KOMUNIKAT: JUNIORKI MŁODSZE2012-02-29
Przedstawiamy komunikat Organizacyjny Drugiego Turnieju Eliminacyjnego w kategorii Juniorek Młodszych, który w dniach 17-18 marca 2012 roku odbędzie się w Zbąszyniu. W turnieju udział wezmą: PKS MOS Zbąszyń, UKS Absolwent Siedlec, UKS Błyskawica Niechanowo, UKS Junior Kębłowo oraz UKS Fenomen Babimost.

 KOMUNIKAT ORGNIZACYJNY
2. TURNIEJU ELIMINACYJNEGO JUNIOREK  MŁODSZYCH


1.    Termin i miejsce

           Turniej zostanie rozegrany w dniu 17-18.03.2012 r. w hali sportowej „Zbąszynianka” ul. Mostowa 10a, 64-360 Zbąszyń.  
Organizator – M. Hoffmann 6o5 651 878

2.    Zakwaterowanie

Internat
Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zbąszyniu
ul. Zbąskich 7
64-360 Zbąszyń, tel. 68 3846175

Dyrektor SOSW w Zbąszyniu – Robert Winiarz 602354336
(700m od hali „Zbąszynianka”)
 


3.    Wyżywienie

     BUFET – na terenie hali „Zbąszynianka” działa bufet małej gastronomii
    RAMZES – (pizza, kebab, sałatki) ok. 50m od hali
    KŁOS – (dania obiadowe) ok. 1000m od hali
    PUB STARA PIWNICA – (pizza, dania obiadowe) ok. 250m od hali
    CZWÓRKA – (dania obiadowe, możliwy catering) ok. 2000m od hali
    Sklep INTERMARCHE – (produkty spożywcze) ok. 40m od hali

4.    Finansowanie

           Koszty organizacyjne turnieju pokrywa organizator, pozostałe koszty zainteresowane drużyny.

5.    Organizatorzy

           Organizatorami turnieju są :
    Ministerstwo Sportu i Turystyki w Warszawie,
    Polski Związek Unihokeja,
    Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
    Powiatowy Klub Sportowy „MOS” Zbąszyń.

6.    Uczestnicy

Zgodnie z regulaminem rozgrywek (decyzja Zarządu Polskiego Związku Unihokeja) wszystkie zawodniczki zobowiązane są do posiadania ważnej licencji oraz karty zdrowia.
W przypadku braku ważnej licencji lub karty zdrowia bez ważnych badań lekarskich zawodniczka nie zostanie bezwzględnie dopuszczona do gry.

7.    Program minutowy turnieju

                                        Czas gry : 3 x 15 minut / 5 minut przerwy między tercjami \\\\
Kolejność po I turnieju

1. UKS Junior Kębłowo
2. UKS Błyskawica Niechanowo
3. UKS Fenomen Babimost
4. PKS MOS Zbąszyń
5. UKS Absolwent Siedlec
2-5, 1-4, 5-3, 4-2, 3-1, 4-5, 2-3, 5-1, 3-4, 1-2,

Kolejność rozgrywania meczy zgodny z  regulaminem PZUnihokeja

SOBOTA 17.03.2012

11.00         UKS Błyskawica Niechanowo -  UKS Absolwent Siedlec  
12.15        UKS Junior Kębłowo - PKS MOS Zbąszyń
13.30         UKS Absolwent Siedlec  - UKS Fenomen Babimost
14.45         PKS MOS Zbąszyń - UKS Błyskawica Niechanowo
16.00        UKS Fenomen Babimost - UKS Junior Kębłowo

NIEDZIELA 18.03.2012

9.00        PKS MOS Zbąszyń - UKS Absolwent Siedlec
10.15        UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Fenomen Babimost
11.30         UKS Absolwent Siedlec - UKS Junior Kębłowo
12.45        UKS Fenomen Babimost - PKS MOS Zbąszyń
14:00        UKS Junior Kębłowo - UKS Błyskawica Niechanowo

Ok. 15.00 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Marcin Hoffmann


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7483494