VII TURNIEJ UNIHOKEJA PAMIĘCI DARKA CIEPIELI2018-05-17
W najbliższą sobotę, 19 maja w Toruniu czekają nas wielkie sportowe emocje. 8 drużyn weźmie udział w ogólnopolskim turnieju poświęconym pamięci Darka Ciepieli.


Oprócz gospodarzy i jednocześnie organizatora turnieju drużyny Floorball Club Kala-Izolacje i współgospodarzy TLU Toruń, do Torunia zjadą występujące w ekstralidze MUKS Zielonka, UKS Fenomen Babimost, a także grające na co dzień w Śląskiej Lidze Unihokeja AZS Warszawa i Fusy Floorball Club Tychy, oraz mistrz Toruńskiej Ligi Unihokeja Neptun Team Gdańsk.

Stawka turnieju jest więc niezwykle ciekawa. Obrońcą pucharu jest aktualny vice mistrz naszego kraju drużyna z Zielonki. Organizatorzy zapewniają, ze to najsilniejsza obsada w całej historii turnieju, a to z pewnością gwarantuje niezwykłe emocje.

Podczas VII Turnieju Unihokeja Pamięci Darka Ciepieli o Puchar Beretty drużyna organizatora włączy się również w akcję charytatywną i będzie zbierać fundusze na pomoc w leczeniu małej Tosi Olszewskiej.

Z całą pewnością można stwierdzić, ze 19 maja wszystkie drogi prowadzą do Torunia, który w tym dniu stanie się unihokejową stolicą Polski. Warto dodać, że portal florbalki.pl jest patronem medialnym całej imprezy.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

 

HARMONOGRAMPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7429756