JAKUB SUJKOWSKI I PATRYK PRZYGOCKI PO MECZACH ĆWIERĆFINAŁOWYCH2018-03-09
foto: Leszek Łopuszyński
Ćwierćfinały  Ekstraligi Mężczyzn już za nami. Przedstawiamy wypowiedzi zawodników Wilków Sanok Jakuba Sujkowskiego oraz Patryka Przygockiego zawodnika Fenomena Babimost. 


Jakub Sujkowski: Przyjechaliśmy z nastawieniem na bardzo trudny mecz. Wypoczęci i przygotowani taktycznie, myśląc o wygranej. Udało się zorganizować trening na boisku przeciwnika, zdołaliśmy się przyzwyczaić do chopard mille miglia replica watches nawierzchni,  resztę pokazaliśmy na parkiecie. Cała drużyna walczyła o każdy milimetr na boisku, aby blokować strzały i skutecznie kontrować rywala. Zostawiliśmy serce na boisku tak jak i nasi przeciwnicy w porównaniu do ubiegłego roku udało się zwyciężyć po bardzo trudnym i zaciętym meczu. Przeciwnik nie odstępował na krok ostatnie minuty trzy minuty tercji mocno się broniliśmy, a nasz przeciwnik agresywnie atakował kluczowe były wyjścia z pressingu przeciwnika to znaczy kontra pozwalała nam na szybkie zmiany i ustawienia od nowa obrony ostatnie minuty należały jednak do nas przejęliśmy piłeczkę i utrzymaliśmy ja przez dobra minute na tercji przeciwnika tym samym wygrywając mecz !

Zdjęcie użytkownika Leszek Łopuszyński.
#9 Jakub Sujkowski - Wilki Sanon


Patryk Przygocki: Przede wszystkim trzeba szczerze pogratulować naszym przeciwnikom, ponieważ awans do najlepszej czwórki to zawsze wielki sukces. My ze swojej strony daliśmy z siebie wszystko, jednak szczególnie brak skuteczności i dobra obrona gości w pierwszych 30 minutach meczu sprawiły nam dużo problemów w sobotnim meczu. Po złym początku meczu dla nas, staraliśmy się odrobić straty i byliśmy nawet bardzo blisko wyrównania stanu meczu, jednak goście na każde nasze trafienie potrafili znaleźć odpowiedź. Pomimo, trzeba to podkreślić, NIESAMOWITEGO dopingu kibiców nie zdołaliśmy dogonić naszych rywali w końcówce i przegraliśmy mecz jedną bramkę, w dokładnie takim samym stosunku jak w Sanoku. Myślę, że znacznie zmniejszyliśmy swoje szanse na awans przegrywając pierwszy mecz w Sanoku, gdyż drużyna pojechała tam w mocno okrojonym składzie, a pomimo tego była bardzo blisko końcowego sukcesu prowadząc w końcówce w której więcej zimnej krwi i trochę więcej szczęścia mieli zawodnicy z Sanoka. Jeszcze raz gratuluję całej drużynie z Sanoka i życzę im powodzenia w meczach o medale.
Zdjęcie użytkownika Leszek Łopuszyński.
#11 Patryk Przygocki - Fenomen Babimost

Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7536160