PRZED WIELKIM FINAŁEM EKSTRALIGI SENIOREK2012-04-20
Nadszedł czas decydujących rozstrzygnięć w Mistrzostwach Polski w Unihokeju. Już w najbliższą sobotę Energa Olimpia Osowa zagra o złoto z Absolwentem Siedlec. W pierwszym meczu na parkiecie rywalek, nasze dziewczyny wygrały aż 6:1, stąd są zdecydowanymi faworytkami sobotniej potyczki. A my prezentujemy zapis wywiadu, jaki trenerzy Paweł i Piotr Ludwichowscy udzielili radiu ESKA.

Jedno jest pewne. Emocji w sobotni wieczór zapewne nie zabraknie. Jeśli ktokolwiek sądzi, że kwestia złotego medalu jest już przesądzona, grubo się myli. Ekipa z Siedlca już nie raz miała okazję udowodnić, że walczy do końca. Przypomnijmy tylko, że w roku ubiegłym finał był również sprawą zespołów Olimpii i Absolwenta. 

Pierwsze spotkanie ubiegłorocznego finału wygrały Siedlczanki. W drugim zwyciężyły nasze dziewczęta ale tylko 6:5. W decydującym spotkaniu o końcowym sukcesie decydowała dogrywka i złoty gol Adrianny Kwiecińskiej. Tak więc Absolwent to drużyna, która zapewne przeciwstawi nam duży opór. W składzie naszych przeciwniczek, jest kilka reprezentantek Polski. Najbardziej doświadczoną i nieobliczalną jest oczywiście Karolina Dutkiewicz.

Absolwent to zgrany kolektyw. Jednak wysoka wygrana Energi Olimpii w Babimoście, gdzie rozegrany został pierwszy mecz, zapewne pozostawiła ślad w psychice naszych rywalek. Oby zatem bez konieczności rozegrania trzeciego meczu, już w sobotę zapewnić sobie czwarty z rzędu tytuł mistrzowski. Spotkanie w hali sportowej Z.S.O. nr 2 przy ulicy Wodnika, rozegrane zostanie w sobotnie wieczór o godzinie 19:00.

Tymczasem we wtorkowe popołudnie trenerzy Paweł i Piotr Ludwichowscy, byli gośćmi radia ESKA. Oto filmowy zapis rozmowy.

źródło:
osowa24.pl

POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7468136