PREZENTACJA SĘDZIÓW POWOŁANYCH NA MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK2012-04-24
Znamy już wszystkie pary sędziowskie powołane na Mistrzostwa Świata Juniorek 2012 w Nitrze na Słowacji. Niektórzy z nich są doświadczeni, inni są jeszcze nowi.


Głównym sędzią tych zawodów będzie - Klaus Koskela z Finlandii, natomiast obserwatorami będą Georg Jahn z Niemiec i Mats Oster ze Szwecji.Pierwsza Para:


Michael Bartosek -  ma 36lat i sędziuje od 1996 roku. Michael jest już znany na międzynarodowym parkiecie sędziowskim od 15 lat i był powoływany na wiele imprez o międzynarodowej randze. Był również na mistrzostwach świata mężczyzn w 2010r.


Daniel Bartosek - Daniel jest sędzią od 1998 roku i od 11 lat jest sędzią powoływanym na turnieje międzynarodowe. Ten 36 - letni sędzia sędziował ponad 100 meczy międzynarodowych.Druga Para:


Petr Manda - Peter ma 26 lat i mieszka w Pradze. Sędzią na poziomie krajowym był 9 lat, ale od 2 lat jest również sędzią międzynarodowym.


Martin Reichelt - Martin również ma 26 lat i pochodzi z Pragi. W Czeskiej lidze sędziuje od 3 lat i jest to jego pierwsza impreza na szczeblu międzynarodowym.


Trzecia Para:


Tuija Heiskanen
-  Tuija sędziuje od 1996. Jest doświadczoną sędziną ponieważ sędziowała 100 meczy w lidze Fińskiej. Obecny sezon jest jest czwartym na parkietach międzynarodowych.Heli Saario
- Heli swoją karierę jako sędzia rozpoczęła w sezonie 1998-1999. W 2008 została sędzią IFF. Aktualnie mieszka w Espoo w Finlandii.


Czwarta Para:


Gabor Kelemen
- ma 37 lat i pochodzi z Budapesztu na Węgrzech. Sędzią jest od 2008, ale jako sędzia międzynarodowy zadebiutuje w Nitrze.


Laszlo Vörös
- również pochodzi z Budapesztu i ma 29 lat. Jest przewodniczącym Węgierskiego Związku Unihokeja


Piąta Para:


Bartosz Burek
  - Bartosz ma 26 lat i pochodzi z Poznania. Sędziuje już od 10 lat, ale na parkiecie międzynarodowym jest od 4 lat.Wojciech Czarnecki
- pochodzi z Gdańska. Sędzią jest od 9 lat. Sędzią IFF jest czwarty sezon.


Szósta Para:


Jonatan Lindberg
- ma 27 lat i pochodzi ze Szwedzkiego Falun. Jonatan sędziuje już ponad dekadę


Jon Moberg
- Jon również pochodzi z Falun i jest sędzią ponad dekadę.


Siódma Para:


Roland Brändle
- Ma 35 lat.  Swoją przygodę jako sędzia zaczął  w 1992roku.


Remo Niedermann
- Ma 29 lat. Karierę sędziego rozpoczął w Szwajcarii w 2004 roku.źródło - www.floorball.org


Kapi


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536212