FLORBALKOWE WAKACJE 2012 - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA2012-05-16

Zapraszamy na letni obóz unihokejowy w Gorzycach Wielkich koło Ostrowa Wielkopolskiego. 

POZOSTAŁO TYLKO 5 WOLNYCH MIEJSC!

Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo oraz zawodników i zawodniczek klubów unihokejowych w wieku szkolnym od 10 do 18 lat, chcących doskonalić swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry w unihokeja.
Głównym celem obozu jest przeżycie wielu niesamowitych atrakcji w gronie unihokejowej rodziny, zawieranie nowych znajomości oraz zdobycie nowych umiejętności.

Obóz zostanie zorganizowany od 8 do 19 lipca 2012 roku. W czasie 12 dniowego obozu odbywać się będą dwa razy dziennie treningi na nowej pełnowymiarowej hali Gimnazjum w Gorzycach Wielkich. W czasie wolnym oferujemy liczne atrakcje dostosowane do oczekiwań uczestników obozów w tym test sprawnościowo - kondycyjny w linowym „Parku Przygód” w Szczygliczce-Piaskach, zwiedzanie XIX - wiecznego pałacu myśliwskiego Radziwiłłów w Antoninie oraz wiele niespodzianek dla uczestników. Te wyjątkowe wakacje możesz spędzić w towarzystwie młodych ludzi z całej Polski, których pasją jest UNIHOKEJ. Wszystkie te atrakcje przygotowaliśmy dla was w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 650 zł za 12 dni wypoczynku.


www.florbalki.pl/kemp


Termin i miejsce: 8 - 19 lipca 2012, Gorzyce Wielkie koło Ostrowa Wielkopolskiego

Cena (650,00 zł) obejmuje: zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie (3 posiłki z podwieczorkiem), wykwalifikowaną opiekę trenerską, pedagogiczną i medyczną, realizację programu, ubezpieczenie, koszulkę firmową, wycieczkę do parku linowego, zwiedzanie pałacu w Antoninie

Wiek uczestników: Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo i chcącej doskonalić swoje unihokejowe umiejętności (10-18 lat). Zajęcia na obozie przygotowane są pod kontem dostarczenia niesamowitej rozrywki i emocji. Realizowane są zadania, które wymagają nie tylko zaangażowania, ale również chęci spróbowania czegoś nowego.

Zakwaterowanie: Doskonałe położenie topograficzne i atrakcyjny program gwarantują aktywny i bezpieczny wypoczynek, gdyż ośrodek otoczony jest zielenią, całodobowo monitorowany i nadzorowany.
W obiekcie znajduje się: kuchnia, stołówka, doskonałe warunki sanitarne, uczestnicy obozu zakwaterowani będą w salach lekcyjnych z łóżkami (własną pościelą lub śpiworem), boiska do kosza, siatkówki i piłki nożnej (ORLIK), pełnowymiarowa nowoczesna hala z bandami do unihokeja

Wyżywienie: Całodzienne – cztery posiłki dziennie. Pierwszy posiłek – obiad w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę.

Transport: Dojazd na miejsce obozu we własnym zakresie uczestnika.
Odbioru dziecka z obozu może dokonać tylko i wyłącznie rodzic lub prawny opiekun dziecka oraz osoba pełnoletnia z pisemnym upoważnieniem od obojga rodziców (podpisy muszą się zgadzać z podpisami zawartymi na karcie kwalifikacyjnej uczestnika obozu).

Warunki uczestnictwa: Niezbędnym dokumentem do uczestnictwa w imprezach wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży jest zawarcie umowy, które następuje z chwilą podpisania karty kwalifikacyjnej uczestnika przez osobę pełnoletnią (rodzic lub opiekun prawny) zgłaszającą udział uczestnika w obozie.
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy z przyczyn od siebie niezależnych (decyzje władz państwowych, działanie siły wyższej, brak możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczestników wyjazdu, brak wymaganego minimum uczestników) bez ponoszenia kosztów. Uczestnikowi nie przysługuje z tego powodu odszkodowanie.

Program: Zajęcia sportowe i rekreacyjne organizowane przez bazę ośrodka prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców - 2 razy dziennie specjalistyczny trening unihokejowy, sparingi z miejscową drużyną unihokeja, test sprawnościowy w parku linowym, plażowanie i kąpiele w jeziorze, gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz w świetlicy, Wakacyjny Turniej Unihokeja, Wakacyjny Turniej ….. (w dyscyplinę sportu wybraną przez uczestników obozu), ogniska, dyskoteki, wybory „Miss i Mistera Obozu” w dowolnej formie artystycznej, konkurs na „Obozowego Króla Strzelców w Unihokeja” wędrówki piesze, podchody i gry terenowe.

Kadra: Wykwalifikowana i sprawdzona kadra – wychowawców i instruktorów.

Informacje praktyczne: Niezbędny ekwipunek na wyjazd: nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki, ubrania i obuwie sportowe, nieprzemakalna kurtka, ciepły sweter lub bluza polarowa, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, środków przeciw ukąszeniom komarów i kleszczy, żel na bóle mięśni np.: fastum, keto prom, wapno z witaminą c (jedno opakowanie), środki do higieny osobistej, minimum dwa duże ręczniki, klapki pod prysznic, skarpetki bawełniane z uwzględnieniem zajęć sportowych, wystarczającą ilość bielizny osobistej, koszulki z krótkim i długim rękawem, obuwie sportowe – halowe i na dwór,

Koniecznie należy mieć ze sobą ważną legitymację szkolną i książeczkę zdrowia. Prosimy o zabranie ze sobą śpiwora lub pościeli (także poduszki i prześcieradła).

Uwagi: Program zostanie odpowiednio dostosowany do panujących warunków atmosferycznych oraz stanu psychofizycznego uczestników. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo.POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7481897