JUNIORKI STARSZE: PUKS TRZEBINIA - PODHALE NOWY TARG2012-02-29

We wtorkowy wieczór 28 lutego na hali w Trzebini został rozegrany zaległy mecz VIII kolejki juniorek starszych pomiędzy PUKS Trzebinia i Podhale Nowy Targ. Ten mecz mimo tego, że był o przysłowiową pietruszkę dostarczył zawodnikom oraz kibicom oglądającym ten pojedynek wiele emocji ponieważ, mecz rozstrzygnął się dopiero w rzutach karnych.

PUKS Trzebinia – MMKS Podhale Nowy Targ 4:5 (1-0, 3-2, 0-2) (1:3) kar.

04.19 – 1:0 – Jeleńska Anita – Pabis Katarzyna
19.23 – 2min. kary – Timek Agnieszka (uderzanie)
26.13 – 1:1 – Mamak Magdalena
29.50 – 1:2 – Florczak Justyna – Dębska Justyna
30.49 – 2min. kary  – Dębska Paulina (uderzanie)
34.46 – 2:2 – Mencel Izabela – Lasoń Justyna
36.49 – 3:2 – Bramka Samobójcza
38.48 – 4:2 – Jeleńska Anita – Pabis Katarzyna
41.58 – 4:3 – Fryźelewicz Patrycja – Timek Agnieszka
43.07 – 2min. kary – Tymek Agata (uderzanie)
54.33 – 4:4 – Mamak Magdalena – Timek Agnieszka
57.25 – 2min. kary – Piędel Nikola (blokowanie)

1:3 – Turakiewicz Karina (Trzebinia)

Najlepsi zawodnicy: Rozmus Karolina (Trzebinia), Tymek Agata (Podhale)
Sędziowie: Tomasz Baraniec, Patryk Frosztega
Widzów: 38

Składy:

PUKS Trzebinia: Rozmus Karolina, Gurgul Patrycja, Jeleńska Anita, Gierek Justyna, Lasoń Justyna, Biskup Adrianna, Piedel Nikola, Rozmus Klaudia, Kołodziej Dominika, Pabis Katarzyna, Porebska Paulina, Karina Turakiewicz, Mecel Izabela, Trębacz Justyna
Trener: Paweł Raj

Podhale Nowy Targ:
Dębska Paulina, Timek Agnieszka, Florek Aleksandra, Lasyk Adrianna,  Lech Zuzanna, Młynarczyk Paulina Patrycja Fryzlewicz, Tymek Agata, Aleksandra Skiba, Mamak Magdalena, Podlipni Anna, Florczak Justymna

Trenerzy: Pysz Arkadiusz, Mamak Włodzimierz

O kilka słów o meczu poprosiliśmy Kasię Pabis i Adę Warzeche (obie PUKS Trzebinia). Oto co powiedziały :
 Mecz był bardzo wyrównany. Na początku my utrzymywałyśmy się na prowadzeniu 1:0. Potem trochę przyspałyśmy i wpadły dwie bramki. Zaczęła się nerwówka i wszystkie się pogubiłyśmy, ale strata dodała nam motywacji i chęci do działania, nasza druga piątka szybko rozegrała znakomitą akcję. Coraz więcej strzałów i udało się. Wynik 4:2 dla nas. Niestety znowu nerwy wzięły górę, a dziewczyny z Podhala wykorzystały to bardzo skrupulatnie. Justyna Trębacz - nasza bramkarka mimo stresów świetnie sobie radziła. Wynik 4:4 utrzymywał się bardzo długo, bo aż do końca 3 tercji. Potem 10 minut dogrywki, a wynik bez zmian. Cały czas nerwowo, ale my jak i nasze rywalki skutecznie się broniłyśmy. Do ostatniej minuty każda zawodnicza dawał z siebie wszystko. O wyniku zadecydowały karne. Skutecznie zaczęła drużyna z Podhala. Nam niestety nie udało się pokonać bramkarki z Nowego Targu. Wynik po karnych to 3:1 dla podhalańskiej drużyny. W imieniu całej drużyny dziękuję Justynie Trębacz, bo naprawdę dała z siebie wszystko.