DZIEWCZYNY LUBIĄ BRĄZ2012-04-20
Seniorki z Nowego Targu powalczą o brąz w Mistrzostwach Polski Unihokeja. Już w sobotę i ew. w niedzielę będą podejmować drużynę Dzikich Gęsi z Zielonki. Gra toczy się do dwóch zwycięstw, na razie nowotarżanki przegrały jeden mecz. Poniżej wypowiedzi zawodniczek MMKS Podhale. 

Katarzyna Fuła MMKS Podhale Nowy Targ:
Ten weekend dla seniorek jak też seniorów będzie jednym z ważniejszych w lidze, walczyć będziemy o medale. Zmierzymy się z drużyną Dzikich Gęsi i mamy nadzieję,że będą to 2 mecze o brązowy medal. Łatwo na pewno nie będzie zwłaszcza,że w stanie rywalizacji przegrywamy 0:1.
Osobiście czuję 'niesmak' ponieważ nie mogłam wspomóc moich koleżanek na wyjezdzie z powodów zdrowotnych i dlatego też miałam przerwę w trenowaniu. Na szczęście wszystko przebiegło po mojej myśli i bez żadnych komplikacji co pozwoliło mi wznowienie treningów. Postaramy się zrealizować założenia taktyczne jak i fizyczne, jesteśmy
w pełni zmobilizowane i na pewno łatwo nie oddamy brązu. Grać będziemy u siebie więc liczymy na mocne wsparcie kibiców i zapewniamy,że będzie to widowisko na wysokim poziomie.

Siuta Magdalena MMKS Podhale Nowy Targ:
Cóż można by rzec... niestety mecz tylko o 3 miejsce. W rywalizacji jest 1-0 dla Dzikich Gęsi, jednak mam nadzieję, że to dla nas weekend okaże się szczęśliwy. Gramy na nowej Sali, mamy nadzieje, ze przyniesie nam szczęście a kibice razem z nami będą świętować wygrane mecze. Absolutnie nie lekceważymy rywalek. Dzikie gęsi robią ogromne postępy, dużo zawodniczek jest już ogranych na arenie międzynarodowej. Przystąpimy do meczu od początku skupione i z wielką wolą walki. Niech wygra lepszy. Serdecznie zapraszamy na spotkania o brązowy medal!

Zapraszamy na salę przy szkole Podstawowej nr 10 na os. Niwa w Nowym Targu w najbliższą Sobotę o godz. 16:00 i ew Niedzielę o godz. 10:00.

źródło:
www.mmks-podhale.plPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7474579