ALL STARS I MVP FINAŁU B2012-04-18

Na zakończenie turnieju wybrano i nagrodzono All Stars – najlepsze zawodniczki na każdej pozycji oraz MVP – najlepszą zawodniczkę turnieju. Nagrody rzeczowe ufundował portal Florbalki.pl, zawodniczki otrzymały także puchary pamiątkowe!

All Stars Finału B

Najlepsza Bramkarka:
Lechman Anna # 12 – Maratończyk Płociczno, 86 % skuteczności
Najlepszy Lewy Obrońca:
Plichta Alicja # 55 – Nolet Żabi Róg, 7 PKT (3 bramki + 4 asysty)
Najlepszy Prawy Obrońca:
Chełstowka Katarzyna # 9 – Dzikie Gęsi Zielonka 3 PKT (1 bramka + 2 asysty)
Najlepszy Środkowy Napastnik:
Bartkowska Sandra # 51 – Nolet Żabi Róg, 6 PKT (3 bramki + 3 asysty)
Najlepszy Lewy Napastnik:
Grzelak Paulina # 2 – Dzikie Gęsi  Zielonka 8 PKT (5 bramek + 3 asysty)
Najlepszy Prawy Napastnik:
Rogala Katarzyna # 16 – Dzikie Gęsi Zielonka 16 PKT (7 bramek + 9 asyst)
 

MVP – Najlepsza Zawodniczka Turnieju

Kasia Rogala

Katarzyna Rogala # 16 – Dzikie Gęsi Zielonka 16 PKT (7 bramek + 9 asyst)

Otrzymała Kij Fatpipe Lady ufundowany przez sponsora turnieju – Florbalki.pl!

 

Statystyki Turnieju:

Punktacja Kanadyjska:

1) Rogala Katarzyna # 16 (Dzikie Gęsi) – 16 PKT (7 bramek + 9 asyst)
2) Siudzińska Adrianna # 10 (Nolet) – 9 PKT (7 bramek + 2 asysty)
3) Grzelak Paulina # 2 (Dzikie Gęsi) – 8 PKT (5 bramek + 3 asysty)
- Plichta Alicja # 70 (Nolet) – 8 PKT (4 bramki + 4 asysty)
- Rybczyńska Patrycja # 11 (Dzikie Gęsi) – 8 PKT (7 bramek + 1 asysta)
6) Adamcewicz Paulina # 4 (Płociczno) – 7 PKT (5 bramek + 2 asysty)
7) Otręba Adrianna # 7 (Nolet) – 6 PKT (3 bramki + 3 asysty)
- Bartkowska Sandra # 81 (Nolet) – 6 PKT (3 bramki + 3 asysty)
9) Borowicka Paulina # 9 (Nolet) – 5 PKT (2 bramki + 3 asysty)
- Chmielewska Weronika # 33 (Nolet) – 5 PKT (4 bramki + 1 asysta)
- Olczak Sylwia # 15 (Maratończyk) – 5 PKT (4 bramki + 1 asysta)
- Olejniczak Joanna # 10 (Ambra) – 5 PKT (3 bramki + 2 asysty)

finał juniorek starszych

 

Najlepsi Strzelcy:

1) Rogala Katarzyna # 16 (Dzikie Gęsi) – 7 bramek
- Siudzińska Adrianna # 10 (Nolet) – 7 bramek
- Rybczyńska Patrycja # 11 (Dzikie Gęsi) – 7 bramek
2) Grzelak Paulina # 2 (Dzikie Gęsi) – 5 bramek
- Adamcewicz Paulina # 4 (Płociczno) – 5 bramek

Najlepsi Asystenci:

1) Rogala Katarzyna # 16 (Dzikie Gęsi) – 9 asyst
2) Plichta Alicja # 4 (Nolet) – 4 asysty
3) Grzelak Paulina # 2 (Dzikie Gęsi) – 3 asysty
-  Otręba Adrianna # 7 (Nolet) –  3 asysty
- Bartkowska Sandra # 81 (Nolet) – 3 asysty
- Borowicka Paulina # 9 (Nolet) – 3 asysty

Karane zawodniczki

- Rogala Kasia (Dzikie Gęsi) – 2m
- Juszczak Marta (Maratończyk) – 2m
- Grzelak Paulina (Dzikie Gęsi) – 2 m
- Żywek Adrianna (Ambra) – 2m
- Stecka Paula (Maratończyk) – 2m

innebandy

 

 



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7325544