III i IV KOLEJKA JUNIORÓW STARSZYCH2011-10-16

W sobotę 22.10 i niedzielę 23.10 , zostaną rozegrane kolejne mecze w kategorii juniorów starszych. Józefina zmierzy się z Łochowem na hali w Mokotowie , która w tym sezonie służy jako boisko ULKS'u. Mecze odbędą się o 19.00 i 10.30 , mamy nadzieje że na halę przybędzie liczna publiczność , aby dopingować naszych chłopaków.


Po dwóch porażkach z Zielonką zawodnicy z Józefiny chcą pokazać , że potrafią też wygrywać. Będą mięli taką szansę w meczu z drużyną , z którą tak jak z Zielonką często widywali się w zeszłym sezonie w kategorii juniorów młodszych. Pamiętajmy , że wyniki tych spotkań rozstrzygane były na korzyść ULKS'u. Teraz te drużyny zmierzą się w starszej kategorii , gdzie do zespołu Łochowa dołączy kilku starszych zawodników. Zapytaliśmy zawodników z Józefiny co czują przed tym meczem :
Jakub Majewski (bramkarz):

Mecze w najbliższy weekend są dla mnie i mojej drużyny bardzo ważne ze względu na to, że chcielibyśmy zrehabilitować się za poprzednie porażki z drużyną MUKS Zielonka. Dodatkową motywacją dla nas będzie gra przed własną publicznością. Mecz z Łochowem będzie bardzo ważny dla mnie, gdyż chciałbym się pokazać z jak najlepszej strony i nie zawieść swoich kolegów. Pragnę dodać, iż jest to dla mnie coś nowego, Większość kolegów z drużyny ma doświadczenie z poprzednich lat, a ja gram dopiero pierwszy rok w kategorii Junior Starszy. Swoją grę w unihokeja zacząłem w połowie zeszłego sezonu i nie miałem wielu szans na zdobycie cennego doświadczenia. Podsumowując w sobotę i niedzielę czeka nas wielkie widowisko , w którym damy z siebie wszystko , by odnieść pierwsze w historii klubu zwycięstwo w juniorach starszych i zgarnąć 6 pkt. Zapraszam wszystkich do kibicowania nam w weekend do Mokotowa.


Szymon Gajda (środkowy, kapitan):

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ pojedynki miedzy Józefiną a Łochowem były dosyć zacięte, ale jednak to ULKS częściej opuszczał boisko z wygraną. Przypomnijmy też, że to było w juniorach młodszych, zatem nie wiemy co przygotowała dla nas drużyna z Łochowa w starszej kategorii wiekowej i czego możemy się po nich spodziewać w tym sezonie oraz wydaje mi się ze to będzie najciekawszy mecz „Józefinek” w najbliższym czasie. Przygotowania idą w pełni zaangażowania, ponieważ liczymy na zwycięstwo i na pewno nie odpuścimy w żadnym fragmencie tego spotkania. Liczymy na doping kibiców, no to by trzymali atmosferę na hali, ponieważ gramy „u siebie” więc musimy pokazać się z jak najlepszej strony. Kibicom mogę gwarantować ze nie zabraknie emocji z naszej strony. Zapraszam wszystkich do kibicowania.! Pozdrawiam Szymon Gajda #8


Damian Bałut (napastnik):

  Przeciwnik, z którym się spotkamy jest przeciwnikiem dobrej klasy. Spotkaliśmy się z nimi wiele razy w juniorach młodszych i za każdym razem wychodziliśmy zwycięsko z tych potyczek. Nie możemy jednak zapomnieć że to już nie zabawa, teraz gramy w starszej kategorii, gdzie do drużyny z Łochowa dochodzą starsi zawodnicy z większym zapasem doświadczenia. Dwa lata, gdy debiutowaliśmy w lidze, w juniorach starszych to Olimpia wygrywała pojedynki z nami. Lecz w naszej drużynie doszło do gigantycznej przemiany i jestem pewien ze to nie będzie łatwe spotkanie dla żadnej z drużyn. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy mają chwilę czasu do kibicowania nam na hali w Mokotowie. :)POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416535