MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET: WYPOWIEDZI ZAWODNICZEK ORAZ TRENERA PO DRUGIM DNIU!2017-12-02
Drugi dzień Mistrzostw Świata Kobiet już za nami. Przedstawiamy wypowiedzi Reprezentantek Polski, Łotwy, Czech oraz Trenera Reprezentacji Polski po drugim dniu czempionatu. Prosto z Bratysławy dla naszego portalu kilka słów powiedziały Agata Arendarczyk (Polska), Dijana Insjomina (Łotwa) oraz trener Polski Piotr Ludwichowski.  POL WU19 AGATA ARENDARCZYK
Dzisiejszy mecz był trudny. Grałyśmy ze Szwajcarią - drużyną z Top4. Szwajcarki postawiły bardzo wysoko poprzeczkę, której niestety nie dałyśmy rady.  Popełniłyśmy błędy, które na swoją korzyść wykorzystywały nasze przeciwniczki. Staraliśmy się jednak dużo biegać, jak dziki w lesie i mimo wszystko stworzyć Szwajcarii jakieś zagrożenie. Miałyśmy trochę akcji na ich bramkę, jednak na nasze nieszczęście nie byłyśmy na tyle skuteczne, jak Lewandowski w swoich meczach. Po dzisiejszym meczu nie możemy ubrać pereł, jednak to jeszcze nie koniec turnieju i w kolejnych spotkaniach na pewno pokażemy, że na nie zasługujemy :). 

 POL WU19 PAWEŁ LUDWICHOWSKI (TRENER)
Dzisiejszy mecz nam nie wyszedł.Byliśmy przygotowani na walkę o jak najlepszy wynik,jednak Szwajcarki szybko strzeliły 3 bramki i było praktycznie po spotkaniu.Po zmianie ustawienia grało nam się dużo lepiej i stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki.Teraz zapominamy o tym meczu i skupiamy się na kolejnych a przede wszystkim na zwycięstwie nad Niemkami.


 LAT W DIJANA INSJOMINA
Na początku spotkania byłyśmy bardzo senne i popełniłyśmy sporo błędów, co nas bardzo kosztowało. Norweżki nie są dużo lepszym zespołem od naszego myślę, że śmiało można powiedzieć, że jesteśmy na tym samym poziomie, ale za to w dniu dzisiejszym miały więcej szczęścia i zdołały to wykorzystać. Gra toczy się dalej, przed nami ostatnie spotkanie w fazie grupowej w którym będziemy chciały zdobyć komplet punktów. 

 CZE W MARTINA REPKOVA
Mecz był bardzo szybki i kreatywny. Przeciwko Finlandii grałyśmy bardzo dobrze w obronie przez całe spotkanie. W drugiej tercji miałyśmy większe szanse na zdobycie gola. Mistrzostwa Świata są długie i będziemy miały jeszcze wiele szans na dobry wynik. 
Patryk


POLECAMY

florbalki.pl - portal z pasją odwiedzin: 6681508