ZWYCIĘSTWO NA BOISKU, PRZEGRANA PRZY ZIELONYM STOLIKU2012-04-04

SANOK. Nie milkną echa po decyzji Wydziału Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja, który postanowił zreorganizować rozgrywki I ligi seniorów. Zmiany dotknęły Unihoc Team Sanok. Zespół złożył wyjaśnienia, które nie przyniosły efektu. W dodatku, na klub zostały nałożone kary finansowe, a o dalszej walce o awans do Ekstraligi, sanoczanie jak na razie mogą zapomnieć.

- Chcieliśmy przedstawić nasze stanowisko, wysyłając szczegółowe wyjaśnienia i oczekując zrozumienia i postąpienia w duchu fair-play. Tymczasem, dzisiaj rano otrzymaliśmy orzeczenie WGiD, które oprócz wykluczenia z gry w dalszej części sezonu, nakłada na nas kary finansowe na kwotę prawie 2000 złotych. Po prostu czujemy się oszukani - mówi prezes Stowarzyszenia „SLU” Dariusz Dorotniak.

Zarząd Stowarzyszenia „SLU” zapowiedział odwołanie od decyzji organu Polskiego Związku Unihokeja. Trudno jednak przypuszczać, aby nasza drużyna mogła zagrać o awans do Ekstraligi, choć sportowo, udział w finale wywalczyliśmy wygrywając 9 z 11 rozegranych spotkań oraz legitymując się najlepszym bilansem po rundzie zasadniczej w stawce wszystkich zespołów występujących w I lidze. źródło: esanok.pl


Orzeczenie nr 19/2012 Wydziału Gier i Dyscypliny - kilk >>>POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7472805