I LIGA SENIORÓW: UKS MULTI KILLERS KRAKÓW - UKS ALIGATOR CHWARZNO GDYNIA2012-03-04
W sobotni wieczór 3 marca w Krakowie na hali przy ul. Prusa odbył się mecz półfinałowy I ligi seniorów w którym wystąpili zawodnicy  UKS Multi Killers Kraków i UKS Aligator Chwarzno Gdynia. Krakowianie zaczęli od mocnego uderzenia i po kilku minutach objęli prowadzenie 3:0. Szybkie prowadzenie nieco uśpiło gospodarzy i nie ustrzegli się błędów w obronie co skrzętnie wykorzystali goście doprowadzając w ostatniej sekundzie pierwszej tercji do wyniku 3:2. W drugiej tercji "Killersi" natarli z większym impetem i odskoczyli rywalom na kilka bramek. Aligator próbował podjąć walkę, zwłaszcza, ze gospodarze co chwila wędrowali na ławkę kar. Po dwóch tercjach wynik był już bezpieczny dla Multi -75 Killers Kraków, bowiem gospodarze wygrywali 8:4. Trzecia tercja, to kontrola wyniku i niepotrzebnych kilka kar dla zawodników gospodarzy. Ogólnie mecz stał na niezłym poziomie, Krakowianie pokazali, ze będą się liczyć w awansie do Ekstraligi. Ale do tego jeszcze daleka droga. Najpierw trzeba wygrać na wyjeździe z Aligatorem Gdynia jeden mecz i awansować do finału play off. Zwycięzca finału awansuje automatycznie do ekstraligi, a przegrany zagra baraż z przedostatnią drużyną Ekstraligi.