FINAŁ B JUNIOREK STARSZYCH - PODSUMOWANIE2012-04-17

W niedzielę zakończyła się największa jak do tej pory impreza unihokejowa organizowana przez Dzikie Gęsi Zielonka. Finał B Juniorek Starszych trwał 3 dni, rozegrano 6 spotkań, prowadzono liczne statystyki i wręczono mnóstwo nagród. Podsumowanie turnieju przedstawimy w kilku etapach.

Tabela Końcowa:

Mistrzostwa Polski Juniorów w Zielonce

Wyniki Spotkań:

1) Ambra Ożarów Mazowiecki 6 – 15 Nolet Żabi Róg
MVP: Ambra – Zelik Beata # 1, Nolet – Borowicka Paulina 11
2) Dzikie Gęsi Zielonka 6- 3 Maratończyk Płociczno
MVP: Dzikie Gęsi – Zawisza Zuzanna # 17, Maratończyk – Lechman Aleksandra # 12
3) Nolet Żabi Róg 7 – 3 Maratończyk Płociczno
MVP: Nolet – Siudzińska Paulina # 10, Maratończyk – Rogala Paulina # 10
4) Dzikie Gęsi Zielonka 15 – 3 Ambra Ożarów Mazowiecki
MVP: Dzikie Gęsi – Grzelak Paulina # 2, Ambra – Olejniczak Joanna # 10
5) Maratończyk Płociczno 8 – 4 Ambra Ożarów Mazowiecki
MVP: Maratończyk – Adamcewicz Kamila # 4, Ambra – Żywek Adrianna # 6
6)  Nolet Żabi Róg 6 – 5 Dzikie Gęsi Zielonka
MVP: Nolet  – Siergiej Patrycja # 66, Dzikie Gęsi – Rybczyńska Patrycja # 11

Skuteczność strzałów w światło bramki:

strzały

Drużyny biorące udział w Finale B:

1 miejsce – LUKS NOLET ŻABI RÓG

luks nolet żabi róg

Skład: Siregiej Patrycja (B), Horoszczuk Weronika (B), Plichta Alicja, Chmielewska Weronika, Borowicka, Bartkowska Sandra(K), Sikorska Kaja, Otręba Adrianna, Żurawska Katarzyna, Siudzińska Adrianna, Szadłowska Katarzyna, Bednarska Krystyna, Mikołajczyk Anna, Chmielewska Klaudia
Trenerzy:

2 miejsce – DZIKIE GĘSI ZIELONKA

zielonka juniorki unihokej

Skład: Grzelak Paulina, Czupryniak Magdalena, Fotek Paulina, Chełstowska Alicja, Kryńska Monika, Rybczyńska Patrycja, Rogala Katarzyna (K), Zawisza Zuzanna (B), Powojska Aleksandra
Trenerzy: Krzysztof Kulczycki, Michał Olędzki

3 miejsce – UKS MARATOŃCZYK PŁOCICZNO

uks maratończyk płociczno

Skład: Pietrzuszewska Monika, Stecka Paula, Adamcewicz Kamila, Kujda Beata, Sabat Alicja, Adamczyk Monika, Kujda Marta, Grzelak Paulina, Lechman Aleksandra, Juszczak Marta, Olczak Sylwia
Trenerzy: Artur Kopciuch

4 miejsce – UKS AMBRA OŻARÓW MAZOWIECKI

Ambra Ożarów Mazowiecki
Skład: Zelik Beata (B), Wróbel Aleksandra, Włodarczyk(K), Łapot Małgorzata, Żywek Aleksandra, Sadłowska Marta, Guławska Stella, Oleniczak Joanna, Maruszkiewicz Anna, Grabek Karolina, Sadłowska Kinga (B)
Trener: Lucyna Bielecka


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7336725