. w Finlandii, Norwegii, Szwajcarii, Singapurze, Polsce i Słowacji.

Marka ta po raz pierwszy została przedstawiona na targach ISPO w Monachium w  Niemczech. Stało się to na przełomie stycznia i lutego 2012 roku, gdzie została bardzo dobrze przyjęta. Producent podkreśla wzajemne połączenie funkcjonalności, wzornictwa i osobistego stylu. Na swojej oficjalnej stronie internetowej można zobaczyć i skomponować kij dzięki aplikacji 3D  - link >>>

Polityka firmy polega na terminowym dostarczaniu towarów, oraz regularnej komunikacji z klientem. REPUBLIC to wysoka jakość, komfort i wartość.

Ambasadorami marki REPUBLIC na sezon 2012/2013 zostały zespoły: CPP Remedium FBC Ostrava - czołowy zespół czeskiej Fortuna Extraliga, TKKF Jadberg Pionier Tychy - czwarta drużyna polskiej Ekstraligi Seniorów.

 

Kije, oraz akcesoria można zakupić u oficjalnego dystrybutora REPUBLIC - www.sklep.florbalki.pl


DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

 POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483555