WYNIKI PÓŁFINAŁU A MISTRZOSTW POLSKI W KAT. JUNIORKI MŁODSZE2018-03-10
W dniach 3-4 marca w Orzyszu odbył się półfinał grupy "A" Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych. Poniżej przedstawiamy wyniki, tabelę i statystyki z turnieju. 


WYNIKI
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Jedynka Orzysz 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
UKS 85 Mokotów Warszawa - TKKF Jadberg Pionier Tychy 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
UKS Junior Kębłowo - UKS Gródek 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
UKS 85 Mokotów Warszawa - MLUKS Jedynka Trzebiatów 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
UKS Gródek - UKS Jedynka Orzysz 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Junior Kębłowo 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
UKS Gródek - UKS 85 Mokotów Warszawa 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
TKKF Jadberg Pionier Tychy - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
UKS Junior Kębłowo - UKS Jedynka Orzysz 9:3 (2:1, 4:0, 3:2)
TKKF Jadberg Pionier Tychy - UKS Gródek 2:2 (0:1, 1:1, 1:0)
UKS Jedynka Orzysz - UKS 85 Mokotów Warszawa 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Junior Kębłowo 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
UKS Jedynka Orzysz - TKKF Jadberg Pionier Tychy 1:7 (1:4, 0:2, 0:1)
MLUKS Jedynka Trzebiatów - UKS Gródek 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
UKS Junior Kębłowo - UKS 85 Mokotów Warszawa 5:3 (1:0, 3:1, 1:1)

 

Klasyfikacja końcowa
Poz. Drużyna Mecze Z R P Bramki Pkt
1. UKS Junior Kębłowo 5 5 0 0 22-9 15
2. MLUKS Jedynka Trzebiatów 5 4 0 1 16-6 12
3. UKS 85 Mokotów Warszawa 5 3 0 2 10-9 9
4. TKKF Jadberg Pionier Tychy 5 1 1 3 13-12 4
5. UKS Gródek 5 1 1 3 9-14 4
6. UKS Jedynka Orzysz 5 0 0 5 8-28 0

Awans do finału „A” Mistrzostw Polski juniorek młodszych uzyskały: UKS Junior Kębłowo, MLUKS Jedynka Trzebiatów i UKS 85 Mokotów Warszawa.

ZESPÓŁ ALL STARS TURNIEJU
Bramkarz – Aleksandra Braś TKF Jadberg Pionier Tychy
Prawy obrońca – Emilia Kleczkowska UKS Jedynka Orzysz
Lewy obrońca – Klaudia Herzog UKS Junior Kębłowo
Środkowy napastnik – Adriana Antonowicz UKS Gródek
Lewy napastnik – Patrycja Pisarek TKKF Jadberg Pionier Tychy
Prawy napastnik – Zuzanna Kluczyńska UKS 85 Mokotów Warszawa
Król strzelców – Maria Roszak UKS Junior Kębłowo
Najlepsza zawodniczka w punktacji kanadyjskiej - Maria Roszak UKS Junior Kębłowo

MVP turnieju – Magdalena Kaczanowska MLUKS Jedynka Trzebiatów

MVP TURNIEJU


Zawody prowadzili panowie:
Szymon Ruszczyk - sędzia główny
Kacper Tyczkowski

Organizatorzy:
- Polski Związek Unihokeja
- Urząd Miejski w Orzyszu
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
- UKS „Jedynka” Orzysz
- MOSiR Orzysz

Turniej organizowany jest w ramach zadania publicznego „Unihokej w gminie Orzysz- sport, zabawa, wychowanie.” współfinansowanego ze środków Samorządu Gminy Orzysz.

 

STATYSTYKI
Zawodniczka Drużyna PK B A K LM
ROSZAK MARIA Junior Kębłowo

9

7

2

-

5

KACZANOWSKA MAGDALENA Jedynka Trzebiatów

8

6

2

-

5

SŁOMIAN JULIA Pionier Tychy

7

6

1

-

5

HERZOG KLAUDIA Junior Kębłowo

5

4

1

2

5

SKIBA NATALIA Junior Kębłowo

5

4

1

-

5

ODYNIEC KAROLINA Mokotów Warszawa

5

4

1

-

5

GWIAZDOWSKA WIKTORIA Jedynka Orzysz

5

4

1

-

5

SZCZEPANIAK SANDRA Junior Kębłowo

4

2

2

2

5

PISAREK PATRYCJA Pionier Tychy

4

4

-

-

5

HORST MICHELLE Pionier Tychy

4

3

1

-

5

ANTONOWICZ ADRIANA UKS Gródek

4

3

1

-

5

KIEŁKOWSKA PAULINA Jedynka Trzebiatów

3

3

-

-

5

KOTELNICKA NIKOLA Jedynka Trzebiatów

3

2

1

-

5

ŚWIĘCICKA KLAUDIA Jedynka Trzebiatów

3

2

1

-

5

KLUCZYŃSKA ZUZANNA Mokotów Warszawa

3

2

1

5

5

URWAN MARZENA UKS Gródek

3

2

1

-

5

RADNA KLAUDIA Junior Kębłowo

3

1

3

-

5

PLISZEK PAULINA Pionier Tychy

3

-

3

-

5

FLOREK DOMINIKA Jedynka Trzebiatów

2

2

-

-

5

KŁOBUCKA MALINA Mokotów Warszawa

2

2

-

-

5

PACHE NIKOLA Junior Kębłowo

2

1

1

2

5

CHWALINSKA LUCYNA Mokotów Warszawa

2

1

1

-

5

STOCHAJ DARIA Junior Kębłowo

2

-

2

-

5

KONIECZNY ANTONINA Mokotów Warszawa

2

-

2

-

5

KĘDZIORA NATALIA Junior Kębłowo

1

1

-

-

5

KUBIAK SANDRA Junior Kębłowo

1

1

-

-

5

BERNACIAK KAROLINA Jedynka Trzebiatów

1

1

-

-

5

LUDWIKOWSKA ROKSANA Mokotów Warszawa

1

1

-

2

5

KARDASZ AGATA UKS Gródek

1

1

-

-

5

NOS ANETA UKS Gródek

1

1

-

-

5

SADOWSKA WIKTORIA UKS Gródek

1

1

-

-

5

WORONOWICZ ALEKSANDRA UKS Gródek

1

1

-

-

5

FILIPOWICZ JULIA Jedynka Orzysz

1

1

-

-

5

KULAS WIKTROIA Jedynka Orzysz

1

1

-

-

5

PRASAŁ GABRIELA Jedynka Orzysz

1

1

-

-

2

ZIENDA LIDIA Jedynka Orzysz

1

1

-

-

5

BARTZ MARIA Junior Kębłowo

1

-

1

-

5

BOGDAŃSKA MAGDALENA Jedynka Trzebiatów

1

-

1

2

5

JAWORSKA WERONIKA Jedynka Trzebiatów

1

-

1

-

5

LENDA AMELIA Jedynka Trzebiatów

1

-

1

-

5

TOMASZCZENIK JULIA Jedynka Trzebiatów

1

-

1

-

5

RUSZAŁA MAJA Mokotów Warszawa

1

-

1

-

5

JANIK KAROLINA Pionier Tychy

1

-

1

-

5

GRYC MARTA UKS Gródek

1

-

1

-

5

KARŁÓW NATALIA UKS Gródek

1

-

1

-

5

KLECZKOWSKA EMILIA Jedynka Orzysz

1

-

1

-

5

STERMULA PATRYCJA Junior Kębłowo

-

-

-

2

5

BURA PATRYCJA UKS Gródek

-

-

-

5

5

SZTACHAŃSKA GEORGINA Jedynka Orzysz

-

-

-

2

5

GOTOWIEC ALEKSANDRA Jedynka Orzysz

-

-

-

2

5

PLEBAŃSKA ZUZANNA Jedynka Orzysz

-

-

-

2

5

PK - punktacja kanadyjska
B - zdobyte bramki
A- zdobyte asysty
K - kary w min.
LM - ilość rozegranych spotkań



POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6242535