KONSULTACJA KADRY NARODOWEJ MU19 - 15-17 CZERWCA, ZBĄSZYŃ2018-05-14
Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn U19 podali listę zawodników powołanych na konsultację, która odbędzie się w terminie 15-17 czerwca br. w Zbąszyniu. 

Terminarz:

15.06.2018(piątek) – przyjazd zawodników do Zbąszynia,
hala:ZCSTiR,nul. Mostowa 10A, 64-360 Zbąszyń. Przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 17:30.
16.06.2018(sobota)  – treningi.
17.06.2018(niedziela) – trening, zakończenie zgrupowania ok. godz. 12:00.

Trenerzy proszą zawodników o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu najpóźniej do 25 maja na adres e-mail mark.przygocki@wp.pl

Uwaga!
Na wyjazd zawodnicy niepełnoletni zabierają  ze sobą wypełnione oświadczenie rodziców.
Zawodnicy powołani pierwszy raz zabierają ze sobą podpisane oświadczenie członka kadry narodowej.

Opiekunowie:
Marek Przygocki – I trener
Stanisław Głowienka – II trener
Paweł Bojko – team manager

Lista powołanych zawodników:
Antkowiak Kacper    Aligator Gdynia
Kruk Łukasz    ULKS Józefina
Gawrysiak Cezary    Aligator Gdynia
Wierzejewski Filip    Fenomen Babimost
Szefner Dawid    Fenomen Babimost
Ochota Krystian    Fenomen Babimost
Pawlak Michał    Fenomen Babimost
Gawroński Nikodem    Fenomen Babimost
Kaniuk Piotr    Olimpia Łochów
Chrupek Paweł    Olimpia Łochów
Skura Kacper    Olimpia Łochów
Bojko Paweł    Floorball Gorzów Wlkp.
Kleinhardt Paweł    Floorball Gorzów Wlkp.
Bartłomiejczak Dawid    Błyskawica Niechanowo
Piasecki Emil    TLU Toruń
Rydzewski Jan    Bankówka Zielonka
Grabowski Igor    Bankówka Zielonka
Głowienka Maciej    Bankówka Zielonka
Jachacy Bartosz    Bankówka Zielonka
Bobel Marcin    Bankówka Zielonka
Jaskierski Jan    Wiatr Ludźmierz
Cyrwus Jakub    Wiatr Ludźmierz
Pelczarski Konrad    Wiatr Ludźmierz
Zaremba Michał    ULKS Józefina
Nieskórski Oskar    ULKS Józefina
Pisula Wojciech    Wilki Sanok
Stolarek Marcin    Floorball Gorzów Wlkp.
Tapio Stanisław    Salibandy Naantali – Finlandia
Marchlewski Kacper   ULKS Józefina

Bramkarze:
Ofman Karol    ULKS Józefina
Piątyszek Dominik    Fenomen Babimost
Gąsiorek Sebastian    Olimpia Łochów
Janusz Michał    W[atr Ludźmierz

Rezerwowi zawodnicy:
Kaczmarek Wojciech    Floorball Gorzów Wlkp.
Popławski Adrian    TLU Toruń

źródło: pzunihokeja.pl


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 5830530