ZAPOWIEDŹ 11 I 12 KOLEJKI SALMING EKSTRALIGI MĘŻCZYZN!2017-12-13
Po raz ostatni w tym roku kalendarzowym będziemy świadkami emocji w Salming Ekstralidze mężczyzn! Najbliższą kolejką zakończymy rozgrywki grupowe i poznamy pary 1 rundy Play-Off! W weekend będziemy śledzić wyniki z Torunia, Nowego Targu, Tychów, Józefiny, Łodzi i Sanoka!

W grupie A wiemy już, że mecz TLU Kala-Izolacje-UKS Fenomen Babimost będzie rozgrywany o przysłowiową "pietruszkę", Fenomen wygra grupę i zapewnia sobie z automatu miejsce w 2 rundzie, natomiast TLU zajmie 4 miejsce w tej grupie, ale to dobra okazja do tego by przygotować się jak najlepiej do spotkań PO! W tej grupie trwa cały czas walka o 2 miejsce, udział w niej bierze Nowa i Prus, to właśnie w weekend do Łodzi udadzą się goście z Żar! W lepszej sytuacji są gospodarze, którzy 2 miejsce w grupie mogą zapewnić sobie już w sobotę!

W grupie B awans do drugiej rundy zapewniła sobie już Zielonka, która na ostatnie grupowe mecze uda się do Sanoka, Wilki cały czas muszą być czujne bo do walki o 3 miejsce włączyła się Józefina (5 punktów straty), która u siebie zagra z Łochowem, Olimpia jest już bezpiecznie na 2 miejscu i wyczekuje rywala z którym zagra w styczniowych spotkaniach!

W grupie C jeszcze nie wiemy kto zakończy na jakim miejscu! W derbowym spotkaniu Szarotki z Góralami toczyć będzie się walka o pierwsze miejsce, w lepszej sytuacji są ci pierwsi którzy mają przewagę 4 punktów! Do Tychów na mecz z Pionierem wybiera się Wiatr, tutaj walka rozegra się o 3 miejsce, ciężkie zadanie czeka gospodarzy, ponieważ żeby wyprzedzić Ludźmierz muszą wygrać dwa mecze za 6 punktów i wypracować sobie lepszy bilans w bezpośrednim starciu, na tą chwilę jest to różnica 11 bramek!
MGPOLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 7485502