ABSOLWENT SIEDLEC - MARATOŃCZYK PŁOCICZNO2012-03-02
W dniach 3-4 marca w Siedlcu Juniorki Absolwenta podejmować będą lidera grupy Maratończyk Płociczno. W I kolejce Maratończyk wygrał 9-8 natomiast w II kolejce po dogrywce Absolwent wygrał 7-6.

W grupie B pewne awansu do Półfinału są UKS Maratończyk Płociczno oraz UKS Jedynka Trzebiatów walka w tej grupie trwa tylko o pierwsze miejsce.  Natomiast UKS Absolwent Siedlec będzie walczył o miejsca 9-12.

Przed spotkaniami o kilka zdań poprosiliśmy Trenera Płociczna oraz jedną z zawodniczek:

Agnieszka Rekruciak:
Spotkanie z Siedlcem jest dla nas ważne, ponieważ chwile spędzone na boisku są wspaniałe dla każdej unihokeistki. Przed meczem nie czujemy jednak presji, ponieważ awans mamy już zapewniony. Dzięki temu spotkaniu będziemy mogły dopracować szczegóły naszej gry.Mam nadzieję, że zarówno my jak i nasze przeciwniczki zaprezentujemy bardzo dobry poziom, a naszą grę będzie się miło oglądało.

Artur Kopciuch:
Do Siedlca jedziemy na całkowitym luzie ale chcemy wygrać oba mecze i z 1 miejsca wejść do półfinałów . Pierwszy mecz gramy wcześnie bo o 17.00 i to trochę komplikuje nam wyjazd. Awans mamy pewny , więc nie mamy presji wyniku. Prawdopodobnie będę miał do dyspozycji 15 dziewcząt i możemy pokombinować kilka wariantów , szczególnie ataku , bo skuteczność nasza jest niestety słaba. Jednak myślami jesteśmy już przy półfinałach i wiemy iż stać nas na awans do finału A , przy optimum składu i pełnej mobilizacji. Mamy ten plus iż dziewczyny zagrały 12 meczy w eliminacjach i to bardzo wyrównanych . Powinno to zaprocentować w półfinałach .Niestety problemy finansowe / chyba nie tylko nasze/ dają nam się mocno we znaki i spędzają nam sen z powiek! Na razie jedziemy wszystkie zawody w tym roku za swoje pieniądze a co dalej . Dotacja /7.000 zł / ledwie pokryje stare i bieżące zaległości. Ale się nie poddamy!!  Pozdrawiamy wszystkich bezinteresownych wielbicieli unihokeja!!!

patrykunihoc


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7525280