ZNAMY JUŻ WSZYSTKIE PARY 1 RUNDY PLAY-OFF SALMING EKSTRALIGI MĘŻCZYZN!2017-12-18
sportowepodhale.pl
W miniony weekend zostały rozegrane ostatnie spotkania fazy grupowej! Wiemy już kto z kim zagra o awans do ćwierćfinału Mistrzostw Polski!

W Łodzi w walce o drugie miejsce bardzo pewnie oba spotkania z Prusem Żary wygrała Nowa 11:5 i 12:5. W Toruniu w pierwszym meczu miejscowe TLU postawiło opór graczom z Babimostu przegrywając 8:2, natomiast na drugi mecz nie starczyło sił i Fenomen wygrał 17:3 i tym samym przypieczętował dominacje w grupie! W Sanoku z łatwością wygrała Zielonka 13:4, choć w rewanżowym meczu nie było już tak łatwo bo Wilki dzielnie walczyły przegrywając 9:6! Swojej szansy na wyprzedzenie w tabeli Sanoka nie wykorzystali gracze Józefiny, którzy przed własną publicznością polegli Olimpii Łochów 12:5 i 7:3! W Tychach miejscowy Pionier ponownie uległ dwukrotnie Wiatrowi, tym razem minimalnie 8:7 i 6:5, dzięki temu gracze Ludźmierza utrzymali 3 pozycje w grupie! W meczu na szczycie pomiędzy Szarotką, a Góralami górą byli ci drudzy, dwukrotnie wygrali 8:6, 8:5 i to oni zakończyli rozgrywki grupowe na 1 miejscu!

Swoje grupy wygrali Babimost, Zielonka oraz Górale i to oni rozpoczną PO od 2 rundy, do tego grona dołącza też Szarotka, która w ćwierćfinale znalazła się dzięki 2 pozycji w grupie C! Pary 1 rundy przedstawiają się następująco, a strzałka wskazuje rywala w następnej rundzie:
UKS Nowa Łódź - ULKS Józefina -> KS Górale Nowy Targ
UKS Prus Żary - Bieszczady24.pl Wilki Sanok -> UKS Fenomen Babimost
TLU Kala-Izolacje Toruń - UKS Wiatr Ludźmierz -> MUKS Zielonka
ULKS Olimpia Łochów - TKKF Jadberg Pionier Tychy -> KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw!

Będzie bardzo ciekawie, play-off rządzi się swoimi prawami i do końca nie można powiedzieć kto awansuje do następnej rundy! Pierwsze spotkania już 6 stycznia!
MG


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6498884