Czechy: Cztery bramki, dwie asysty i najlepszy zawodnik meczu. Udany powrót Malajki do Ostravy2018-02-25
W dniu wczorajszym (24 lutego) po prawie rocznej przerwie, na czeskie parkiety wrócił Wojciech Malajka i już w pierwszym meczu ligi juniorów pokazał się z bardzo dobrej strony strzelając cztery bramki i zdobywając dwie asysty. Ponadto został wybranym najlepszym zawodnikiem meczu.

Wczorajsze spotkanie w ramach dziewiętnastej kolejki Czeskiej Ligi Juniorów FBC CPP Bystrom Gropup Ostrava we własnej hali CPP Arena Ostrava podejmowała swoich rówieśników z Itelligence Bulldogs Brno. Do drużyny z Ostravy po prawie rocznej przerwie wrócił jeden z najlepszych polskich zawodników Wojciech Malajka. Przed tym spotkaniem obydwie drużyny do meczu przystępowały w innych nastrojach, drużyn Wojtka plasowała się na szóstym miejscu, natomiast drużyna Bulldogs zajmowała przed ostatnie miejsce w tabeli (11).

Wczoraj przyszło na zagrać przeciwko drużynie z Buldogs Brno. Mecz układał się po naszej myśli gdyż w 11 minucie po moim strzale wyszliśmy na prowadzenie. Całe spotkanie kontrolowaliśmy i to my kreowaliśmy grę i dyktowaliśmy tempo. Wynik 17-4 wyraźnie pokazuje jaką jesteśmy mocną drużyną i będąc w pełnym składzie nie mamy sobie równym. Dzisiaj czeka nas mecz na wyjeździe w Hradec Kralove szczerze mówiąc nie znam tej drużyny i nie wiem co można się po nich spodziewać. Pewne jest jedno że łatwo skóry nie sprzedamy i będziemy walczyć o każdy metr boiska jak i do ostatniej sekundy meczu. Także serdecznie zapraszam do śledzenia relacji na żywo o godz. 14 Trzymajcie kciuki a ja jak zawsze pokaże się z dobrej strony. mówi Wojciech Malajka prosto z Ostravy.

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA -itelligence Bulldogs Brno  Itelligence Bulldogs Brno
17-4 (2-0,11-2,4-2)

Bramki dla Ostravy: WOJCIECH MALAJKA (4), Michał Sladek (2), Simon Kuczera (3), Dominik Kaolc (2), Patrik Picha (2), Martin Martiniak, Daniel Flasar, Jakub Nota, Richard Klimek.
Asysty: Michał Sladek (5), WOJCIECH MALAJKA (2), Lukas Homola (2), Denis Kubiczek, Michał Kuczera, Patrik Picha, Martin Martiniak, Jakub Mikulok, Radim Heiser, Vit Dockal.

Bramki dla Bulldogs: Oliver Gold (2), Jakub Laus, Michael Pesek.
Asysty: Antonin Lavicka, Tomas Kadavy, Vojtech Kucera.

Kolejny mecz drużyna z Ostravy zagra w dniu dzisiejszym na wyjeździe z czerwoną latarnią Czeskiej Ligi Juniorów FbC Hradec Kralove. Początek spotkania o godzinie 14:00.  Relację na żywo z tego meczu będzie można śledzić tutaj >>LINK<<