PÓŁFINAŁ A MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW STARSZYCH2012-03-13
W dniach 16-18 marca w Morągu rozegrany zostanie Półfinał „A” Mistrzostw Polski  Juniorów Starszych. Do Półfinału awansowały: PAGED Nolet Żabi Róg, UKS Junior Kębłowo, WSU Wierzchowo oraz UKS Absolwent Siedlec.

Bartłomiej Fliegner (UKS Absolwent Siedlec) 
Myślę, że nie powinno być źle, jeśli poważnie podejdziemy do sprawy. Rozgrywki w grupie to była zabawa, teraz zaczyna się prawdziwa rywalizacja. Trochę się martwię o druga piątkę w naszym zespole, ale już moja w tym głowa mam kilka nowych pomysłów , inne drużyny, nie uważam za jakieś lepsze od nas, jesteśmy młodym zespołem, ale widzę już zgranie.

Daniel Rogozinski (UKS Junior Kębłowo) 
Do Morąga jedziemy w najsilniejszym składzie. Pierwsze spotkanie gramy z gospodarzami turnieju i będzie to trudne spotkanie, lecz damy z siebie 100 % aby wygrać to spotkanie. Kolejne spotkanie rozegramy z Wierzchowem, w minionym sezonie mięliśmy okazje spotkać się z nimi  lecz nie udało nam się wygrać. Miejmy nadzieje, że w sobotę 17 marca to się zmieni. Ostatnie spotkanie to spotkanie Derbowe z Absolwentem Siedlec. Spotkanie pewnie będzie pełne emocji tak jak każde nasze  dotychczasowe spotkania. Chcemy sprawić miłą niespodziankę i awansować do Finału „A” Mistrzostw Polski.

Konrad Brzoza (WSU Wierzchowo)
Awansowaliśmy do półfinałów Mistrzostw Polski Juniorów starszych w Unihokeju mieliśmy dosyć ciężką grupę ale udało nam się awansować dalej. W półfinale zmierzymy się z godnymi przeciwnikami takimi jak Junior Kębłowo , Absolwent Siedlec i Nolet Żabi Róg. Pierwsze spotkanie rozegramy w 16 marca z drużyną Absolwenta Siedlec myślę że damy z siebie wszystko i awansujemy do finałów Mistrzostw Polski.

Marcin Zmiarowski  (PAGED Nolet Żabi Róg „Trener”) 
Przygotowania do Turnieju idą pełną parą za równo jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne jak i sportowe. Myślę, że poziom będzie wysoki. O tym kto uzyska awans do finału zdecydują detale, a boisko i tak zweryfikuje wszystko. Dużo emocji nie zabraknie. Mam nadzieję, że hala będzie pełna, a atmosfera równie gorąca jak podczas wcześniejszych unihokejowych widowisk w Morągu.

Hubert Skrzypczak  (UKS Junior Kębłowo) 
Przed nami Półfinał w Morągu. Do turnieju przygotowani jesteśmy dobrze. Najtrudniejszy mecz myślę, że  będzie spotkanie z gospodarzami. W każdym meczu damy z siebie 100% i będziemy walczyć  do końcowej syreny.  Mam nadzieje, że w niedziele po ostatnim meczu będziemy Cieszyć się z pierwszego w historii klubu awansu do Finału „A” Mistrzostw Polski.

Adam Wieczorek (UKS Junior Kębłowo)
Półfinał w Morągu jest to dla nas ważne wydarzenie. Każdy z nas czeka na to by zagrać przeciwko drużynom które prezentują bardzo wysoki poziom. Na pierwszy ogień przypadła nam drużyna gospodarzy (Nolet). zapewne będzie to bardzo trudne spotkanie lecz zapewniam, ze damy z siebie wszystko. Z Morąga chcemy wyjechać z awansem do finału A.


patrykunihoc (Patryk Kaczmarek)


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7416193