WILKI TRENUJĄ PRZED ĆWEIRĆFINAŁEM2018-03-03
W dniu dzisiejszym (3 marca) od godziny 11:00 w Centrum Sportu i Rekreacji Babimost, Hala sportowa OLIMPIA odbył się trening drużyny Wilków Sanok. 


Zdjęcie użytkownika florbalki.pl - portal z pasją.

Przypominamy, że drużyna Wilków do Babimostu przyjechała na rewanżowy mecz Ćwierćfinałowy Ekstraligi Mężczyzn. W pierwszym meczu lepsi okazali się Sanoczanie, pokonując drużynę z Babimostu 6-5 po dogrywce. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na to wspaniałe sportowe widowisko, emocji na pewno nie zabraknie.

Zdjęcie użytkownika florbalki.pl - portal z pasją.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z TRENINGU >>TUTAJ<<

Przyjeżdżamy do Babimostu w jednym konkretnym celu. Aby awansować do półfinału Salming Ekstraligi Mężczyzn. Tu nie liczy się dla nas nic innego. Wiemy, że faworytem jest drużyna gospodarzy, ale nikomu udowadniać już nie musimy, że potrafimy się postawić. Mamy swój precyzyjny plan. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby organizacyjnie przygotować się do tego meczu w 100%. Odbyliśmy trening w hali przeciwnika, wcześniej wylewając siódme poty podczas zajęć u siebie. Jaki będzie efekt? 
Wszystko zweryfikuje boisko, ale jestem dobrej myśli i mocno wierzę w swoją Drużynę! Ewentualny awans byłby dla Sanoka historycznym wydarzeniem. Damy z siebie wszystko! mówi Tomasz Sokołowski trener drużyny Wilków. 


Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7419967