GOSIA & KRZYŚ FRIENDS FLOORBALL GAME2018-06-19
W środku wakacji odbędzie się niezwykłe spotkanie unihokejowe. Do Zielonki przyjadą międzynarodowe gwiazdy unihokeja, zawodniczki ze Szwecji, Szwajcarii, Norwegii oraz Reprezentantki Polski.


Skąd pomysł na mecz?
Zawodniczki przyjeżdżają do Polski na prywatne zaproszenie Małgorzaty Pazio oraz Krzysztofa Kulczyckiego, leather strap watches womens którzy nie mogli nie skorzystać z tej okoliczności. W Zielonce takich nazwisk jeszcze nie było. Kibice będą mogli zobaczyć w grze kilka naprawdę znanych zawodniczek, będzie to też wielka frajda dla Dzikich Gęsi. Nie wiele dziewcząt w Polsce może pochwalić się grą przeciwko lub w jednej ekipie z… tajemnica ;)

No więc kto zagra w meczu?
Żadnych nazwisk na razie nie zdradzamy, zapraszamy wszystkich chętnych na Facebookowy Fanpage o nazwie: „Gosia & Krzyś Friends Floorball Game”. Możemy powiedzieć na ten moment, że będzie trochę zawodniczek Mistrza Szwecji IKSU, trochę Polek występujących za granicą, trochę kapitanek, trochę Gąsek i jedna z najlepszych zawodniczek unihokeja wszech czasów!

Jaka będzie forma spotkania?
Składy będą mieszane, jesteśmy w fazie ustalania drużyn i ich nazw, wyboru trenerów. Nie będziemy sztywno trzymali się typowego czasu gry 3x 20 ani nawet przepisów sędziowskich. Prawdopodobnie odbędzie się rywalizacja indywidualna w przerwie, która będzie miała wpływ na wynik spotkania.

Czy będą jakieś atrakcje?
Naszym celem jest zrobienie show dla kibiców. Największą atrakcją będą oczywiście świetne zawodniczki ale jak zwykle zadbamy też o oprawę i dobrą organizację, będą konkursy dla kibiców. Jeśli ktoś był 1,5 roku temu na Świątecznym Meczu Gwiazd Zielonkowskiego Unihokeja i był zadowolony to tym razem też będzie.

Serdecznie Zapraszamy 22 lipca do Zielonki!
Floorball Life Blog
Dzikie Gęsi Zielonka
Gosia & KrzyśPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7477212