PREZENTACJA JOHANSSONA2012-04-20
- Nie mogłem czekać z założonymi rękoma, gdy po raz drugi wymyka nam się tytuł mistrz Polski. Trzeba było poczynić odpowiednie kroki. Znaleźć trenera. Na tym etapie musi był człowiek, który pokieruje zespołem. Chcemy odzyskać tytuł i on ma nam w tym pomóc. Jak nie teraz, to… będzie źle – powiedział sponsor Szarotki, Łukasz Worwa, podczas prezentacji szwedzkiego trenera, Patrica Johanssona.


Szwed ma 18 – letni staż pracy. Zaczynał szkoleniową przygodę od…tenisa, potem była piłka nożna i dopiero później unihokej. Jest też szkoleniowcem naszej męskiej reprezentacji. – Przyjechałem do Nowego Targu pomóc w odzyskaniu Szarotce mistrzostwa Polski – powiedział. – Szanse gry dostaną zawodnicy, którzy są aktualnie w najlepszej dyspozycji i zdeterminowani, by sięgnąć po złoty medal.

Na pytanie, czy taktykę gry opierał będzie na grze kadrowiczów, których zna, odparł: Nie wiem. Jeśli się sprawdzą, to na nich. Przyznał, iż wie, jakie są dobre i słabe strony zawodników Górali, z którymi pracował w drużynie narodowej. – Najgroźniejszy jest pierwszy atak z Kostelą, Wronką i Podrazą. Są niebezpieczni, ale nasza taktyka będzie polegała na tym, by ograniczyć ich poczynania do minimum.

źródło:
sportowepodhale.pl

CZYTAJ WIĘCEJ POD TYM LINKIEM>>>POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7468407