ULKS OLIMPIA ŁOCHÓW MISTRZEM POLSKI W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY2018-05-06
W dniach 5-6 maja 2018 rozegrane zostały finały Mistrzostw Polski w kategorii junior młodszy. Finał A odbył się w Łochowie, natomiast Finał B rozegrany został w Gdyni. Mistrzem Polski została drużyna ULKS Olimpia Łochów przed UKS Fenomen Babimost i ULKS Józefina.



FINAŁ A - Łochów

SOBOTA 5 maja 2018
godz. 10:00 - UKS Fenomen Babimost - UKS Feniks Kramarzyny 5:1 (1-0, 1-1, 3-0)
godz. 11:05 - ULKS Józefina - UKS Wiatr Ludźmierz 6:5 (1-1, 4-2, 1-2)
godz. 12:10 - ULKS Olimpia Łochów - UKS Bankówka Zielonka 6:0 (1-0, 1-0, 4-0)
godz. 13:15 - ULKS Józefina - UKS Fenomen Babimost 3:5 (1-2, 1-0, 1-3)
godz. 15:00 - UKS Bankówka Zielonka - UKS Feniks Kramarzyny 11:2 (4-0, 4-1, 3-1)
godz. 16:05 - UKS Wiatr Ludźmierz - ULKS Olimpia Łochów 3:3 (1-1, 1-1, 1-1)
godz. 17:10 - UKS Bankówka Zielonka - ULKS Józefina 6:1 (1-0, 2-1, 3-0)
godz. 18:15 - UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Fenomen Babimost 2:0 (1-0, 0-0, 1-0)
godz. 19:20 - ULKS Olimpia Łochów - UKS Feniks Kramarzyny 4:0 (1-0, 0-0, 3-0)

NIEDZIELA 6 maja 2018
godz. 09:00 - UKS Wiatr Ludźmierz - UKS Bankówka Zielonka 2:2 (0-1, 1-0, 1-1)
godz. 10:05 - UKS Feniks Kramarzyny - ULKS Józefina 1:7 (1-4,0-1,0-2)
godz. 11:10 - UKS Fenomen Babimost - ULKS Olimpia Łochów 2:7 (1-3, 0-2, 1-2)
godz. 12:15 - UKS Feniks Kramarzyny - UKS Wiatr Ludźmierz 2:10 (0-6, 2-2, 0-2)
godz. 13:20 - UKS Fenomen Babimost - UKS Bankówka Zielonka 4:2 (2-0, 1-1, 1-0)
godz. 14:25 - ULKS Olimpia Łochów - ULKS Józefina 3:4 (1-2, 1-0, 1-2)

Finał A
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. ULKS Olimpia Łochów  5 3 1 1 23-9 10
2. UKS Fenomen Babimost 5 3 0 2 16-15 9
3. ULKS Józefina 5 3 0 2 21-20 9
4. UKS Wiatr Ludźmierz 5 2 2 1 22-13 8
5. UKS Bankówka Zielonka 5 2 1 2 21-15 7
6. UKS Feniks Kramarzyny 5 0 0 5 6-37 0

ULKS Olimpia Łochów

UKS Fenomen Babimost

ULKS Józefina

 

ALL STAR:
Bramkarz - Janusz Michał - UKS Wiatr Ludźmierz
Obrońca - Łukasz Sadolewski - Olimpia Łochów
Obrońca - Krystian Ochota - UKS Fenomen Babimost
Napastnik - Wiktor Wódka - ULKS Olimpia Łochów
Napastnik - Nikodem Gawroński - UKS Fenomen Babimost
Napastnik - Bartosz Jachacy - UKS Bankówka Zielonka
MVP - Kacper Skura - ULKS Olimpia Łochów


 ____________________________________________________________

FINAŁ B - Gdynia

 
SOBOTA 5 maja 2018
godz. 11:00 - UKS Nowa Łódź - UKS Błyskawica Niechanowo 1:12 (1-4, 0-3, 0-5)
godz. 12:15 - UKS Jedynka Orzysz - Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3:4 (0-1, 1-2, 1-1)
godz. 13:30 - UKS Nowa Łódź - UKS Jedynka Orzysz 1:11 (1-2, 0-3, 0-6)
godz. 15:45 - Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Błyskawica Niechanowo 1:6 (0-3, 0-0, 1-3)
godz. 18:00 - UKS Błyskawica Niechanowo - UKS Jedynka Orzysz 4:6 (1-3, 0-2, 3-1)
godz. 19:15 - Aligator UKS Chwarzno Gdynia - UKS Nowa Łódź 12:1 (6-0, 4-1, 2-0)

Finał B
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Błyskawica Niechanowo 4 3 0 1 27-8 9
2. UKS Jedynka Orzysz 4 3 0 1 25-9 9
3. Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 3 0 1 22-10 9
4. UKS Nowa Łódź 4 1 0 3 8-35 3
5. ULKS Spartakus Sicieńko 4 0 0 4 0-20 0

UKS Błyskawica Niechanowo



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6405978