ANNA SZYCHTA DLA FLORBALKI.PL2012-04-01
W dniu wczorajszym (31.03.2012) w Babimoście odbył się mecz Finałowy Ekstraligi Seniorek. UKS Absolwent Siedlec podejmował aktualnego mistrza Polski Energa Olimpia Osowa Gdańsk. O to co powiedziała jedna zawodniczka z Gdańska Anna Szychta:

Mecz był ciężki i na bardzo wysokim poziomie pierwszą tercję przegrałyśmy 1-0 w szatni trener nam powiedział jakie popełniałyśmy błędy i co powinnyśmy poprawić. Druga tercja była zdecydowanie lepsza gdyż zastosowałyśmy się do uwag trenera i byłyśmy bardziej skupione. Pomimo gry w osłabieniu strzeliłyśmy pierwsza bramkę doprowadzając do remisu a chwile potem piłka znowu wpadła w światło bramki przeciwniczek. Trzecia tercja była zdecydowanie łatwiejsza przeciwniczką zależało na wyrównaniu wyniku, podchodziły wyżej nie patrząc na ustawienie naszych zawodniczek, które tylko czekały na podanie od koleżanki z drużyny lub błąd przeciwniczek dzięki temu udało nam się zakończyć pierwszy mecz finałowy z wynikiem 6-1.