ALIGATOR UKS CHWARZNO GDYNIA MISTRZEM POLSKI UNIHOKEJA W KATEGORII MŁODZIKÓW (aktualizacja)2018-05-11
W dniach 12-13 maja na Hali Akademickiego Centrum Sportowego, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni rozegrany został Finał  Mistrzostw Polski Unihokeja w kategorii młodzików.

Mistrzem Polski została drużyna gospodarzy Aligator UKS Chwarzno Gdynia przed UKS Bankówka Zielonka i UKS Zryw Przykona.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów podzielonych na 2 grupy. Mecze w grupach rozgrywane były na zasadzie każdy gra z każdym, czas trwania spotkania 3 x 8 minut (2 min. przerwy między tercjami).
Po fazie grupowej zespoły przystąpiły do play-off gdzie  czas trwania spotkania 3 x 10 minut (5 min. przerwy między tercjami). Harmonogram i wyniki przedstawiamy poniżej.
 

Grupa A
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 4 0 0 20-6 12
2. UKS Bankówka Zielonka 4 3 0 1 18-4 9
3. UKS Błyskawica Niechanowo 4 2 0 3 9-15 6
4. UKS Pancerni Żurawica 4 1 0 3 5-15 3
5. UKS GO Lichnowy 4 0 0 4 5-17 0

SOBOTA 12 maja 2018
godz. 08:30 UKS Bankówka Zielonka - UKS GO Lichnowy 4-0
godz. 09:05 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Pancerni Żurawica 6-1
godz. 09:40
UKS GO Lichnowy - UKS Błyskawica Niechanowo 2-4
godz. 10:15
UKS Pancerni Żurawica - UKS Bankówka Zielonka 0-5
godz. 10:50
UKS Błyskawica Niechanowo - Aligator UKS Chwarzno Gdynia  1-5
godz. 11:25
UKS Pancerni Żurawica - UKS GO Lichnowy 3-1
godz. 12:00
UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Niechanowo 7-1
godz. 12:35
UKS GO Lichnowy - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2-6
godz. 13:10
UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Pancerni Żurawica 3-1
godz. 13:45
Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka 3-2

Grupa B
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Zryw Przykona 4 3 0 1 8-5 9
2. KS Dragons Płoskinia 4 2 1 1 19-9 7
3. UKS Wiatr Ludźmierz 4 2 0 2 7-10 6
4. ULKS Olimpia Łochów 4 1 1 2 8-12 4
5. UKS Kołaczkowo 4 1 0 3 6-12 3

SOBOTA 12 maja 2018
godz. 14:20 UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Kołaczkowo 2-0
godz. 14:55
UKS Zryw Przykona - ULKS Olimpia Łochów 2-1
godz. 15:30
UKS Kołaczkowo - KS Dragons Płoskinia 0-7
godz. 16:05
ULKS Olimpia Łochów - UKS Wiatr Ludźmierz 2-1
godz. 16:40
KS Dragons Płoskinia - UKS Zryw Przykona 1-3
godz. 17:15
ULKS Olimpia Łochów - UKS Kołaczkowo 1-5
godz. 17:50
UKS Wiatr Ludźmierz - KS Dragons Płoskinia 2-7
godz. 18:25
UKS Kołaczkowo - UKS Zryw Przykona 1-2
godz. 19:00
KS Dragons Płoskinia - ULKS Olimpia Łochów 4-4
godz. 19:35
UKS Zryw Przykona - UKS Wiatr Ludźmierz 1-2

_________________________________________

PLAY-OFF NIEDZIELA 13 maja 2018
Mecz o 9 miejsce
godz. 09:00
M21 UKS GO Lichnowy  - UKS Kołaczkowo 1-4

ćwierćfinały

godz. 09:45 M22 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - ULKS Olimpia Łochów 4-1
godz. 10:30
M23 KS Dragons Płoskinia - UKS Błyskawica Niechanowo 5-3
godz. 11:15
M24 UKS Zryw Przykona - UKS Pancerni Żurawica 4-1
godz. 12:00
M25 UKS Bankówka Zielonka - UKS Wiatr Ludźmierz 4-3

półfinały o miejsca 5-8
godz. 12:45
M26 ULKS Olimpia Łochów - UKS Błyskawica Niechanowo 5-1
godz. 13:30
M27 UKS Pancerni Żurawica - UKS Wiatr Ludźmierz 1-3

półfinały o miejsca 1-4

godz. 14:15
M28 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - KS Dragons Płoskinia 4-2
godz. 15:00 
M29 UKS Zryw Przykona - UKS Bankówka Zielonka 1-2

Mecz o 7 miejsce
godz. 15:45
M30 UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Pancerni Żurawica 3-2

Mecz o 5 miejsce
godz. 16:30
M31  ULKS Olimpia Łochów - UKS Wiatr Ludźmierz 3-2 d.

Mecz o 3 miejsce
godz. 17:15
M32  KS Dragons Płoskinia - UKS Zryw Przykona 1-4

Mecz o 1 miejsce
godz. 18:00
M33  Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Bankówka Zielonka 8-5
 

Klasyfikacja końcowa
1. Aligator UKS Chwarzno Gdynia
2. UKS Bankówka Zielonka
3. UKS Zryw Przykona
4. KS Dragons Płoskinia
5. ULKS Olimpia Łochów
6. UKS Wiatr Ludźmierz
7. UKS Błyskawica Niechanowo
8. UKS Pancerni Żurawica
9. UKS Kołaczkowo
10. UKS GO Lichnowy



MISTRZ POLSKI  - ALIGATOR UKS CHWARZNO GDYNIA



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6237657