KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!2011-10-16

Dziękujemy bardzo za udział w zabawie na typowanie wyniku meczu Jadberg Pionier Tychy - KS Szarotka Nowy Targ. Napłynęło do nas bardzo dużo mejli.

Co oczywiście nie dziwi, wszyscy w roli faworyta stawiali Szarotkę :) Było dużo "przesadnych" optymistów, którzy obstawiali wynik grubo dwucyfrowy dla Szarotek. Jednak jak się przekonali po raz kolejny gracze z Nowego Targu w Tychach gra się ciężko i ich zwycięstwo rodziło się w bólach. Ostatecznie Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:6 dla nowotarżan.

W nadesłanych e-mailach nie było wyniku 2:6..., ale było kilka odpowiedzi bardzo blisko prawidłowego rozstrzygnięcia. Najbliżej poprawnego typu, oraz tym który najszybciej wysłał swoją propozycję okazał się Marcin Myszor, do którego wędruje nagroda w postaci koszulki treningowej ufundowanej przez www.sklep.florbalki.pl - najlepszego przedstawiciela FATPIPE w POLSCE. Gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim dziękujemy za liczny udział w zabawie. Już niebawem następne konkursy. Śledźcie nasz portal i bawcie się razem z nami :)


Że to nie jest ściema poniżej daję dowód :)POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416335