Djurgårdens IF i SSV Helsinki zdobywacmi Pucharu Mistrzów2011-10-08

Dzisiejsze finały Champions Cup 2011 rozrywanych w czeskim mieście Mladá Boleslav dostarczyły nam wielu wrażeń i dawki unihokeja na najwyższym światowym poziomie.

W pierwszym finale walczyły ze sobą dwa skandynawskie zespoły, fińskie SC Classic ze szwedkami z Djurgårdens IF. Po ciekawym meczu, który obfitował w wiele ciekawych zagrań wygrał zespół  Djurgårdens IF i  to szwedki w geście triumfu unieśli najcenniejsze klubowe trofeum.

Djurgårdens IF

W finale mężczyzn po heroicznym boju, Tatrana Stresovice z SSV Helsinki można spodziewać się było tego, czego każdy kibic chciałby oglądać na każdym meczu. Było wiele kapitalnych akcji, a swoje unihokejowe szachy rozgrywali najlepsi zawodnicy. Emocje towarzyszyły do końcowego gwizdka, jednak tym razem szczęście opuściło Tatrana i nie zdołali wyrównać stanu spotkania i przechylić szale zwycięstwa nad finami. Mecz zakończył się wygraną SSV Helsinki i to oni zainkasowali czek na 10.000 franków, oraz piękny Puchar. Przegranym pozostała nie bagatela bo 5.000 franków.

Poniżej przedstawiamy film z najlepszymi akcjami z czwartego dnia mistrzostw.

POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7484159